Jak zwrócić zamówienie do sklepu Magdy Butrym?

Sklepy online oferują nam naprawdę bogaty asortyment. Bez wychodzenia z domu jesteśmy w stanie znaleźć ubrania na każdą okazję, zakupić wymarzony prezent czy nawet zrobić zakupy spożywcze. Innym plusem zakupów internetowych jest możliwość przeglądania sklepów mniej lub bardziej luksusowych, dzięki czemu możemy na spokojnie zapoznać się z ofertą sklepu. Jeżeli zdecydujemy się na zakup danego produktu i niestety nie do końca spełni nasze oczekiwania to nic straconego! Zwroty produktów są naprawdę bezproblemowe. Przeczytaj nasz artykuł i poznaj wszystkie tajniki zwrotów.

Jakie produkty podlegają zwrotowi?

Zwrot zostanie zaakceptowany tylko wtedy, gdy spełnimy wyznaczone oczekiwania sklepu. Odsyłane produkty muszą być bez znaków jakiegokolwiek użytkowania wraz z metkami i oryginalnym opakowaniem. Rzeczy nie mogą być prane, uszkodzone czy z wyczuwalnymi zapachami. W przypadku  zwrotu butów należy pamiętać, o tym, by przymierzać je na czystej powierzchni. Produkty wysyłane w dodatkowych workach muszą zostać w nich zwrócone. 

Jaki jest czas zwrotu zamówienia?

Każdy klient ma 14 dni na zwrot swojego zamówienia. Zwrot zostanie rozpatrzony w ciągu 14 dni od otrzymania paczki przez siedzibę sklepu. Środki zostaną zwrócone w takiej formie, w jakiej dokonaliśmy zakupu, otrzymamy również powiadomienie na adres e-mail.

Jak spakować paczkę ze zwrotem?

Jeżeli decydujesz się na zwrot, użyj opakowania dołączonego do przesyłki. Spakuj kompletne produkty, pamiętając o tym, by nie posiadały one żadnych usterek. Ubrania muszą mieć przypięte wszystkie oryginalne metki, a także nie mogą nosić wyczuwalnych zapachów. Dokładnie zabezpiecz paczkę i nadaj.

W jaki sposób nadać zwrot?

Sklep projektantki udostępnia klientom darmowy zwrot zamówienia. Jeżeli chcesz otrzymać z góry płaconą etykietę zwrotną, napisz do obsługi sklepu na adres e-mail: customercare@magdabutrym.com. Do zamówienia włóż także fakturę, którą otrzymałeś w przesyłce i nadaj paczkę.

Co znajdziemy w kolekcji Magdy Butrym?

W kolekcji projektantki Magdy Butrym dostępne są produkty najwyższej jakości. Na stronie internetowej sklepu znajdziemy podział ubrań na kolekcje, ale także pojedyncze zakładki. Klienci spośród bogatego asortyment mogą zakupić płaszcze, kurtki, spodnie, spódnice, akcesoria, a także rzeczy wykonane ręcznie. Ta ostatnia kategoria jest dosyć niecodzienna, ponieważ rzadko spotykamy się z możliwością zamówienia produktów robionych ręcznie. Rzeczy handmade to nie tylko sukienki, ale również różnego rodzaju dodatki.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto