Zwrot do Timberland - niezawodny i łatwy sposób

Zwrot do Timberland może się okazać banalnym zadaniem. Jest to renomowana amerykańska marka odzieżowa i obuwnicza, znana przede wszystkim z wysokiej jakości butów o charakterystycznym stylu outdoorowym. Firma została założona w 1952 roku i zdobyła popularność dzięki ikonicznym modelom butów żeglarskich. Timberland jest znany z wykorzystywania trwałych materiałów i dbałości o ekologię, co przyczynia się do ugruntowanego wizerunku marki jako zrównoważonej i przyjaznej dla środowiska. Jednak jeśli produkt nie spełnia naszych oczekiwań, możemy skorzystać z platformy wygodnezwroty.pl, która pomoże nam w dokonaniu zwrotu.

Timberland zwroty

Zwrot Timberland - jakie produkty można zwrócić?

Oprócz obuwia, sklep internetowy Timberland posiada szeroką ofertę innych produktów. Marka ta proponuje między innymi:

 • obuwie,
 • odzież damską i męską na co dzień,
 • odzież i obuwie dla dzieci,
 • okrycia wierzchnie,
 • akcesoria: czapki, szaliki, plecaki,
 • produkty do pielęgnacji obuwia.

Masz aż 30 dni na dokonanie zwrotu produktu zakupionego na stronie Timberland.pl od daty jego otrzymania. Ważne jest, aby zwracany produkt był w nienaruszonym stanie i nie posiadał żadnych śladów użytkowania.

Aby dokonać odstąpienia od umowy, istotnym krokiem jest przygotowanie pisemnego oświadczenia w tej sprawie. Taki dokument zawsze jest dołączany do przesyłki lub można go pobrać ze strony internetowej. Wypełniając formularz zwrotu, należy pamiętać o podaniu numeru własnego rachunku bankowego. Dodatkowo, do przeprowadzenia zwrotu konieczne będzie posiadanie paragonu lub faktury VAT.

Timberland zwroty - jak nadać przesyłkę? 

Najdogodniejszym rozwiązaniem dla zwrotu jest skorzystanie z platformy wygodnezwroty.pl. Wymagane jest przygotowanie numeru zamówienia oraz wypełnienie formularza zwrotu. Następnie należy wybrać sklep Timberland z listy i postępować zgodnie z instrukcjami. Istnieje możliwość samodzielnego wydruku etykiety zwrotnej, ale można również zrezygnować z tego kroku. W takim przypadku zostanie wygenerowany kod, który należy podać w Paczkomacie lub punkcie DHL POP.

Timberland zwroty krok po kroku 

Serwis wygodnezwroty.pl zapewnia możliwość szybkich i niezawodnych zwrotów. Poniżej przedstawiamy instrukcję krok po kroku na zwrot Timberland:

 1. Spakuj paczkę. Nie zapomnij o formularzu zwrotu oraz dowodzie zakupu. Zabezpiecz paczkę.
 2. Wejdź na stronę wygodnezwroty.pl i wybierz sklep Timberland.
 3. Przygotuj numer zamówienia i wypełnij formularz dostępny na stronie.
 4. Do dyspozycji jest ponad 40 000 punktów nadania. Możesz wybrać opcję Paczkomatu bez drukowania etykiety. Otrzymasz potwierdzenie i kod w formie SMS oraz e-mail. Jest on ważny 72h. Możesz też wybrać opcję DHL POP. Określ w co zapakowana jest przesyłka i ile waży.
 5. Jeśli wybierzesz opcję wydrukowania etykiety, nie będzie możliwości nadania przesyłki w Paczkomacie. Wyznaczone zostaną punkty, do których należy dostarczyć paczkę, takie jak np. Żabka.
 6. Przygotuj paczkę. Pozostaje już tylko dostarczyć ją do wybranego punktu. Gotowe!
Zwrot do Timberland krok po kroku

Zwrot do Timberland - gdzie nadać?

Zwrot zakupionych produktów w sklepie internetowym należy nadać pod adres:

Centrum Dystrybucyjne myBox Logistics
Ul. Logistyczna 9
26-060 Chęciny

Timberland zwroty - jak zapakować przesyłkę?

Skorzystanie z wygodnezwroty.pl to niezawodne rozwiązanie. Do przygotowania paczki najlepiej sprawdzi się oryginalne pudełko. 

Zabezpiecz towar. Wystarczy, że użyjesz papieru lub folii bąbelkowej do wypełnienia pustej przestrzeni.

Najważniejsze jest umieszczenie formularza zwrotu i dowodu zakupu wewnątrz paczki i upewnienie się, że wszystkie niezbędne informacje są wypełnione poprawnie.

Jeśli drukujesz własną etykietę, pamiętaj, żeby przykleić ją w widocznym miejscu. Na koniec, dokładnie zamknij paczkę. To wszystko!

Ile jest czasu na zwrot Timberland?

Jaki jest adres do zwrotu?

Kiedy otrzymam zwrot środków na konto?

Z jakimi kosztami wiąże się zwrot towaru?

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto