Zwrot 5.10.15. - wszystko co musisz wiedzieć

5.10.15 to sieć sklepów dla dzieci oferującą ubrania na każdą okazję! Często spotykamy się z sytuacją, gdy zamówione produkty nie spełniają naszych oczekiwań, mają zły rozmiar lub zwroty po prostu nie wyglądają na żywo, tak jak prezentowały się online. Korzystając z platformy wygodnezwroty.pl dokonasz zwrotu towaru w prosty i szybki sposób, i już po kilku dniach odzyskasz swoje pieniądze! Przeczytaj ten artykuł, by dowiedzieć się więcej informacji o tymi jakie proste są 5.10.15. zwroty

5.10.15 zwroty

Zwrot 5.10.15. - jakie produkty można zwrócić?

By produkt przeszedł pomyślnie przez procedurę zwrotu musi spełniać kilka warunków. Przede wszystkim musi być to produkt nowy, nieużywany. Procedurze zwrotu nie podlegają również przedmioty, które:

  • były dostarczone w zapieczętowanym opakowaniu, jednak zostało ono naruszone, co zagrażałoby aspektom higienicznym i bezpieczeństwa,
  • przedmioty, które po dostarczeniu, ze względu na charakter zostają nierozłącznie połączone z innymi produktami.

Sposoby na nadanie zwrot do 5.10.15.

Sklep 5.10.15. oferuje nam kilka możliwości odstąpienia od umowy. Wystarczy spisanie oświadczenia i wysłanie go pocztą lub drogą e-mailową. Na stronie internetowej znajduje się również formularz zwrotu, jednak nie jest on obowiązkowy i jest dodatkową opcją przy dokonywaniu zwrotu. 

Wiadomość o odstąpieniu od umowy powinna być przesłana na adres: obsluga@51015kids.eu. W przypadku złożenia oświadczenia o odstąpieniu drogą pisemną, oświadczenie powinno zostać wysłane na adres: KOMEX S.A., ul. Bysławska 82, 04- 993 Warszawa

Jedną z najłatwiejszych i najszybszych form zwrotów jest dokonanie tego przez platformę wygodnezwroty.pl. Ten portal umożliwia nam wykonywanie szybkich zwrotów w setkach sklepów! Wystarczy tylko w odpowiedni sposób wypełnić formularze z danymi znajdujące się na stronie portalu.

Jak nadać zwrot? Instrukcja krok po kroku

Na dokonanie zwrotu masz 30 dni od momentu, w którym odebrałeś swoją przesyłkę.

Aby wykonać zwrot do 5.10.15. za pomocą platformy wygodnezwroty.pl wystarczy trzymać się kilku kroków:

  • Wypełnienie formularza z informacjami dotyczącymi przesyłki oraz wybór preferowanej firmy kurierskiej.
  • Dokonanie opłaty za przesyłkę.
  • Nadanie paczki w jednym z 44 tysięcy punktów odbioru.
  • Śledzenie statusu zwrotu.

Dzięki portalowi wygodnezwroty.pl, proces zwrotu towaru z marki 5.10.15 jest bardzo łatwy i wygodny. Klient może dokonać zwrotu w zaledwie kilku prostych krokach, a cały proces przebiega sprawnie i bez żadnych komplikacji. Portal wygodnezwroty.pl zapewnia klientowi pełną kontrolę nad procesem zwrotu, dzięki czemu ma on pewność, że jego zwrot zostanie przetworzony w odpowiednim czasie.

Jeśli dokonywałeś płatności za pobraniem, zwrot zostanie dokonany na adres rachunku, który podałeś w formularzu. O dokonanym zwrocie poinformowany zostaniesz e-mailem.

Zwrot do 5.10.15 krok po kroku

Na jaki adres dokonać zwrotu?

Adres, na jaki należy wysłać zwrot podany jest w regulaminie sklepu oraz w zakładce “ZWROTY”.  Jest on następujący:

MAGAZYN SPEDIMEX –Dział Zwrotów 5.10.15.
Budynek nr 2
Sosnowiec 1B
95-010 Stryków

Jednak, gdy w naszym zamówieniu znajdują się Produkty Partnerów należy dokonać zwrotu na wskazane adresy Partnerów: 

BARTEK S.A.
ul. Gen. K. Sosnkowskiego 83
05-300 Mińsk Mazowiecki

lub

AB S.A.
ul. Europejska 4
55-040 Magnice

Zwrot 5.10.15. - jak zapakować przesyłkę?

Warto mieć na uwadze, że koszty związane z odesłaniem towaru ponosi z reguły klient. Aby zapobiec uszkodzeniom w trakcie transportu, należy odpowiednio zabezpieczyć paczkę. Ważne jest, aby klient dokładnie sprawdził stan przesyłki i upewnił się, że dotarła w całości.

Ile jest czasu na zwrot?

Jaki jest adres zwrotu?

Czy należy wydrukować etykietę zwrotną?

Czego nie można zwrócić?

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto