Zwrot do Ricca Fashion - jak odesłać paczkę do Ricca Fashion?

Dokonywanie zakupów online jest niezwykle szybkie, ale przede wszystkim przyjemne. Dzięki dobrze przystosowanym stronom internetowym wygodnie możemy przeglądać produkty podzielone na wiele różnych kategorii. Zakupy internetowe mogą wiązać się czasem również z niedopasowaniem produktu do naszych oczekiwań. W takim przypadku z pomocą przychodzą wygodne zwroty zamówień, które dokonasz w kilka chwil. Sprawdź nasz artykuł i przekonaj się, że zwrot do Ricca Fashion jest naprawdę szybki i bezpieczny.

Co można zwrócić do Ricca Fashion?

Do Ricca Fashion można zwrócić produkt,y pamiętając o kilku kwestiach. Zwracany towar nie może posiadać, żadnych śladów użytkowania, czyli uszkodzeń czy zabrudzeń. Konieczne jest, by odsyłane produkty zawierały wszystkie oryginalne metki oraz zabezpieczenia. Produkty nie mogą nosić mocnych zapachów związanych z ich nieodpowiednim użytkowaniem.

Co nie podlega zwrotowi w Ricca Fashion?

Do Ricca Fashion można zwrócić ubrania czy dodatki bez widocznych śladów użytkowania, ale są jednak wyjątki, których zwrócić nie można. Produktami, których nie zwrócimy są vouchery. Dokonując zakupu vouchera, musimy mieć świadomość, że rezygnujemy z możliwości zwrotu. W tym wypadku trzeba dokonywać pewnych i świadomych zakupów.

Jak odesłać produkty i ile dni na zwrot do Ricca Fashion?

Sklep internetowy Ricca Fashion oferuje swoim klientom 14 dni na zwrot zakupów od dnia otrzymania paczki. Należy pamiętać, by towar był w stanie idealnym, ponieważ w innym przypadku sklep może odrzucić chęć przyjęcia zwrotu towaru. Do zwrotu należy dołączyć wypełniony formularz zwrotu, znajdujący się na stronie internetowej sklepu Ricca Fashion. Produkty powinny zostać zapakowane w oryginalne opakowanie. Sklep zastrzega sobie odsyłanie kostiumów w kartonowym opakowaniu, które zabezpieczy je przed możliwym uszkodzeniem podczas transportu. Jeżeli produkty ulegną uszkodzeniu, sklep może potrącić kwotę, wynikającą ze zmniejszenia wartości produktów.

Jak nadać paczkę do Ricca Fashion krok po kroku?

Paczkę do Ricca Fashion nadasz w kilku prostych krokach:

  • wypełnij formularz zwrotu znajdujący się na stronie internetowej sklepu w zakładce ZWROTY;
  • upewnij się, że produkty nie posiadają żadnych uszkodzeń i zapakuj je w oryginalne opakowanie;
  • zaadresuj paczkę na adres sklepu: Ricca Fashion, ul. Mstowska 105, 42-202 Częstochowa;
  • paczkę wyślij bezpośrednio na adres sklepu, ponieważ sklep nie przyjmuje paczek wysyłanych do paczkomatu i za pobraniem.
  • zwrot pieniędzy nastąpi w ciągu 14 dni.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto