Zwrot do Reima - jak zwrócić zakupy?

Zwrot do Reima to nic trudnego. Marka ta jest czołową fińską firmą zajmującą się odzieżą dziecięcą. Produkty projektowane są z myślą o środowisku i dzieciach. Wiele osób decyduje się na zakupy internetowe. W przypadku, kiedy zamówienie nie spełnia oczekiwań, istnieje możliwość zwrotu. W tym artykule dowiesz się, jak zrobić zwrot do Reima i jakie warunki muszą zostać spełnione.

Reima zwroty

Reima zwroty - jakie produkty można zwrócić?

Sklep internetowy Reima oferuje szeroki asortyment odzieży dziecięcej dla najmłodszych w wieku od 0 do 12 lat. W ofercie można znaleźć również obuwie oraz akcesoria, takie jak czapki, szaliki czy rękawiczki. W sklepie internetowym Reima klient zawsze ma prawo do zwrotu w terminie 14 dni roboczych od daty otrzymania towaru. Klient nie ma obowiązku podania przyczyny chęci zwrotu. Wynika to z zasad, które wynikają z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość.

Zwrot Reima - jak nadać? 

Zwrot do sklepu jest bardzo prosty. Wystarczy skorzystać ze strony wygodnezwroty.pl. Należy pamiętać o przygotowaniu numeru zamówienia. Później wystarczy wybrać z listy sklep Reima oraz postępować zgodnie z instrukcją. W ten sposób zostanie automatycznie wygenerowana etykieta, którą należy przykleić na oryginalnej paczce. Wystarczy tylko nadać przesyłkę w Paczkomacie. 

Reima zwroty krok po kroku 

Serwis wygodnezwroty.pl oferuje możliwość szybkich i bezpiecznych zwrotów. Poniżej przedstawiamy instrukcję na zwrot Reima

  1. Wejdź na stronę wygodnezwroty.pl
  2. Z listy sklepów wybierz sklep: Reima.
  3. Wypełnij formularz (wcześniej przygotuj numer zamówienia)
  4. Jeśli wybierzesz opcję bez drukowania etykiety możesz zdecydować się na wysyłkę poprzez Paczkomat® InPost. Po wypełnieniu danych osobowych, oczekuj na potwierdzenie i kod. Otrzymasz je SMS oraz poprzez e-mail. Udostępniony kod będzie potrzebny do nadania paczki. Pamiętaj, że jest on ważny przez 72 godziny. Możesz też wybrać opcję DHL POP. Określ w co zapakowana jest przesyłka i ile waży.
  5. Po wybraniu opcji wydrukowania etykiety, możliwy jest wybór wysyłki za pomocą firmy kurierskiej GLS oraz DHL POP. Zostaną wyznaczone punkty, do których możesz dostarczyć paczkę.
  6. Starannie zapakuj przesyłkę.
  7. Nadaj paczkę w wybranym punkcie. Gotowe!
Zwrot do Reima krok po kroku

Gdzie nadać zwrot do Reima?

Zwrot produktów zakupionych w sklepie internetowym należy nadać pod adres:

Reima Ecom C/O Prime Cargo Poland Sp. z o.o. 
ul. Prosta 16 72-100 
Łozienica Poland

Reima zwroty - jak zapakować przesyłkę do zwrotu?

Aby właściwie zapakować przesyłkę do zwrotu, należy postępować zgodnie z kilkoma ważnymi krokami. Po pierwsze, upewnij się, że przedmiot jest odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniem podczas transportu. Użyj odpowiedniego materiału ochronnego, takiego jak pianka lub folia bąbelkowa, aby starannie owinąć przedmiot. Następnie umieść go w oryginalnym pudełku. Możesz dodać wypełniacze, takie jak chipsy z tektury lub gazety, aby zapewnić stabilność wewnątrz opakowania. Na zewnątrz pudełka umieść etykietę zwrotu oraz upewnij się, że wszystkie poprzednie etykiety zostały usunięte lub zasłonięte. Wreszcie, sprawdź, czy wszystko jest odpowiednio zamknięte i uszczelnione, a następnie dostarcz przesyłkę do wybranego punktu nadawczego.

Ile jest czasu na zwrot Reima?

Jaki jest adres do zwrotu?

Kiedy otrzymam zwrot środków na konto?

Kto ponosi koszty zwrotu zamówienia?

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto