Zwrot do Trygon Sport - w jaki sposób go nadać?

Być może zdarzyło Ci się kiedyś zakupić produkt przez internet, który w jakiś sposób niestety nie spełnił twoich oczekiwań. Sklep Trygon Sport, oferujący markową odzież i obuwie sportowe, daje swoim klientom możliwość bezproblemowego dokonania zwrotu. W dzisiejszym artykule podpowiadamy, jak wykonać zwrot do Trygon Sport.

Co nadaje się do zwrotu w Trygon Sport?

Po dokonaniu zakupu w Trygon Sport nie musisz zastanawiać się nad tym, czy zakupiony przez Ciebie produkt podlega pod możliwość zwrotu. Każdy typ towaru oferowanego przez sklep może być zwrócony, o ile tylko:

  • Przedmiot jest w nienagannym stanie i nie posiada śladów użytkowania,
  • Produkt nadal posiada wszystkie dołączone do niego oryginalnie metki.

Pamiętaj jednak, aby nie zwlekać ze zwrotem - masz 14 dni na jego dokonanie, liczone od momentu w którym dostarczono Ci paczkę.

Zwrot do Trygon Sport - potrzebne kroki

Aby dokonać zwrotu do Trygon Sport klient powinien:

  1. Przygotować oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość. Wzór oświadczenia, który należy wypełnić, jest dostarczany razem z zamówionym towarem.
  2. Przygotować przesyłkę zwrotną, wykorzystując do tego w miarę możliwości oryginalne opakowanie. W paczce musi się znaleźć zarówno wypełnione oświadczenie, jak i paragon.
  3. Wysłać towar na adres: TrygonSport.pl, ul. Ks.Jerzego Popiełuszki 19/21 lok. 24, 01-595 Warszawa.
  4. W celu sfinalizowania całego procesu, poinformować sklep o dokonanym zwrocie drogą mailową, na adres: sklep@trygonsport.pl.

Jak szybko nadać zwrot do Trygon Sport?

Proces właściwego nadania paczki ze zwrotem może budzić wątpliwości. Z tego powodu warto skorzystać ze strony wygodnezwroty.pl, która przeprowadzi Cię przez kolejne kroki realizacji zwrotu. Aby nadać zwrot do Trygon Sport poprzez wygodnezwroty.pl:

  1. Znajdź sklep, do którego chcesz zwrócić towar w bazie sklepów na stronie. Po wybraniu danego sprzedawcy z listy naciśnij przycisk “nadaj zwrot”,
  2. Wypełnij formularz poprzez podanie swoich danych, określenie parametrów przesyłki oraz wybranie usług wybranej firmy kurierskiej,
  3. Zapłać należności za nadanie paczki ze zwrotem. Możesz skorzystać z takich serwisów płatnościowych jak Blik czy Przelewy24,
  4. Zanieś paczkę do wybranego punktu nadania - moze to być PaczkomatⓇ InPost, ale również sklep taki jak np. Żabka czy Auchan.

Trygon Sport zwroty - kiedy otrzymam pieniądze?

Nie musisz długo czekać na zwrot pieniędzy za zwrócony zakup. Powinno to zająć maksymalnie kilka dni, a w każdym razie nie więcej niż 14 dni od momentu nadania zwrotu. Sprzedawca zaznacza jednak, że zwracane środki odpowiadają jedynie wartości zamówionego towaru. Koszty nadania paczki ze zwrotem klient pokrywa samodzielnie.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto