Zwrot do Buty Modne - jak szybko nadać paczkę ze zwrotem?

Zwroty zakupów do sklepów internetowych nie są dla nas czymś nowym. Dokonując zakupów online, mamy świadomość, że nie zawsze zamówione rzeczy w pełni pokryją się z naszymi oczekiwaniami. Jeżeli mimo wszystko nadal zastanawiasz się jak nadać paczkę ze zwrotem, by całość zwrotu bezpiecznie dotarła do sklepu, zajrzyj do naszego artykułu i przekonaj się, że można szybko i sprawnie odesłać nietrafione zamówienie!

Co oferuje sklep Buty Modne? 

Buty modne to doskonale zaopatrzony sklep internetowy oferujący najnowsze i najpopularniejsze modele obuwia. Sklep zaopatrzony jest starannie wyselekcjonowane wzory, unikalne fasony, bogactwo kolorów oraz materiały najwyższej jakości. Do dyspozycji klientów zostały przygotowane wyjątkowe modele obuwia, które zachwycą każdego.

Jakich produktów nie można zwrócić?

Zwrotowi podlegają wszystkie produkty pod pewnymi warunkami. Zakupione rzeczy muszą być w pełni kompletne bez żadnych śladów użytkowania. Konieczne jest, aby zawierały wszystkie oryginalne metki i ewentualne zabezpieczenia. Produkty nie mogą wykazywać śladów uszkodzeń czy innych zniszczeń spowodowanych ich nieprawidłowym użytkowaniem.

Jak zawrócić przesyłkę do Buty Modne?

Do sklepu internetowego Buty Modne paczkę ze zwrotem można nadać według własnych potrzeb. Możemy skorzystać z usług Poczty Polskiej i w ten tradycyjny sposób nadać przesyłkę. Warto w tym przypadku skorzystać z rejestrowanej formy zwrotu, aby mieć kontrolę podczas procesu zwrotu i ewentualnego zgubienia. Innym sposobem odesłania zamówienia jest skorzystanie z platformy Wygodne Zwroty. Strona na w swojej bazie posiada już ponad 10 tysięcy sklepów, a w tym sklep Buty Modne. W tym przypadku to klient sam wybiera firmę, za pomocą której zwróci towar i nadaje go w dowolnym punkcie.

Zwracanie paczki do Buty Modne krok po kroku

Wykonaj poniższe kroki, by nadać paczkę ze zwrotem  za pomocą platformy Wygodne Zwroty:

  • Skorzystaj z opcji Wygodne Zwroty i wybierz preferowany sklep, do którego planujesz zwrócić zakupiony towar spośród rosnącej listy dostępnych sklepów. 
  • Wypełnij formularz rejestracyjny w systemie zwrotów, opłać koszty przesyłki i podaj niezbędne informacje dotyczące przesyłki, wybierając firmę kurierską oraz wprowadzając swoje dane. Ważne jest, że ta procedura eliminuje konieczność drukowania etykiety i ręcznego adresowania paczki. 
  • Dostarcz paczkę do wybranego punktu odbioru. Przynieś ją do jednego z 44 tysięcy dostępnych punktów, takich jak Paczkomaty InPost czy popularne sklepy, np. Żabka, Stokrotka, Lidl itd. 
  • Oczekuj na zwrot środków. Proces ten zazwyczaj trwa 14 dni od momentu złożenia rezygnacji z umowy.

Jak zapakować zwrot do Buty Modne?

Jeżeli zdecydowałeś się, że zamierzasz zwrócić swoje zamówienie, to spakuj je w bezpieczny i odpowiedni sposób. Możesz do tego wykorzystać pudełko, w którym otrzymałeś paczkę. Pamiętaj, aby dokładnie zabezpieczyć przesyłkę. W środku umieść kompletne rzeczy wraz z oryginalnymi metkami. Wydrukuj i wypełnij formularz zwrotu, który znajdziesz na stronie Budy Modne. Warto umieścić w przesyłce potwierdzenie zamówienia danych produktów, ponieważ przyspieszy to cały proces. Podczas gdy ponownie wykorzystujesz stare pudełko, pamiętaj, aby usunąć wszystkie nieaktualne etykiety. Zaklej paczkę taśmą i zwróć za pomocą wybranej formy.

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto