Zwrot do Esotiq - wszystko co musisz wiedzieć

Esotiq to polska marka bieliźniarska założona w 1992 roku. Od tamtej pory firma zyskała uznanie klientów, oferując wysokiej jakości bieliznę damską oraz kostiumy kąpielowe. Zwrot do Esotiq można zrealizować prosto i wygodnie dzięki portalowi wygodnezwroty.pl Zapoznaj się z poniższymi zasadami, aby zwrot zakupionego towaru mógł odbyć się w należyty sposób

Esotiq zwroty

Zwrot do Esotiq - jakie towary można zwrócić?

Produkty zakupione w sklepie internetowym ESOTIQ.com podlegają zwrotowi w terminie 30 dni od daty odebrania zamówienia bez podania przyczyny zwrotu. Produktem jest towar prezentowany jako przeznaczony do sprzedaży w Sklepie Internetowym. Zwracany towar powinien być w stanie nienaruszonym. Jest to warunek podstawowy, aby zwrot mógł zostać przyjęty do dalszego procedowania warunków, wynikających z Regulaminu zwrotów. 

Zwrot Esotiq - rodzaje

Zwrot towaru kupionego drogą internetową można dokonać stacjonarnie w salonie lub poprzez nadanie przesyłki. W tym celu warto skorzystać z platformy wygodnezwroty.pl, dzięki której proces zwrotu zostanie przeprowadzony szybko i wygodnie.  W obu przypadkach ważne jest zachowanie terminów oraz zasad określonych przez sprzedawcę.

Aby dokonać zwrotu poprzez wygodnezwroty.pl należy wykonać następujące kroki:

  1. Należy wejść na stronę wygodnezwroty.pl, gdzie przypisany będzie już adres sklepu, na który należy przesłać zwrot.
  2. Kolejnym krokiem będzie określenie rodzaju przesyłki: bez etykiety lub z etykietą. Dla każdej z tych opcji wyświetli się lista firm kurierskich.
  3. Niektóre firmy kurierskie mogą wymagać określenia rodzaju opakowania: foliopak lub pudełko kartonowe. Konieczne może być podanie rozmiarów opakowania oraz wagi.
  4. Następnie wymagane będzie zalogowanie lub założenie konta. Serwis wygodnezwroty.pl oferuje możliwość logowania się przy użyciu Google lub Facebook, co znacznie przyspiesza cały proces.
  5. Kolejnym etapem jest podanie numeru zamówienia oraz akceptacja wymaganych zgód.
  6. Po kliknięciu przycisku “Przejdź dalej” użytkownik zostanie przeniesiony do okna, w którym formularz przeprowadza go przez etap płatności. 
  7. Na koniec należy wybrać punkt, w którym przesyłka zostanie nadana. 

Całość operacji zostanie potwierdzona mailowo. 

W przypadku zwrotu w salonie należy przedstawić numer zamówienia oraz adres e-mail wykorzystany w procesie zakupu towaru. Wyjątkiem są salony, które nie obsługują zwrotów:  

  1. CH Brama Mazur Salon Esotiq Plac Miejski 1 19-300 Ełk
  2. Salon Esotiq ul. Wojska Polskiego 41 19-300 Ełk
  3. CH Auchan Port Rumia  Salon Esotiq ul. Grunwaldzka 108 84-230 Rumia
zwrot do Esotiq

Zwrot Esotiq - gdzie nadać przesyłkę zwrotną?

Wygodnym sposobem na nadanie przesyłki zwrotnej jest skorzystanie z serwisu wygodnezwroty.pl, gdzie docelowy adres jest już ustawiony i wszystkie wymagane dokumenty przez sklep są dostępne w jednym miejscu. Alternatywnie, Klient może zwrócić produkt bezpośrednio. Jednak ten sposób jest bardziej skomplikowany i łatwiej w nim o pomyłkę, co może przedłużyć okres zwrotu pieniędzy czy wymiany towaru. Aby dokonać bezpośredniego zwrotu, należy wysłać zapakowaną przesyłkę wraz z dokumentami na adres: Magazyn Esotiq, Hutnicza 5, 81-061 Gdynia, z dopiskiem "Zwrot Esotiq". Po nadaniu przesyłki, Klient powinien powiadomić sklep o dokonanym zwrocie za pośrednictwem wiadomości e-mail. 

Esotiq zwroty - jak zapakować przesyłkę?

Klient ponosi koszt zwrotu towaru do sklepu. Przesyłka powinna być starannie zapakowana i zabezpieczona, aby uniknąć ewentualnych uszkodzeń w trakcie transportu.

Ile jest czasu na zwrot?

Jaki jest adres zwrotu?

Esotiq zwroty - kiedy sklep może odmówić przyjęcia zwrotu towaru?

Kiedy mogę wymienić produkt?

Esotiq zwroty - czy są bezpłatne?

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto