Zwrot do Modne Duże Rozmiary - niezawodny i prosty sposób

Zwrot do Modne Duże Rozmiary może być łatwym i szybkim zadaniem. Misją tej firmy jest zapewnienie wyjątkowego połączenia najwyższej jakości usług i szerokiej oferty odzieży w dużych rozmiarach, które sprawią, że zakupy online staną się prawdziwą przyjemnością. Chociaż wymiary każdego produktu są zawarte w opisie dla każdego rozmiaru, istnieje ryzyko, że otrzymany model nie będzie dobrze leżał lub nie będzie odpowiedni z innych powodów. Jeśli tak się stanie, bez konieczności podawania przyczyny, istnieje możliwość dokonania wymiany lub zwrotu towaru. W tym artykule przeczytasz, jak zrobić zwrot do Modne Duże Rozmiary.

Modne Duże Rozmiary zwroty

Modne Duże Rozmiary zwroty - jakie produkty można zwrócić?

Sklep internetowy Modne Duże Rozmiary oferuje bardzo szeroki asortyment odzieży plus size w rozmiarach 42-64. Pełna oferta obejmuje:

 • sukienki na każdą okazję,
 • okrycia wierzchnie,
 • tuniki,
 • spodnie,
 • dodatki i akcesoria: bielizna, rajstopy, torebki.

Zgodnie z przepisami ustawy o prawach konsumenta, osoby fizyczne, które nie prowadzą działalności gospodarczej, mają prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa bez konieczności podawania przyczyn i ponoszenia dodatkowych kosztów, z wyjątkiem kosztów związanych z dostarczeniem zwracanych produktów. Termin na skorzystanie z tego prawa wynosi 30 dni od daty zawarcia umowy.

Przy zwrocie produktów ważne jest, aby były one zwrócone w nienaruszonym stanie, identycznym jak w momencie dostarczenia. Nie powinny posiadać żadnych oznak użytkowania, takich jak zapach perfum, plamy czy ślady prania.

Majtki oraz rajstopy należą do kategorii bielizny osobistej i ze względów higienicznych, a także zdrowotnych nie podlegają zwrotowi.

Zwrot Modne Duże Rozmiary - jak nadać? 

Zwrot do Modne Duże Rozmiary jest niezwykle prosty. Wystarczy skorzystać ze strony wygodnezwroty.pl. Produkty należy odesłać wraz z formularzem oraz numerem konta bankowego. Należy pamiętać o przygotowaniu numeru zamówienia. Później wystarczy wybrać z listy sklep Modne Duże Rozmiary oraz postępować zgodnie z instrukcją. Istnieje możliwość samodzielnego drukowania etykiety, lub pominięcie tego kroku. W takim przypadku, wysyłany jest kod, który należy podać w urządzeniu Paczkomat® lub punkcie DHL POP.

Modne Duże Rozmiary zwroty krok po kroku 

Serwis wygodnezwroty.pl oferuje możliwość szybkich i bezpiecznych zwrotów. Poniżej przedstawiamy instrukcję krok po kroku na zwrot Modne Duże Rozmiary:

 1. Wejdź na stronę wygodnezwroty.pl.
 2. Z listy sklepów wybierz sklep: Modne Duże Rozmiary.
 3. Przygotuj numer zamówienia i wypełnij formularz.
 4. Jeśli wybierzesz opcję bez drukowania etykiety, będziesz mógł wybrać wysyłkę poprzez Paczkomat® Inpost. Wypełnij formularz, a następnie poczekaj na potwierdzenie i kod. Otrzymasz sms i e-mail z kodem, dzięki któremu nadasz paczkę. Ważny jest on 72h. Możesz też wybrać opcję DHL POP. Określ w co zapakowana jest przesyłka i ile waży, a następnie wypełnij wszelkie formalności.
 5. Jeśli wybierzesz opcję wydrukowania etykiety, możesz wybrać wysyłkę poprzez GLS oraz DHL POP.  Wyznaczone zostaną punkty, do których można dostarczyć paczkę, takie jak np. Żabka.
 6. Przygotuj paczkę. Nie zapomnij o dołączeniu numeru konta i formularza zwrotu, przyspieszy to proces. 
 7. Nadaj paczkę w wybranym punkcie. Gotowe!
Zwrot do Modne Duże Rozmiary krok po kroku

Gdzie nadać zwrot do Modne Duże Rozmiary?

Zwrot do Modne Duże Rozmiary należy nadać pod adres:

Modne Duże Rozmiary,
ul. Żytnia 15 lokal 21 B, 
01-014 Warszawa

Modne Duże Rozmiary zwroty - jak zapakować przesyłkę do zwrotu?

Zaleca się dołączenie do paczki formularza zwrotów. Następnie, upewnij się, że przesyłka jest odpowiednio zabezpieczona przed uszkodzeniem podczas transportu. Możesz dodać też wypełniacze lub folię bąbelkową aby zapewnić stabilność wewnątrz opakowania. Upewnij się, że wszystkie poprzednie etykiety zostały usunięte lub zastąpione. Na końcu sprawdź, czy wszystko jest odpowiednio zamknięte. Następnie dostarcz przesyłkę do wybranego punktu nadawczego.

Ile jest czasu na zwrot Modne Duże Rozmiary?

Jaki jest adres do zwrotu?

Jakich produktów nie można zwracać?

Kiedy otrzymam zwrot środków na konto?

Czy jest możliwość zwrotu w przypadku zakupu na fakturę?

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto