Zwrot do Olivier - jak nadać paczkę ze zwrotem do Olivier?

Nadawanie paczki do sklepu Oliver jest naprawdę proste. Sklep ten oferuje swoim klientom skórzane buty, galanterię, a także akcesoria przeznaczone do dbania o obuwie. Nie musisz przejmować się, gdy nie dobierzesz odpowiedniego rozmiaru lub zwyczajnie buty czy inne akcesoria okażą się nie takie jak oczekiwałeś. Skorzystaj ze zwrotu do Oliver i ciesz się szybkim zwrotem gotówki. Jeżeli nie wiesz, jak to zrobić skorzystaj z naszego poradnika, w którym tłumaczymy najważniejsze kwestie dotyczące zwrotu produktów.

Jak zapakować paczkę ze zwrotem do Olivier?

Paczkę ze zwrotem do sklepu Olivier zapakuj w oryginalne kartonowe opakowanie, w którym otrzymałeś zamówienie. Do wnętrza włóż formularz zwrotu. Pudełko z obuwiem powinno być starannie zabezpieczone szeroką taśmą, folią lub za pomocą stretchu. Takie zapakowanie przesyłki zwrotnej zmniejszy możliwość zniszczenia jej podczas transportu. Formularz zwrotu możesz pobrać ze strony sklepu Olivier.

Jakie produkty można zwrócić?

Do sklepu Olivier zwrócisz produkty nowe, bez śladów użytkowania. Buty czy akcesoria muszą posiadać odpowiednie metki i zabezpieczenia. Widoczne uszkodzenia, zabrudzenia i inne wady mogą sprawić, że zwrot zostanie odrzucony. Każdy klient na zwrot zamówienia ma aż 30 dni od dnia otrzymania swojej przesyłki.

Sposoby nadania niechcianego zamówienia

Sposobem, który możesz wykorzystać do nadania paczki jest skorzystanie z usług Poczty Polskiej, czyli tradycyjnej formy zwrotu. Możesz także użyć platformy Wygodne Zwroty, która w swojej bazie ma już ponad 10 tysięcy sklepów, a w tym sklep Olivier. Rejestracja zwrotu zajmie ci zaledwie kilka minut, a duży wybór form wysyłki sprawi, że dostosujesz zwrot do swoich potrzeb.

Jak nadać paczkę ze zwrotem krok po kroku?

Aby nadać paczkę krok po korku, postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

  1. wypełnij formularz zwrotu, znajdujący się na stronie sklepu w zakładce Zwroty;
  2. spakuj produkty do oryginalnego opakowania wraz z formularzem i dokładnie zabezpiecz paczkę taśmą, folia lub stretchem;
  3. wybierz odpowiednią dla ciebie formę zwrotu, np. korzystając z platformy Wygodne Zwrotu i nadaj paczkę;
  4. oczekuj zwrotu gotówki.

Sklep informuje, że po zatwierdzeniu zwrotu pieniądze wrócą na konto klienta w ciągu 2 tygodni na podany numer konta w formularzu zwrotu.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto