Zwrot do Evenus - jak zwrócić bieliznę do Evenus?

Nadawanie paczek zwrotnych jest łatwiejsze, niż mogłoby się wydawać. Preferujemy zakupy online, doceniając wygodę oraz oszczędność czasu. Sklepy internetowe oferują nam szeroki wybór produktów, co pozwala zaspokoić nie tylko nasze własne potrzeby, ale także oczekiwania osób bliskich. Jeśli niestety nie spełnimy swoich oczekiwań lub prezent okaże się nieodpowiedni, każdy ma możliwość jego zwrotu przy spełnieniu kilku warunków. Jakie warunki? O wszystkim opowiemy ci w poniższym artykule, który specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy. Znajdziesz w nim odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące odsyłania paczek, abyś mógł bez obaw i problemów zwrócić przesyłkę. Przeczytaj nasz artykuł i nadać zwrot do Evenus szybko i wygodnie.

Evenus - bielizna nie tylko dla kobiet

Sklep internetowy Evenus zajmuje się sprzedażą bielizny damskiej, męskiej oraz dziecięcej. Dzięki naprawdę szerokiemu asortymentowi każdy jest w stanie wybrać coś dla siebie. Oprócz różnorodnych rodzajów bielizny w sklepie znajdziemy także piżamy, stroje kąpielowe oraz akcesoria. W zakładce Super cena dostępne produkty w obniżonych cenach. Dla lubiących być na bieżąco z nowymi krojami przeznaczona jest zakładka Nowości, w której znajdziemy wszystkie najnowsze modele i wzory bielizny.

Jak spakować zamówienie zwrotne do Evenus?

Zamówienie zwrotne do Evenus należy zapakować w bezpieczny karton, który dobrze uchroni zawartość przesyłki. Można ponownie wykorzystać to opakowanie, w którym otrzymaliśmy zamówienie. Następnie konieczne jest umieszczenie w środku wydrukowanego i czytelnie wypełnionego formularza odstąpienie od umowy, który dostępny jest na stronie sklepu Evenus oraz potwierdzenia zakupu w postaci paragonu. Po umieszczeniu wszystkich rzeczy w paczce należy ją odpowiednio zabezpieczyć i odesłać pod wskazany adres.

Ile jest dni na zwrot zamówienia do Evenus?

Każdy kupujący w Evenus ma szansę na zwrot nietrafionego produktu. Zamówienie odesłać można w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przesyłki. Nie ma konieczności podawania przyczyny zwrotu artykułów.

Jaki jest adres sklepu internetowego Evenus?

“JS” Sp. z o.o.

ul. Smoluchowskiego 1

20-474 Lublin

W jaki sposób nadać przesyłkę do Evenus?

Paczkę zwrotną do Evenus nadać można dowolną firmą kurierską. Ważne jest to, aby nie nadawać zwrotów za pobraniem i formami nierejestrowanymi. Poniżej przedstawiamy zwrot za pomocą Paczkomat InPost lu DPD:

Zwrot za pomocą Paczkomat InPost:

  • Wejdź na stronę lub aplikację Paczkomat InPost i kliknij opcję NADAJ;
  • Wybierz opcje wysyłki PACZKOMAT - DOM i określ wielkość paczki;
  • Następnie wypełnij formularz, podając wszystkie niezbędne dane;
  • Opłać zwrot i nadaj paczkę.

Zwrot za pomocą DPD:

  • Przejdź na stronę internetową https://nadaj.dpd.com.pl/  i wybierz preferowany rozmiar paczki i kliknij opcję "WYSYŁAM"; 
  • W menu wybierz formę dostawy jako "KURIER", a następnie wypełnij formularz wymaganych danych; 
  • Określ dokładne wymiary paczki oraz jej zewnętrzny wygląd; 
  • Na końcu przejdź do podsumowania zamówienia. Opłać przesyłkę i zatwierdź wysłanie paczki.

Co można zwrócić do sklepu Evenus?

Do sklepu Evenus zwrócić można produkty w pełni kompletne. Żaden artykuł nie może posiadać zabrudzeń, uszkodzeń czy zniszczeń. Istotne jest, aby wszystkie metki były oryginalnie przypięte do artykułów, a wszystkie dodatkowe higieniczne zabezpieczenia nie były oderwane. Jakiekolwiek widoczne ślady użytkowania spowodują odrzucenie zwrotu przez sklep. 

Czy możliwa jest wymiana produktów w Evenus?

Nie, nie ma możliwości wymiany zamówienia w Evenus. W tym przypadku należy zwrócić niedopasowane rzeczy i ponownie dokonać zamówienia.

Kontakt do sklepu Evenus

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących asortymentu sklepu, zamówień czy zwrotów można skontaktować się z obsługą sklepu pod numerem telefonu: 667 666 110 lub adresem e-mail: esklepy@js.com.pl.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto