Jak zrobić zwrot do EKIPATONOSI?

Zwrot do EKIPATONOSI może być prostą i bezproblemową czynnością. Skład, nazywany ekipą Friza to polska grupa złożona z youtuberów i influencerów. Marka ta powstała z myślą o zmianie garderoby EKIPY na sprawdzone produkty najwyższej jakości. W dzisiejszych czasach często wybieramy opcję zakupów internetowych. Oszczędza to czas i zapewnia wygodę, jednak nie zawsze jesteśmy zadowoleni z otrzymanego produktu. W tym artykule dowiesz się, jak w łatwy sposób zrobić zwrot do EKIPATONOSI.

Zwrot EKIPATONOSI

Zwrot EKIPATONOSI - jakie produkty można zwrócić?

Sklep internetowy EKIPATONOSI oferuje takie produkty jak:

 • odzież damską oraz męską,
 • dodatki takie jak: czapki, torby, skarpetki,
 • gadżety - kubki, etui na telefon,
 • zestawy prezentowe.

Produkty mogą być zwrócone w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki od EKIPATONOSI.

Przy zwrocie produktów ważne jest, aby były one zwrócone w nienaruszonym stanie, identycznym jak w momencie dostarczenia. Nie powinny posiadać żadnych oznak użytkowania, takich jak odcięte metki, rysy czy zapach perfum.

EKIPATONOSI zwroty - jak nadać przesyłkę? 

Zwrot do EKIPATONOSI nie powinien sprawiać żadnych problemów. Pierwszym krokiem jest poinformowanie o chęci dokonania zwrotu. Można wysłać tę informację na adres e-mail: kontakt@EKIPATONOSI.pl. Ta czynność jest opcjonalna, lecz usprawni działania.

Do dalszych działań wystarczy skorzystać ze strony wygodnezwroty.pl. Produkty należy odesłać wraz z formularzem zwrotu. Należy pamiętać o przygotowaniu numeru zamówienia. Później wystarczy wybrać z listy sklep EKIPATONOSI oraz postępować zgodnie z instrukcją. Istnieje możliwość samodzielnego drukowania etykiety, lub pominięcie tego kroku.

EKIPATONOSI zwroty krok po kroku 

Serwis wygodnezwroty.pl oferuje możliwość łatwych i bezpiecznych zwrotów. Poniżej przedstawiamy instrukcję krok po kroku na zwrot EKIPATONOSI:

 1. Wejdź na stronę wygodnezwroty.pl.
 2. Z listy sklepów wybierz sklep: EKIPATONOSI.
 3. Przygotuj numer zamówienia i wypełnij formularz.
 4. Jeśli wybierzesz opcję bez drukowania etykiety i nadania w Paczkomat® Inpost, poczekaj na potwierdzenie i kod. Otrzymasz sms i e-mail, dzięki któremu nadasz paczkę. Kod ważny jest 72h. Możesz też wybrać opcję DHL POP. Określ w co zapakowana jest przesyłka i ile waży, a następnie uzupełnij dane.
 5. Jeśli wybierzesz opcję wydrukowania etykiety, zostaniesz poinformowany o wysyłce za pomocą usług GLS oraz DHL POP. Wyznaczone zostaną punkty, do których można dostarczyć paczkę, takie jak np. Żabka.
 6. Przygotuj paczkę. Nie zapomnij o dołączeniu formularza zwrotu. 
 7. Ostatnim krokiem jest nadanie przesyłki w wybranym punkcie. Gotowe!
Zwrot do EKIPATONOSI krok po kroku

Gdzie nadać zwrot do EKIPATONOSI?

Zwrot do EKIPATONOSI należy nadać pod adres:

EKIPATONOSI
Ściejowice 80
32-060 Ściejowice

EKIPATONOSI zwroty - jak zapakować przesyłkę do zwrotu?

Pierwszym krokiem jest dołączenie do paczki formularza zwrotów. Następnie, upewnij się, że przesyłka jest odpowiednio zabezpieczona przed uszkodzeniem podczas transportu. Jeśli w zamówieniu znajdowały się produkty, które łatwo rozbić, takie jak kubki, zwróć szczególną uwagę na dokładne zabezpieczenia. Może posłużyć do tego folia bąbelkowa. Upewnij się, że wszystkie poprzednie etykiety zostały usunięte lub zastąpione. Na końcu sprawdź, czy wszystko jest odpowiednio zamknięte. Następnie dostarcz przesyłkę do wybranego punktu nadawczego.

Ile jest czasu na zwrot EKIPATONOSI?

Jaki jest adres do zwrotu?

W jaki sposób otrzymam zwrot środków na konto?

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto