Zwrot do Elegancki Pan - jak go zrealizować?

Jeśli jesteś mężczyzną ceniącym sobie elegancję, być może zainteresuje Cię oferta sklepu internetowego Elegancki Pan. Sprzedawca ten oferuje cechującą się dużą szykownością odzież i obuwie na różne okazje. Jeśli któryś z zakupionych produktów w jakiś sposób nie spełni jednak Twoich oczekiwań, jego zwrot nie powinien sprawić problemów. Zwrot do Elegancki Pan to nic trudnego, o ile wiesz jak się do niego zabrać, w czym pomoże Ci poniższy artykuł.

Co podlega zwrotowi w Elegancki Pan?

Zanim zdecydujesz się na zwrot do Elegancki Pan musisz wiedzieć, że nie wszystkie oferowane przez ten sklep produkty podlegają zwrotowi. Dwie główne kategorie takich produktów to:

  • przedmioty służące zaspokojeniu zindywidualizowanych potrzeb klienta, takie jak koszule szyte na miarę,
  • bielizna - nie można jej zwracać po wyjęciu z opakowania ze względów higienicznych.

Chociaż odzież szyta na miarę nie jest możliwa do zwrotu, miej na uwadze, że nadal masz prawo do żądania od sprzedawcy, aby niepasujący produkt w razie potrzeby dopasował lub wprowadził do niego inne korekty.

Elegancki Pan zwroty - ile jest dni na oddanie towaru?

Każdy klient sklepu Elegancki Pan ma 14 dni na poinformowanie o chęci odstąpienia od umowy. Po udzieleniu takiej informacji w tym terminie prawo do dokonania zwrotu pozostaje zachowane i klient otrzymuje kolejne 14 dni na nadanie paczki ze zwrotem. 

Jak poinformować o zwrocie do Elegancki Pan?

Zatem w jaki sposób udzielić informacji o chęci zwrotu zakupionych produktów? Możesz to zrobić na jeden z trzech sposobów podanych poniżej:

  • Za pomocą korespondencji pocztowej, zaadresowanej do siedziby sklepu: VAN THORN Maciej Puciata, ul. Sienna 39, 00-121 Warszawa
  • Poprzez pocztę elektroniczną, na adres e-mail sprzedawcy: sklep@eleganckipan.com.pl
  • Dzwoniąc na numer: 222 434 043

Aby udzielić takiej informacji możesz wykorzystać gotowy szablon odstąpienia od umowy. Znajdziesz go na stronie sklepu, jednak nie jest konieczne korzystanie z niego - istotne jest samo poinformowanie o zwrocie, a nie forma udzielenia tej informacji.

Elegancki Pan zwroty - krok po kroku

Aby szybko i sprawnie dokonać zwrotu do Elegancki Pan, polecamy skorzystać z usługi wygodnezwroty.pl, która pozwoli Ci na nadanie zwrotu w kilku prostych krokach:

  1. Znajdź sprzedawcę na liście wszystkich dostępnych w serwisie sklepów za pomocą wyszukiwarki,
  2. Uzupełnij formularz zwrotu potrzebnymi danymi, takimi jak Twoje dane osobiste, gabaryty paczki o sposób nadania przesyłki ze zwrotem,
  3. Opłać koszty nadania paczki zwrotnej wybranym sposobem np. Blikiem,
  4. Zanieś paczkę do wybranego punktu nadania, np. PaczkomatuⓇ InPost,
  5. Oczekuj na zwrot należności za dokonany zwrot produktu.

FAQ - zwrot do Elegancki Pan

Ile jest dni na zwrot?

Jak zaadresować paczkę ze zwrotem?

Czy trzeba informować o zwrocie?

Zobacz także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto