Zwrot do Carmen Store - jak bezpiecznie odesłać zamówienie?

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, ile masz dni na zwrócenie niepasującego zamówienia? Czy wiesz, jak długo trwa proces zwrotu środków? Jeśli tak, zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem, w którym udzielamy odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące zwrotów produktów. Rozumiemy, że zakupy online są niezwykle wygodne, ale proces zwrotów jest równie prosty. Wystarczy podjąć kilka prostych kroków, aby bezproblemowo i bezpiecznie zwrócić swoje zamówienie i o nic się nie martwić. Serdecznie zapraszamy do lektury!

Jaki asortyment znajdziemy w Carmen Store?

Sklep internetowy Carmen Store w swoim asortymencie posiada odzież dedykowaną dla kobiet. Na stronie sklepu znajdziemy m.in. produkty takie jak bluzki, spódnice, kurtki oraz sukienki, spodenki czy jeansy. Oprócz tego są jeszcze dwie główne zakładki - Nowości i Bestsellery, dzięki którym można zaopatrzyć się w ubrania będące aktualnie w trendach. Carmen Store szyje ubrania nowoczesne i klasyczne w różnorodnych krojach i fasonach, a kolorystyka przypadnie do gustu każdej kobiecie. 

Jak krok po kroku nadać paczkę ze zwrotem?

Paczkę zwrotną możesz nadać w dowolną firmą kurierską. Pamiętaj, aby nie wysyłać paczki za pobraniem oraz do paczkomatu, tylko bezpośrednio do siedziby sklepu. Masz 14 dni na zwrot zamówienia. Poniżej przedstawiamy krótką instrukcję zwrotu za pomocą firmy kurierskiej DPD:

  1. Wejdź na https://nadaj.dpd.com.pl/;
  2. Wybierz rozmiar paczki i kliknij WYSYŁAM;
  3. W wyborze sposobu nadania wybierz KURIER, a następnie wypełnij formularz;
  4. Określ dokładne wymiary paczki i jej wygląd;
  5. Ostatnim krokiem jest przejście do podsumowania i płatności;
  6. Opłać przesyłkę i wyślij.

Sklep niezwłocznie zajmie się rozpatrzeniem zwrotu. Zwrot środków nastąpi w ciągu 14 dni kalendarzowych.

Jakie produkty można zwrócić?

Do Sklepu Carmen Store można zwrócić produkty kompletne i niewykazujące żadnych śladów użytkowania. Rzeczy muszą posiadać wszystkie oryginalne metki i ewentualne dodatkowe zabezpieczenia chroniące dany produkt. Towar nie może być brudny, np. od podkładu lub posiadać wyczuwalny zapach perfum. 

Kontakt do sklepu internetowego Carmen Store

Jeżeli chcesz skontaktować się ze sklepem Carmen Store, możesz zadzwonić na podany numer telefonu: +48 782 211 528 lub napisać wiadomość e-mail pod wskazany adres: sklep@carmenstore.pl.

Na jaki adres nadać paczkę ze zwrotem?

Zamówienie zwrotne zaadresuj na: Carmen Store, ul. Środkowa 22, 24-173 Markuszów.

Jak poprawnie spakować zwrot?

Paczkę ze zwrotem zapakuj najlepiej w opakowanie, w którym je otrzymałeś. Pamiętaj, aby wcześniej usunąć wszystkie stare etykiety. Jeżeli nie posiadasz już takiego opakowania, możesz użyć innego kartonowego pudełka lub papierowej torby. Do wnętrza paczki włóż wydrukowany i wypełniony formularz zwrotu oraz dowód zakupu. Są one koniecznością przy zwracaniu zakupów. Umieść w paczce wszystkie kompletne produkty i zabezpiecz. Możesz do tego użyć szerokiej taśmy lub foliopaku.

Czy można złożyć reklamację?

Jeżeli zakupiony towar okazał się wadliwy, można dokonać reklamacji. Należy poinformować sklep o zaistniałej sytuacji na adres e-mail: bok@carmenstore.pl lub za pomocą Poczty Polskiej wysłać wiadomość na adres ul. Łachy 21, 24-173 Markuszów. 

Spakowane reklamowane artykuły należy odesłać na Carmen Store, ul. Środkowa 22, 24-173 Markuszów.

W przypadku reklamacji możesz wymienić rzecz na nową lub naprawić tę, którą reklamujesz. Oprócz tego możesz złożyć oświadczenie o obniżenie ceny lub całkowity zwrot pieniędzy. Podstawą reklamacji jest paragon lub faktura potwierdzająca zakup. Pamiętaj, że masz dwa lata na dokonanie reklamacji. Wadę można zgłosić nie później niż rok po jej zauważeniu

Sklep rozparzy reklamację w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki z wadliwym produktem.

Czym są płatności odroczone?

Płatności odroczone to inaczej możliwość zapłacenia za zamówienie w ciągu 30 dni od jego dokonania. Platforma PayPo umożliwia taką formę płatności. Na stronie Carmen Store możemy skorzystać z tych usług. Cały proces jest całkowicie bezpieczny i klient nie ponosi dodatkowych kosztów.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto