W jaki sposób można wykonać zwrot do Lillow?

Zakup produktów online może się wiązać z pewnymi wyzwaniami. Zdarza się, że produkt, który nabyliśmy, odbiega od naszych oczekiwań. W takim wypadku ważne jest, aby wiedzieć, jak dokonać zwrotu do danego sklepu. Na szczęście nie musi to być nic trudnego! Sklep Lillow, sprzedający odzież damską polskiej produkcji, oferuje sprawny proces zwrotu dla klientów chcących odesłać niepasujących towar. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak wykonać zwrot do Lillow.

Ile masz dni na dokonanie zwrotu Lillow?

Zazwyczaj sklepy internetowe oferują swoim klientom 14 dni na zgłoszenie chęci odesłania produktu i / lub właściwe dokonanie zwrotu. Sklep Lillow wydłuża jednak ten czas, dając swoim klientkom szansę na odesłanie produktów i otrzymanie zwrotu należności za zwrócony towar po upływie nawet do 30 dni od momentu odebrania przesyłki z zakupem.

Co podlega zwrotowi w Lillow?

Możesz spokojnie zwracać znaczną większość produktów oferowanych przez sklep Lillow, pod warunkiem, że nie noszą one żadnych śladów, które wskazywałyby na ich wcześniejsze użytkowanie. Zwracane produkty muszą też być kompletne, dostarczone wraz z wszystkimi dołączonymi do nich oryginalnie elementami oraz metkami. Możliwość zwrotu nie obejmuje jedynie dwóch typów produktów: maseczek ochronnych i frotek do włosów. Jest to uargumentowane potrzebą zachowania higieny sprzedawanych produktów.

Jak przygotować paczkę ze zwrotem do Lillow?

Aby dokonać zwrotu Lillow, musisz najpierw przygotować dwa istotne dokumenty: formularz zwrotu oraz paragon. Formularz możesz przygotować na podstawie wzoru do pobrania ze stronny sklepu, zaś paragon znajdziesz w załączniku do maila, który sklep wysłał Ci po dokonaniu zamówienia. Nie zapomnij, aby w formularzu podać swoje imię i nazwisko, numer konta do zwrotu środków za zakup oraz przyczynę zwrotu.

Oba dokumenty należy dołączyć do paczki z odsyłanym towarem. Formularz można również wysłać na adres mailowy sklepu: sklep@lillow.pl. Kiedy uda Ci się już przygotować paczkę wraz z jej wszystkimi elementami, postaraj się ją dobrze zabezpieczyć do przesyłki a następnie zaadresuj ją w następujący sposób: : Lillow Izabela Sowa, ul. Rąbieńska 130, 94-409 Łódź.

Lillow zwroty - jakie są sposoby nadania?

Masz dowolność w kwestii sposobów nadania paczki ze zwrotem do Lillow. Możesz nadać paczkę na własną rękę w następujący sposób:

  1. Przygotuj przesyłkę, pamiętając o dołączeniu do niej potrzebnych dokumentów,
  2. Zaadresuj paczkę bezpośrednio do siedziby sklepu,
  3. Nadaj przesyłkę wybranym sposobem np. poprzez Pocztę Polską lub za pośrednictwem wybranego kuriera.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto