Zwrot do Beyco - jak nadać zwrot do Beyco?

Przeglądanie stron internetowych w poszukiwaniach wymarzonego produktu jest znane każdemu z nas. Dzięki dobrze zaopatrzonym stronom online często nawet nie musimy wychodzić z domu, by odnaleźć produkt, który nas interesuje. Wygodna polityka zwrotów, sprawiła także, że nie boimy się dokonywać zwrotów. Ale jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości, dotyczące paczek zwrotnych i nie wiesz, ile masz czasu na zwrot lub zastanawiasz się, jakie produkty można zwrócić, to jesteś w dobrym miejscu. W poniższym artykule przedstawimy ci odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania na temat odsyłania paczek. Zapraszamy do lektury!

Czego nie można zwrócić?

Zwrotowi nie podlegają produkty posiadające widoczne znaki nieprawidłowego użytkowania. Rzeczy muszą mieć oryginalne metki i zabezpieczenia. Jakiekolwiek uszkodzenia spowodowane noszeniem produktów będą skutkować odrzuceniem zwrotu.

Jak poprawnie spakować zwrot?

Zwrot najlepiej spakować w oryginalne opakowanie. Można oczywiście wykorzystać do tego podobne pudełko, w którym otrzymaliśmy zamówienie. Należy pamiętać o wydrukowaniu i wypełnieniu formularza zwrotu i umieszczeniu go w środku paczki razem z dowodem zakupu - paragonem lub fakturą. Jeżeli nie masz jak wydrukować formularza, możesz napisać go odręcznie na podstawie oryginału. Umieść w paczce kompletne rzeczy wraz ze wszystkimi metkami i zabezpiecz. Możesz wykorzystać do tego taśmę lub foliopak.

Jak nadać paczkę ze zwrotem?

Sklep Beyco zachęca do skorzystania z usługi Wygodne Zwroty w celu zrealizowania zwrotu. Postępuj zgodnie z poniższą instrukcją, aby prawidłowo zarejestrować i nadać paczkę zwrotną: 

  • Wejdź stronę Wygodne Zwroty i znajdź sklep Beyco. 
  • Wypełnij formularz i opłać koszty wysyłki. W formularzu podaj szczegóły przesyłki, wybierz firmę kurierską, podaj swoje dane i ureguluj opłatę za wysyłkę. Cała procedura odbywa się bez potrzeby drukowania etykiety czy adresowania paczki. 
  • Zleć nadanie paczki w wybranym punkcie. Dostarcz paczkę do jednego z 44 tysięcy punktów odbioru, takich jak Paczkomat InPost czy sklepy, np. Żabka, Stokrotka, Lidl, itp. 
  • Oczekuj na zwrot środków, które powinny zostać zwrócone na Twoje konto w ciągu 14 dni.

W przypadku korzystania z Wygodnych Zwrotów nie ma potrzeby oczekiwania na kuriera, gdyż możesz łatwo i wygodnie nadać swoją przesyłkę w punktach nadawczych, które zostały wcześniej wymienione. Możesz to zrobić w dogodnym dla Ciebie czasie.

Jakie produkty dostaniemy w Beyco?

Sklep internetowy Beyco zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości produktów. Znajdziemy tam skórzane torby, saszetki, a także obuwie - botki, sneakersy, kozaki czy workery. Wykwalifikowana kadra szewców, cholewkarzy i innych pracowników dba o każdy detal produktów, dzięki czemu satysfakcja klientów jest naprawdę wysoka. Zajrzyj do sklepu Beyco i przekonaj się sam, że produkty tam oferowane tworzone są z pasją.

Jak jest adres zwrotu?

Adres, na który należy odesłać zamówienie, jest następujący: Beyco, ul. Ugody 20, 42-209 Częstochowa.

Kontakt do Beyco

W razie ewentualnych pytań dotyczących produktów, zamówień czy zwrotów można skontaktować się z Centrum obsługi klienta detalicznego pod numerami telefonów: +48 538 389 150 lub +48 735 063 876. Infolinia jest czynna: pon. - pt. 7:00 - 16:00 e-mail sklep@beyco.pl

Czym są płatności odroczone?

Płatności odroczone to inaczej możliwość spłaty wartości zamówienia w ciągu 30 dni od jego dokonania. Taką usługę oferuje platforma PayPo. Cały proces jest całkowicie bezpieczny i nie obciąża klienta dodatkowymi kosztami. W części przypadków jest także możliwość rozłożenia płatności na raty.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto