O czym pamiętać przed dokonaniem zwrotu do Fox Fashion?

W poniższy artykule przedstawiamy proces doknywania zwortów do polskiego sprzedawcy produktów odzieżowych i akcesoriów z futrem Fox Fashion. Przeczytasz w nim o tym, co należy zrobić przed przystąpieniem do zwrotu, czego potrzebujesz do jego dokonania oraz jaki termin do zwrotów obowiązuje w tym sklepie internetowym. Wytłumaczymy też dokładnie, jak działa zwrot środków za zakupiony towar oraz co dokładnie obejmuje zwracana kwota. Czytaj dalej aby dowiedzieć się wszystkiego na temat tego, jak wykonać zwrot do Fox Fashion!

Jak poinformować sklep o chęci zwrotu?

Aby dokonać zwrotu do Fox Fashion, należy najpierw poinformować o tym sprzedawcę. W tym celu prześlij swoje oświadczenie mailowo, na adres biuro@fox-fashion.pl lub udziel informacji telefonicznie, pod numerem 663-530-075. Przysługuje Ci termin 14 dni od momentu odebrania zamówienia na udzielenie takiej informacji i tym samym odstąpienie od umowy, a następnie kolejne 14 dni na faktyczne nadanie paczki ze zwrotem.

Fox Fashion zwroty - co powinno się znaleźć w paczce?

Poza zwracanymi produktami w Twojej przesyłce musi się także znaleźć formularz zwrotu. Możesz go przygotować według wzoru udostępnionego przez sprzedawcę, jednak nie jest to konieczne. Formularz zwrotu powinien zawierać takie dane jak m.in. numer zamówienia oraz numer Twojego konta bankowego, na które sklep zwróci Twoje pieniądze. Dzięki formularzowi proces rozpatrywania zwrotu staje się dużo sprawniejszy, a Ty otrzymasz swoje środki szybciej.

Jak nadać przesyłkę zwrotną do Fox Fashion?

Adres do zwrotów Fox Fashion to:

FOX Robert Nowakowski
ul. Chłodna 40
65-127 Zielona Góra

Wyślij swoją paczkę bezpośrednio na powyższy adres korzystając z wybranej formy nadania przesyłki. Może to być np. Twoja ulubiona firma kurierska czy Poczta Polska. Przy dokonywaniu zwrotów bardzo wygodne są punkty nadania takie jak Paczkomaty InPost. Rejestracja przesyłki za ich sposobem jest bardzo łatwa, a jej nadanie staje się jeszcze prostsze - wystarczy zanieść swoją przesyłkę do wybranego punktu, nawet podczas spaceru lub w drodze do pracy i nadać ją postępując według instrukcji na ekranie urządzenia. Jest to bardzo wygodne i szybkie rozwiązanie cieszące się dużą popularnością wśród wielu klientów sklepów internetowych.

Jak wygląda zwrot należności za zakup w Fox Fashion?

Sklep Fox Fashion zobowiązuje się zwrócić Twoje należności za zakup niezwłocznie, tak szybko, jak otrzyma Twoją przesyłkę lub dowód jej nadesłania, w zależności od tego, które z tych wydarzeń nastąpi wcześniej. Pamiętaj, że do sumy zwracanych środków wlicza się koszt towaru oraz koszty jego wysyłki, jednak pod warunkiem, że klient wybrał najtańszą dostępną formę dostawy zamówienia. W przypadku wyboru droższej formy, suma należności zmniejszy się o kwotę różnicy między tą formą wysyłki a najtańszą dostępną.

Pamiętaj też, że koszty nadania paczki zwrotnej nie podlegają zwrotowi. Sklep może również zmniejszyć sumę zwracanych należności, adekwatnie do stanu odesłanych produktów, jeśli są one w jakikolwiek sposób uszkodzone czy zabrudzone. To Ty jako, klient, ponosisz odpowiedzialność za zmniejszenie wartości towaru w wyniku korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego cech.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto