W jaki sposób wykonać zwrot do 13Sukienek?

Sukienka to ważny element garderoby, który może się przydać na różne wyjątkowe okazje. Potrzebujesz nowej sukienki? Masz szerokie pole do wyboru - możesz złożyć szybkie zamówienie w wybranym butiku internetowym z sukienkami, takim jak np. sklep 13Sukienek. W razie potrzeby masz też możliwość dokonania bezproblemowego zwrotu. Z poniższego artykułu dowiesz się, jak działa zwrot do 13Sukienek i jak go nadać.

Co i jak długo można zwracać w 13Sukienek?

Masz prawo do zwrotu jakichkolwiek produktów zakupionych w 13Sukienek, pod warunkiem, że odsyłane produkty są w nienagannym stanie. Towar nie może nosić śladów użytkowania oraz nie może brakować żadnych metek dołączonych oryginalnie do nabytych produktów.

W sklepie 13Sukienek przysługuje Ci termin 14 dni na odstąpienie od umowy. Dlatego, jeśli chcesz zwrócić zakupiony towar, musisz o tym poinformować sprzedawcę przed upływem tego terminu. Po udzieleniu odpowiedniej informacji masz kolejne 14 dni na nadanie zwrotu. 

Zwrot 13Sukienek - jak przygotować paczkę?

Paczkę do 13Sukienek należy wysyłać na adres:

Boutique13.pl Patrycja Pawlus
ul. Wałachowej 19
43-303 Bielsko-Biała

Jedynie przesyłki wysłane na ten adres zostaną odebrane. Pamiętaj również, że nie ma możliwości dokonania zwrotu poprzez wysyłkę za pobraniem. Przygotowując paczkę zwróć uwagę na odpowiednie zabezpieczenie produktów, jak i samego pudełka. Najlepiej będzie, jeśli skorzystasz z oryginalnego kartonu, w którym otrzymałaś przesyłkę oraz dodatkowo zabezpieczysz go np. za pomocą papieru i taśmy klejącej.

13Sukienek zwroty - o czym jeszcze pamiętać?

Bardzo istotnym elementem procesu zwrotu jest poinformowanie sprzedawcy o nadaniu paczki. W ten sposób sprzedawca będzie miał wystarczające informacje, aby zareagować w przypadku, gdy paczka zagubi się podczas transportu. Wystarczy, jeśli na adres zwroty@boutique13.pl wyślesz krótkiego maila z numerem zamówienia i datą nadania przesyłki. Do takiego maila warto też od razu załączyć wypełniony formularz zwrotu (do pobrania ze strony sklepu), chociaż możesz go też zamiast tego wydrukować i dołączyć w formie papierowej do paczki. Nie musisz odsyłać paragonu wraz ze zwracanym towarem.

Jak nadać zwrot do 13Sukienek?

Możesz nadać swój zwrot na różne sposoby np. samodzielnie, albo skorzystać z usług serwisu wygodnezwroty.pl. Za pomocą tej strony szybko nadasz zwrot do wybranego sklepu w Polsce, za małą opłatą i z odpowiadającego Ci miejsca. Możesz nadać paczkę w jednym z tysięcy różnych punktów na terenie całego kraju, takich jak Paczkomaty® InPost czy sklepy, takie jak Żabka czy Auchan. Sam proces nadania paczki jest niezwykle prosty:

  1. Wybierz sklep, do którego chcesz zwrócić zakupiony produkt,
  2. Wypełnij formularz na stronie potrzebnymi danymi i wybierz firmę kurierską do obsługi wysyłki,
  3. Nadaj swoją przesyłkę w odpowiadającym Ci punkcie,
  4. Czekaj na zwrot pieniędzy za dokonany zwrot - nie zajmie on dłużej niż 14 dni od dnia odstąpienia od umowy.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto