Zwrot do Kup Buty - to proste! Wszystko, co musisz wiedzieć

Dzięki zakupom online znalezienie odpowiadających naszym potrzebom butów staje się niezwykle proste. Możesz wybierać spośród setek produktów, a w razie potrzeby również zwrócić niepasujące produkty bez żadnego problemu. W dzisiejszym artykule podpowiadamy, jak wykonać zwrot do Kup Buty i jakie sposoby zwrotu oferuje ten sklep.

Jak można nadać zwrot do Kup Buty?

Sklep Kup Buty pozwala Ci na wykonanie zwrotu na kilka różnych sposobów. Po pierwsze, istnieje opcja odesłania produktów dla zarejestrowanych w sklepie użytkowników, bezpośrednio przez stronę sprzedawcy, co możesz zrobić minimalnym kosztem 9.83 zł z wykorzystaniem Paczkomatów InPost. Dzięki temu wygodnemu sposobowi zwrotu szybko i tanio nadasz paczkę bez żadnych przeszkód.

Jeśli nie masz konta w sklepie, nie martw się! Nadal możesz nadać bezproblemowy zwrot samodzielnie, korzystając z różnych form nadania. Warto również zainteresować się możliwością zwrotu poprzez platformę wygodnezwroty.pl, na której nie musisz się przejmować żadnymi formalnościami - serwis zajmie się nimi za Ciebie, a Ty musisz tylko przygotować paczkę i nadać ją za pośrednictwem wybranego kuriera.

Kup Buty zwroty - informacje o zwrocie

W Kup Buty masz 30 dni na dokonanie zwrotu. Dzięki wydłużonemu okresowi zwrotu mozesz spokojnie zastanowic się nad tym, czy chcesz odesłać zakupiony towar oraz dokonać ewentualnego zwrotu bez żadnego pośpiechu. W razie potrzeby możesz też łatwo skontaktować się ze sprzedawcą pisząc mailowo na adres: zwroty@iai-sa.com w celu wyjaśnienia jakichkolwiek wątpliwości. Adres sklepu, na który należy nadsyłać paczkę ze zwrotem, to:

Deko
Al. Gen. Chruściela 103 bud. 36
00-910 Warszawa

Jak przygotować paczkę do zwrotu?

Przygotowanie przesyłki do Kup Buty to nic trudnego. Przede wszystkim pamiętaj, aby w pudełku z towarem umieścić odpowiednie dokumenty - formularz zwrotu, jeśli zwracasz bez rejestracji, lub dokument zwrotu w przypadku zwrotu przez sklep. Samo zapakowanie towaru również nie powinno sprawić problemów - wystarczy przygotować oryginalne opakowanie i dodatkowo je zabezpieczyć np. folią lub papierem. Pamiętaj tylko, aby nie naklejać foli klejącej bezpośrednio na oryginalne pudełko.

Zwrot do Kup Buty krok po kroku

Oto szczegółowa instrukcja postępowania przy nadawaniu zwrotu poprzez stronę Kup Buty:

  1. Zaloguj się na stronie sklepu i wybierz towar, których chcesz odesłać,
  2. Zaznacz opcję “skorzystam przesyłek sklepu”, a następnie wybierz preferowaną formę zwrotu należności za zakup,
  3. Wydrukuj dokumenty do zwrotu i je podpisz. Następnie przygotuj paczkę do zwrotu, nie zapominając o umieszczeniu w niej dokumentów.
  4. Podpisz gotową paczkę indywidualnym kodem zwrotu, dzięki któremu będzie można ją nadać w Paczkomacie,
  5. Udaj się ze swoją przesyłką do wybranego Paczkomatu i nadaj zwrot. Na ekranie urządzenia wybierz “nadaj paczkę”, później “mam kod zwrotu”. Wprowadź kod zwrotu, umieść paczkę w skrytce i nie zapomnij o zamknięciu drzwiczek!

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto