Totembut zwroty krok po kroku - jak oddać niepasujące produkty?

Dzięki opcji szybkich i bezpiecznych zwrotów, zakup butów online to dzisiaj już żaden problem. Z dzisiejszego artykułu dowiesz się, jak błyskawicznie nadać zwrot do sklepu obuwniczego Totembut. Przekonasz się, że to nic trudnego - Totembut zwroty możesz wykonać bez żadnych kłopotów już teraz!

Co nadaje się do zwrotu w Totembut?

W Totembut nie musisz się martwić o to, czy Twój produkt należy do kategorii towaru, który można zwracać. Możliwość zwrotu obejmuje wszystkie rodzaje obuwia sprzedawanego przez sklep, jednak pod pewnym warunkiem. Buty muszą być w idealnym stanie, niewskazującym na ich wcześniejsze użytkowanie, oraz posiadać wszystkie oryginalne metki. Na koniec pamiętaj, że czas na zwrot ograniczony jest nieprzekraczalnym terminem 14 dni. Dlatego nie zwlekaj, i od razu po otrzymaniu zakupionych produktów zdecyduj, czy chcesz je zwracać.

Totembut zwroty - sposoby nadania

Sklep udostępnia swoim klientom opcję wygodnego oddawania produktów za pomocą kreatora zwrotów dostępnego na stronie sprzedawcy. Dzięki niemu możesz odesłać niepasujący produkt za darmo, wykorzystując do tego usługi firmy InPost, z którą sklep Totembut nawiązał współpracę. W ten sposób nadasz swoją paczkę bez żadnego wysiłku, zostawiając ją w wybranym punkcie InPost w drodze do pracy czy w trakcie wieczornego spaceru.

Oczywiście to nie jedyny sposób na nadanie zwrotu do Totembut. Możesz też na przykład skorzystać z innej przydatnej strony obsługującej zwroty do tysięcy różnych sprzedawców - wygodnezwroty.pl, albo nadać zwrot we własnym zakresie.

Jak przygotować zwrot do Totembut?

Adres do zwrotu w Totembut to:

B.T. JAROSŁAW NEWEL SPÓŁKA JAWNA

Hetmańska 16

15-727 Białystok

Należy kierować przesyłkę zwrotną bezpośrednio na powyższy adres, jednak przy opcji zwrotu przez sklep nie musisz nawet zastanawiać się nad poprawnym adresem. Jedyne, co musisz zrobić w tej kwestii, to wydrukować wygenerowane przez kreator zwrotów dokumenty (formularz oraz etykietę zwrotu) i dołączyć je do paczki.

Zwrot do Totembut krok po kroku

Totembut zwroty nadane za pośrednictwem strony sprzedawcy są niezwykle proste w wykonaniu. Oto wszystko, co musisz zrobić:

  1. Znajdź swoje zamówienie po zalogowaniu się nas swoje konto lub wyszukaj je na stronie podając również swój adres e-mail lub telefon,
  2. Zaznacz opcję „skorzystam z przesyłek sklepu” oraz wybierz sposób, w jaki sprzedawca ma Ci zwrócić pieniądze,
  3. Wygeneruj dokumenty zwrotu i kod zwrotu, następnie wydrukuj je i dołącz do przesyłki,
  4. Przygotowaną paczkę nadaj w wybranym PaczkomacieⓇ InPost,
  5. Czekaj na zwrot pieniędzy, który powinien nastąpić już po 1-2 dniach od odebraniu paczki ze zwrotem przez sklep. 
Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto