Zwrot do Kicksmaniac - jak zwrócić produkty w tym sklepie?

Jesteś fanem koszykówki? W takim razie na pewno będziesz potrzebować odpowiedniego stroju i butów do wygodnego uprawiania tego sportu. W sklepie Kicksmaniac możesz się zaopatrzyć w potrzebne Ci obuwie oraz odzież, a w razie potrzeby również łatwo zwrócić nieodpowiadające Ci produkty. W poniższym artykule podpowiadamy, jak prawidłowo wykonać zwrot do Kicksmaniac.

Ile jest dni na zwrot do Kicksmaniac?

Chociaż standardowo wiele sklepów internetowym daje klientom ustawowo wymagane 14 dni na dokonanie zwrotu, to niektórzy sprzedawcy decydują się na wydłużenie tego terminu. W obecnej chwili czas na zwrot w Kicksmaniac wynosi 30 dni, chociaż termin ten może jeszcze ulec dodatkowemu wydłużeniu.

Kicksmaniac zwroty - dane kontaktowe sklepu

Aby nadać zwrot do Kicksmaniac, warto znać podstawowe dane kontaktowe sprzedawcy:

  • Adres korespondencyjny: MISICO Sp. z o.o. Sp. K, ul. Nowogrodzka 2c, 92-221 Łódź
  • Adres mailowy: sklep@kicksmaniac.com
  • Telefon: 515 530 224

Powyższy adres pocztowy będzie Ci potrzebny do nadania paczki, jak i ewentualnego poinformowania o chęci zwrotu. Wystarczy do tego wysłać odpowiednie oświadczenie na wspomniany adres pocztowy, chociaż wygodniejsza opcją może się okazać skorzystanie z poczty elektronicznej w tym celu.

Jak zapakować paczkę ze zwrotem Kicksmaniac?

Klient ma obowiązek zwrócić oddawany produkt w idealnym stanie i ponosi on wszelkie koszty związane z niewywiązaniem się z tego zadania. Z tego powodu warto zachować ostrożność nie tylko podczas przymierzania produktów, ale również, a nawet przede wszystkim, przygotowując paczkę ze zwrotem. Dlatego pamiętaj o wykorzystaniu oryginalnego opakowania i o jego właściwym zabezpieczeniu przed uszkodzeniami. Sprzedawca apeluje również, aby nie zaklejać dodatkowo pudełka taśmą klejącą.

Zwrot Kicksmaniac - jak go nadać?

Proces nadania paczki ze zwrotem to nic trudnego. Jeśli udało ci się już poinformować sklep o zwrocie i przygotować towary do zwrotu pozostaje Ci tylko zaadresować paczkę i udać się do wybranego punktu, z którego chcesz wykonać zwrot. Jedyna rzecz, którą musisz mieć w tej kwestii na uwadze, to żeby w miarę możliwości powstrzymać się od korzystania z usług Poczty Polskiej przy dokonywaniu zwrotu do Kicksmaniac. Apeluje o to sam sprzedawca informując, że niektóre przesyłki nadane tym sposobem mogą zostać niedostarczone oraz że sklep nie jest w stanie odebrać wszystkim przesyłek od Poczty Polskiej w określonym terminie.

Jak długo zajmie zwrot pieniędzy?

Twoje należności za zakup zostaną Ci zwrócone w ten sam sposób, w jaki oryginalnie opłaciłeś zamawiany towar. Zajmie to na pewno nie więcej niż 14 dni od momentu nadania zwrotu. W razie wątpliwości miej na uwadze, że sprzedawca może się wstrzymać ze zwrotem pieniędzy dopóki nie otrzyma paczki zwrotnej lub innego dowodu jej nadania.

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto