Jak zrobić zwrot do Intersport?

Intersport jest sklepem bogatym w asortyment sportowy dla kobiet, mężczyzn, a także dla dzieci. Szeroki wybór nie tylko ubrań i butów, ale także akcesoriów związanych ze sportem zachęca do składania licznych zamówień. W konsekwencji tego może dojść do niedopasowania towaru do własnych potrzeb. Co wtedy? Portal wygodnezwroty.pl pomoże w szybki i wygodny sposób wykonać zwrot do Intersport. W artykule przybliżymy jak w łatwy sposób to zrobić.

zwrot intersport

Zwrot do Intersport — jaki towar można zwrócić?

Intersport zwroty akceptuje każdy produkt bez śladów użytkowania. Towar nie może nosić żadnych wad, ponieważ mogą one uniemożliwić zwrot należytych środków.

W jaki sposób nadać zwrot do Intersport?

Wygodnezwroty.pl to platforma, która cieszy się bogatą ofertą formy zwrotu towarów. 

Zwrot Intersport bez drukowania etykiety odbywa się przez firmę kurierską Paczkomat® InPost oraz DHL POP — Żabka, Inmedio, Relay, 1Minute, DHL.

  • Paczkomat® InPost wyszczególnia, by rozmiar paczki maksymalnie wynosił 41 × 38 × 65, a jej waga nie przekraczała 25 kg.
  • DHL POP — Żabka, Inmedio, Relay, 1Minute, DHL — zaznacza, że maksymalna waga przesyłki nie może wynosić powyżej 31.5 kg. Tutaj osoba zwracająca może wybrać dwie opcje zapakowania swojego towaru w foliopak lub kartonowe pudełko. 

Samodzielne wydrukowanie etykiety skutkuje zmianą w wyborze firmy kurierskiej. 

  • GLS — Carrefour, Auchan, Dealz, Kolporter, Jula;
  • DHL POP — Żabka, Kaufland, ABC, Stokrotka, Inmedio, Relay, 1Minute, oddziały DHL.

Przy wyborze paczki w tej formie zwrotu również można zapakować towar w foliopak lub kartonowe pudełko w maksymalnej pojemności 31.5 kg. 

Intersport zwroty — krok po kroku

Zwrot towarów w Intersporcie jest niezwykle prosty. Platforma wygodnezwroty.pl zapewnia łatwy sposób na zwrócenie niechcianego produktu. Wystarczy wejść na platformę i wybrać dogodną formę odsyłki. Możemy wybrać opcję z drukowaniem etykiety lub bez. Następnie określamy rozmiar paczki i pakujemy towar. Wizyta w wybranym punkcie nadawczym wystarczy, aby nadać paczkę. Dzięki temu zwrot towaru staje się niezwykle prosty!

zwrot do intersport

Postępując zgodnie z powyższymi krokami, w sklepie Intersport zwroty są łatwe i szybkie. Przestrzeganie tych zasad pomoże uniknąć nieporozumień i zapewnić szybki i bezproblemowy zwrot zakupionych produktów.

Zwrot Intersport — na jaki adres?

Adres zwrotu zawsze można znaleźć w regulaminie sklepu na jego stronie internetowej. Przy wypełnianiu formularzu zwrotu należy podać następujące dane:

INTERSPORT Polska S.A.

32-060 Liszki

Cholerzyn 382

Jak zapakować paczkę? - Intersport zwroty

Przesyłka powinna zostać zapakowana w oryginalne pudełko otrzymane przy zakupie towaru. Firmy kurierskie określają także dwie formy pakowania produktów — foliopak lub pudełko kartonowe. Przesyłka musi zostać odpowiednio zabezpieczona, by pudełko i produkt będący w środku nie odniósł żadnych uszkodzeń podczas transportu. 

Ile jest czasu na zwrot?

Jak zostaną zwrócone środki pieniężne?

Jaki jest adres do zwrotu?

Czy można zwracać produkty zakupione przez Kartę Podarunkową?

Czy można zwrócić produkt bezpłatnie?

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto