Jak zwrócić dziecięce ubranka do Kids on the Moon?

Zakupy dla dzieci mogą być niezwykle ekscytujące, ale czasami zdarza się, że ubranka dla najmłodszych są w nietrafionym rozmiarze. W takich sytuacjach ważne jest, aby móc swobodnie dokonać zwrotu. W naszym artykule omówimy, jak sprawnie zwrócić dziecięce ubranka do sklepu Kids on the Moon, zapewniając sobie spokój i wygodę w całym procesie. Dzięki naszym prostym krokom i klarownym wytycznym, rodzice mogą szybko i sprawnie zrealizować zwrot niepasujących produktów i otrzymać zwrot środków.

Kids on the Moon - co to za sklep?

Kids on the Moon to niezwykła marka, która przenosi dziecięce marzenia w kosmiczne rejony wyobraźni. Sklep nie tylko oferuje wysokiej jakości ubrania dla najmłodszych, ale także inspiruje do odkrywania nowych światów. Kids on the Moon jest miejscem, gdzie dzieci mogą oderwać się od ziemi i pofrunąć w świat fantazji. Sklep dba również o naszą planetę, tworząc produkty z myślą o ekologii i przyszłości naszych dzieci.

Jak można zwrócić ubranka do Kids on the Moon?

Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić zwrot do Kids on the Moon, skorzystaj z opcji Wygodne Zwroty. Dzięki tej platformie możesz zwrócić produkty w kilka minut na wybranych przez Ciebie zasadach. Oto kroki, jak to zrobić:

  1. Wejdź na stronę wygodnezwroty.pl.
  2. Wybierz sklep, do którego chcesz zwrócić towar spośród dostępnych na liście.
  3. Wypełnij formularz zwrotu i dokonaj opłaty za przesyłkę.
  4. Przynieś paczkę do wybranego punktu nadania. Możesz skorzystać z szerokiej gamy punktów odbioru, takich jak Paczkomaty® InPost czy sklepy typu Żabka czy Auchan.
  5. Oczekuj na zwrot pieniędzy, który zostanie zrealizowany przez sklep w ciągu maksymalnie 14 dni od momentu odstąpienia od umowy.

Jak zgłosić zwrot w Kids on the Moon?

Aby zgłosić zwrot w Kids on the Moon, klient powinien złożyć stosowne oświadczenie o odstąpieniu od umowy w ciągu 14 dni od odbioru paczki. Oświadczenie można wysłać na adres e-mailowy sklepu: shop@kidsonthemoon.com. W przypadku, gdy powiadomienie o chęci zwrotu będzie wysłane po terminie tych dwóch tygodni, sklep może odmówić przyjęcia zwrotu.

Jakich produktów nie można zwracać do Kids on the Moon?

Do sklepu Kids on the Moon nie można zwracać używanych produktów. Dodatkowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami sklepu, prawo do odstąpienia od umowy nie obejmuje towarów, które zostały wykonane na indywidualne zamówienie klienta, takie jak na przykład produkty spersonalizowane. Dlatego też, przed dokonaniem zakupu, warto mieć świadomość tych ograniczeń i dokładnie przemyśleć swoją decyzję.

Kids on the Moon - ile czeka się na odpowiedź w sprawie reklamacji?

Sklep Kids on the Moon zobowiązuje się do udzielenia odpowiedzi na reklamację w ciągu 14 dni od daty złożenia żądania reklamacyjnego. Jeśli w tym czasie sklep nie udzieli odpowiedzi, uznaje się, że reklamacja została uznana za uzasadnioną. Informacja dotycząca rozpatrzenia reklamacji oraz jej wyniku zostanie przekazana drogą elektroniczną lub listem na adres podany przez klienta.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto