W jaki sposób dokonać zwrotu do She is Sunday?

Sklepy internetowe, aby ułatwić dokonywanie zakupów, oferują swoim klientom nie tylko przejrzyste strony, dzięki którym możemy zamawiać różnorodne produkty, ale także przystępne ceny. Innym pozytywnym aspektem sklepów online jest procedura zwrotów, która daje duży komfort podczas nietrafionego zakupu. Nie musimy przejmować się, co gdy dana rzecz okaże się niezgodna z naszym rozmiarem lub nie spełni naszych oczekiwań, ponieważ procedura zwrotów jest bardzo łatwa i przede wszystkim szybka. Sprawdź nasz artykuł, by poznać szczegóły.

She is Sunday zwroty - według jakich warunków przebiegają?

Zwroty w sklepie internetowym She is Sunday można wykonywać w terminie do 14 dni od momentu doręczenia przesyłki klientowi. Główna zasada, jaką trzeba się kierować podczas dokonywania zwrotów w sklepach internetowych, to: odeślij produkt w takim stanie, w jakim sama chciałabyś go otrzymać. Towar odsyłany do She is Sunday musi być nienaruszony - nie może nosić żadnych oznak wcześniejszego użytkowania oraz powinny być do niego dołączone wszelkie dodatkowe elementy, takie jak metki. Musi się on też znajdować w swoim oryginalnym opakowaniu.

Czy do zwrotu She is Sunday potrzeba formularza?

Aby procedura zwrotu przebiegła prawidłowo i płynnie, sprzedawca prosi o dołączenie formularza zwrotu do swojej przesyłki z niepasującym towarem. Aby przygotować swój formularz, skorzystaj ze wzoru do wydruku, który możesz pobrać ze strony internetowej sklepu. Uzupełnij go takimi danymi, jak m.in. data zakupu, Twój numer zamówienia oraz nazwy zwracanych produktów. Możesz również podać powód zwrotu, jednak nie jest to konieczne.

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie możesz lub nie chcesz przygotowywać formularza, sprzedawca akceptuje zwroty również wtedy, gdy do swojej przesyłki dołączysz jedynie kartkę z numerem oddawanego zamówienia oraz dopiskiem “zwrot”.

Jak szybko nadać zwrot do She is Sunday?

Sprzedawca poleca skorzystanie z opcji Szybkie Zwroty, obsługiwanej przez firmę kurierską InPost, aby nadać swoją przesyłkę szybko i wygodnie. Proces nadawania zwrotu w ten sposób jest bardzo prosty:

  1. Kliknij w odnośnik do serwisu Szybkie Zwroty na stronie sklepu lub wejdź na stronę szybkiezwroty.pl i wyszukaj sklep She is Sunday,
  2. Określ gabaryty swojej przesyłki, a następnie wypełnij formularz na stronie potrzebnymi danymi i zaakceptuj regulamin działania platformy, aby przejść dalej,
  3. Po zarejestrowaniu paczki w systemie otrzymasz kod zwrotu w swojej aplikacji mobilnej InPost lub na swój adres e-mai. Nie musisz płacić za nadanie paczki! Zamiast tego sklep po prostu odejmie koszt nadania przesyłki od zwracanej kwoty za zakupy,
  4. Przygotuj swoją przesyłkę do zwrotu - umieść na niej kod zwrotu i zanieś ją do wybranego Paczkomatu InPost.  

Jeśli korzystasz z innego sposobu zwrotu, np. poprzez Pocztę Polską lub za pośrednictwem innej preferowanej przez Ciebie firmy kurierskiej, wyślij swoją paczkę bezpośrednio na adres: City Park Ideal Idea Hala 4, Brama 5, Słowikowskiego 81, 05-090 Raszyn.

Czy mogę zakupić produkty She is Sunday stacjonarnie?

Marka She is Sunday prowadzi sprzedaż nie tylko online, ale również w stacjonarnym butiku. Jeśli zatem zależy Ci na możliwości przymierzenia nowych ubrań przed ich nabyciem albo po prostu preferujesz taką formę zakupów, możesz się udać do sklepu tej marki pod adresem ul. Dynasy 4 w Warszawie.

Czy w butiku stacjonarnym można dokonywać zwrotu zakupów? Otóż nie jest to możliwe. She is Sunday przyjmuje jedynie zwroty wysyłkowe, przy czym opcja ta dotyczy tylko produktów zakupionych online. 

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto