Metalshop zwrot - jak nadać paczkę ze zwrotem do Metalshop?

Zwroty towarów jeszcze nigdy nie były proste jak teraz! Zamawianie produktów online towarzyszy nam niemal codziennie. Lubimy to robić, ponieważ jest to wygodne i szybkie. Przejrzyste strony sklepów internetowych pozwalają nam na dokładne zapoznanie się z asortymentem i w konsekwencji dokonania zakupu wybranych towarów. Niestety czasem może zdarzyć się sytuacja, w której produkty, które zakupiliśmy, nie do końca spełnią nasze oczekiwania. Metalshop zwrot daje nam szansę na łatwą i bezpieczną odsyłkę towaru, a także na szybki zwrot wydanej gotówki. Przeczytaj nasz poradnik i poznaj tajniki zwrotów.

W jaki sposób nadać paczkę do Metalshop?

Paczkę do sklepu internetowego Metalshop możesz nadać za pomocą naszej platformy Wygodne Zwroty. Jest to strona, dzięki której bezproblemowo nadasz paczkę, a rejestracja samego zwrotu zajmie ci zaledwie kilka minut. To ty w tym przypadku decydujesz jaką firmę kurierską wybierzesz i gdzie nadasz paczkę. Wygodne Zwroty w swoje bazie posiadają już ponad 10 tysięcy sklepów, a w tym także sklep Metalshop. Skorzystaj z tej platformy i nie martw się o swój zwrot. Przekonaj się sam!

O czym należy pamiętać, zwracając zamówienie?

Aby dokonać zwrotu do sklepu Metalshop, musisz pamiętać o tym, że twoje produkty muszą posiadać wszystkie oryginalne opakowania i metki. Jeżeli produkty zawierały jeszcze dodatkowe zabezpieczenie, to muszą one pozostać w stanie niezmienionym. Towar nie może nosić śladów użytkowania, zabrudzeń czy zniszczeń. Każdy klient na odesłanie paczki ze zwrotem ma 14 dna od dnia otrzymania zamówienia.

Metalshop zwrot - jak spakować paczkę ze zwrotem?

Paczkę ze zwrotem należy spakować w oryginalne opakowanie. We wnętrzu konieczne jest umieszczenie formularza zwrotu, jeżeli nie znajdzie się tam, uniemożliwi to zlokalizowanie zamówienia. Zwracane produkty muszą być kompletne i estetycznie spakowane. Na koniec trzeba dokładnie zabezpieczyć przesyłkę i nadać przez wybraną formę zwrotu. Sklep zwróci nam wydaną gotówkę w ciągu 14 dni od jej otrzymania. Zazwyczaj zwrot na konto klienta następuje w ciągu kilku dni.

Jak zaadresować paczkę ze zwrotem?

Paczkę ze zwrotem zaadresuj na podany adres:

METALSHOP Zwrot towaru (numer Twojego zamówienia) 

Packeta Poland 

ID - 97021022 

Panattoni Park Bielsko-Biała I 

ul. Księdza Józefa Londzina 106

43-382 Bielsko-Biała

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto