Zwrot do Fobya - jak zwrócić zamówienie do sklepu Fobya?

Często wybieramy zamawianie produktów przez internet, ponieważ asortyment online jest zazwyczaj znacznie większy niż ten dostępny w sklepach stacjonarnych. Niestety, brak możliwości przymierzenia ubrań, butów czy akcesoriów może skutkować koniecznością odesłania zamówienia. W niniejszym artykule pokażemy, jak prawidłowo zapakować zwrot, jakie dokumenty powinny go zawierać, a także ile mamy dni na dokonanie zwrotu zakupionych produktów. Zwykle nie jest wymagane podawanie przyczyny zwrotu, co stanowi dodatkową zaletę. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym tekstem i przekonania się, że odesłanie zamówienia nie jest niczym skomplikowanym.

Jakie produkty znajdziemy w sklepie internetowym Fobya?

Fobya to polska marka, specjalizującą się w wysokojakościowej odzieży dla kobiet. Głównym obszarem produkcji marki są swetry i inne dziane elementy garderoby. Swetry damskie są znane z wyjątkowego wzornictwa, obejmują różnorodne kroje i fasony, w tym popularne kolekcje Chunky Knit, które stały się symbolem marki Fobya. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży Fobya może zaoferować unikatowe kolekcje swetrów przez cały rok.

Zaangażowanie w dzianiny pozwalają nam tworzyć produkty, które zdobyły uznanie klientek nie tylko w Polsce, lecz także na całym świecie. Jako producent dzianin sklep lubi eksperymentować z różnymi splotami i przędzami, co przekłada się na bogactwo pomysłów i różnorodność fasonów w kolekcjach. Klientki znajdą tutaj zarówno klasyczne modele swetrów, jak i najnowsze trendy. Projektanci stawiają na praktyczne fasony, wykonane z wysokiej jakości wełen, co gwarantuje trwałość ubrań na lata. Swetry i kardigany dla kobiet często charakteryzują się odważną kolorystyką, obejmującą zarówno intensywne barwy, jak i wielokolorowe wzory, idealne zarówno na wiosnę, jak i jesień. Jednak zawsze znajdą się znajdziecie klasyczne modele w stonowanych kolorach, takich jak beż, brąz, szary i odcienie zieleni. 

O czym należy pamiętać, dokonując zwrotu?

Jeżeli zdecydowałeś się na zwrot nietrafionego zamówienia, to musisz pamiętać o kilku podstawowych kwestiach. 

  1. Zarejestruj swój zwrot. Link do rejestracji znajduje się na twoim mailu z informacją o zamówieniu. Możesz także pobrać formularz odstąpienia od umowy ze strony internetowej sklepu.
  2. Czytelnie wypełnij papierowy formularz zwrotu i umieść go w przesyłce.
  3. Całość dokładnie zabezpiecz i nadaj w wybranym przez ciebie punkcie.

Pamiętaj, że zwrócić możesz wyłącznie kompletne produkty. Rzeczy nie mogą posiadać żadnych uszkodzeń, zniszczeń czy plam. Ubrania czy akcesoria muszą mieć przypięte odpowiednie zabezpieczenia razem z ewentualnymi dodatkowymi zabezpieczeniami higienicznymi. Sklep nie przyjmuje paczek wysyłanych za pobraniem oraz do punktów odbioru typu paczkomat.

Jak krok po kroku nadać paczkę ze zwrotem do Fobya?

Zwrot do Fobya możesz nadać w dowolny sposób, korzystając z usług wybranej firmy kurierskiej. Poniżej przedstawiamy ci propozycję nadania paczki zwrotnej za pomocą firmy DPD:

  1. Przejdź na stronę internetową https://nadaj.dpd.com.pl/; 
  2. Wybierz preferowany rozmiar paczki i kliknij opcję "WYSYŁAM"; 
  3. W menu wybierz formę dostawy jako "KURIER", a następnie wypełnij formularz wymaganych danych; 
  4. Określ dokładne wymiary paczki oraz jej zewnętrzny wygląd; 
  5. Na końcu przejdź do podsumowania zamówienia. Opłać przesyłkę i zatwierdź wysłanie paczki.

Ile jest dni na zwrot zamówienia do Fobya?

Klienci sklepu internetowego Fobya mają prawo dokonać zwrotu zamówienia. Paczkę należy nadać w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przesyłki.

Jaki jest adres zwrotu do Fobya?

Adres, na który należy kierować zwrot do Fobya to: fobya.com, ul. Sucharskiego 2, 95-015 Głowno.

Jak spakować zwrot do Fobya?

Do spakowania zamówienia zwrotnego najlepiej użyć opakowania, w którym otrzymaliśmy przesyłkę. Jeżeli już nie posiadasz oryginalnego pudełka, użyj podobnego, które dobrze zabezpieczy twoją paczkę podczas transportu. Do jej wnętrza włóż kompletne produkty, posiadające wszystkie niezbędne metki razem z wypełnionym formularzem odstąpienia od umowy. Całość odpowiednio zabezpiecz.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto