Ohbutik zwroty. Jak wykonać zwrot do Ohbutik?

Ohbutik to internetowy sklep odzieżowy specjalizujący się sprzedażą butów damskich na różne okazje i pory roku. Podczas zakupu obuwia online może się zdarzyć, że konieczny będzie zwrot wybranego produktu. Jak należy postępować w takiej sytuacji? Ohbutik zwroty – poniżej wyjaśniamy jak go wykonać za pomocą platformy wygodnezwroty.pl, pozwalającej na szybki zwrot towaru do tego sklepu, jak i wielu innych!

Zwrot do Ohbutik

Jakie produkty można zwrócić do Ohbutik? 

W Ohbutik zwrotowi podlegają wszystkie produkty z oferty sklepu. Zaliczyć do nich można m.in.:

 • ocieplane botki
 • casualowe workery
 • buty sportowe i trampki
 • sandały płaskie i na szpilce
 • zimowe kozaki i śniegowce
 • espadryle i baleriny

Klient ma jednak obowiązek zwrócić produkt bez wad wynikających z użytkowania. Ponosi on zatem pełną odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy w wyniku korzystania w niej sposób wykraczający poza konieczny, aby móc określić charakter, cechy i funkcjonowanie danego produktu.

W jaki sposób nadać zwrot Ohbutik?

Najprostszym sposobem na dokonanie zwrotu do Ohbutik jest skorzystanie z usług portalu wygodnezwroty.pl, oferującego opcje zwrotu do tysięcy różnych sklepów internetowych. Korzystając z tego serwisu masz dostęp wszystkich sklepów w jednym miejscu – wystarczy wybrać dany sklep z listy oraz postępować zgodnie z instrukcjami na stronie. Dzięki wygdodnezwroty.pl nadasz paczkę już od 13,99 zł, bez potrzeby drukowania etykiety, adresowania przesyłki, czy przejmowania się innymi formalnościami. Decydując się na zwrot Ohbutik pamiętaj jednak, żeby dokonać go w czasie maksymalnie 14 dni od daty otrzymania produktu.

Ohbutik zwroty – poradnik krok po kroku

Za pośrednictwem portalu wygodnezwroty.pl nadasz zwrot Ohbutik szybko i bezproblemowo. Oto, jak należy postępować krok po kroku:

 1. Wybierz sklep Ohbutik z listy wszystkich sklepów, do których można nadać zwrot z pomocą serwisu
 2. Zdecyduj, czy chcesz dodatkowo samodzielnie wydrukować etykietę, czy może wolisz nadać paczkę bez jej drukowania.
 3. Wybierz firmę kurierską, z której pomocą chcesz dokonać zwrotu. Możesz się zdecydować na skorzystanie z urządzeń Paczkomat® InPost, nadanie przesyłki DHL POP lub GLS.
 4. Podaj swoje dane, w tym imię i nazwisko, numer telefonu oraz e-mail, na który otrzymasz później informacje o swojej przesyłce. Wypełnij również parametry przesyłki oraz informacje takie jak numer zamówienia, które znajdziesz w wiadomości e-mail z informacją o swoim zakupie.
 5. Opłać swoją przesyłkę. Możesz do tego wykorzystać m.in. Blik lub Przelewy24.
 6. Zanieś paczkę do jednego 44 tysięcy punktów nadawania takich jak Paczkomat® InPost, czy sklepy takie jak Żabka czy Lidl.
 7. Poczekaj na zwrot środków za zwrócony zakup. Maksymalny czas oczekiwania na zwrot pieniędzy przez sklep wynosi 14 dni od daty odstąpienia od umowy.
Zwrot do Ohbutik krok po kroku

Gdzie nadać zwrot Ohbutik – adres firmy

Zwroty do sklepu internetowego Ohbutik należy nadać na poniższy adres:

OHBUTIK.PL
ul.Krakowska 40
34-600 Limanowa

Wykorzystując wygodnezwroty.pl nie musisz jednak wypełniać adresu ani adresować paczki – każdy sklep ma przypisany swój adres na stronie, co sprawia, że proces zwrotu jest dużo wygodniejszy.

Ohbutik zwroty – jak należy zapakować przesyłkę?

Paczkę z przesyłką do zwrotu należy zapakować tak, aby uniknąć powstania jakichkolwiek uszkodzeń podczas transportu. W przesyłce powinien się również znaleźć paragon z zakupu – najlepiej wewnątrz pudełka, w jakim dostarczono nam obuwie.

Ile jest czasu na zwrot do Ohbutik?

Jaki jest adres na zwrot Ohbutik?

Kiedy można odmówić przyjęcia zwrotu towaru?

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto