Zwrot do Royal Fashion - jak odesłać zamówienie do Royal Fashion?

Dokonywanie zwrotów jest naprawdę bezpieczne i przede wszystkim łatwe. Lubimy zamawiać produkty przez internet, ponieważ często asortyment online jest dużo większy niż stacjonarnie. Niestety nie mamy możliwości przymierzenia ubrań, butów czy akcesoriów, więc może zdarzyć się sytuacja, w której będziemy musieli odesłać zamówienie. W poniższym artykule podpowiemy, jak poprawnie zapakować zwrot do Royal Fashion, co musi on zawierać, a także ile dni mamy na zwrot zakupionych produktów. Zazwyczaj nie ma konieczności podawania przyczyny zwrotu produktów, co jest dodatkowym plusem. Zajrzyj do poniższego tekstu i przekonaj się sam, że odesłanie zamówienie, to nic skomplikowanego.

Przydatne informacje dotyczące sklepu Royal Fashion

Ewentualne pytania dotyczące zamówień, asortymentu sklepu, zwrotów czy reklamacji można kierować na adres e-mail: kontakt@royalfashion.pl lub za pomocą numeru telefonów +48 727 777 751, +48 727 777 751. Biuro Obsługi Klienta jest czynne w godzinach od 8 do 16 od poniedziałku do piątku.

Co oferuje sklep Royal Fasion?  

W ofercie Royal Fashion znajdziesz szeroki wybór produktów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nawet w chłodniejsze dni nie musisz rezygnować z modnego wyglądu. Wybór należy do ciebie! Celem marki jest zapewnienie dostępu do najbardziej zróżnicowanego asortymentu, w którym znajdziesz najnowsze trendy. Szeroki wybór odzieży damskiej - od klasycznych modeli po designerskie printy. Kolekcja obejmuje modne sukienki, klasyczne jeansy, spodnie z unikatowymi wzorami. Sklep oferuje szeroką gamę akcesoriów, od torebek i portfeli po oryginalne okulary słoneczne. Royalfashion.pl to sklep internetowy z ponad 5000 produktami, który buduje swoją markę na solidnym doświadczeniu i zaufaniu klientów.

Jak poprawnie spakować paczkę zwrotną?

Podstawą zwrotu jest wydrukowanie i wypełnienie formularza odstąpienia od umowy, który musi znaleźć się w przesyłce. Jeżeli nie posiadasz drukarki, napisz go odręcznie. Formularz jest dostępny na stronie sklepu. Umieść kompletne produkty w odpowiednim opakowaniu. Możesz ponownie wykorzystać, to, w którym je otrzymałeś lub inne spełniające kryteria wielkości. Całość dokładnie zabezpiecz szeroką taśmą lub umieść w foliopaku i zaklej. Taka forma spakowania produktów uchroni przed ewentualnym zniszczeniem podczas transportu.

Jak nadać paczkę ze zwrotem do Royal Fashion?

Sklep Royal Fashion proponuje trzy formy zwrotów - za pomocą platformy Wygodne Zwroty, zwrot samodzielny lub przez kreator.

Zwrot za pomocą Wygodnych Zwrotów:

 • Wejdź stronę Wygodne Zwroty i znajdź sklep Royal Fashin. 
 • Wypełnij formularz i opłać koszty wysyłki. W formularzu podaj szczegóły przesyłki, wybierz firmę kurierską, podaj swoje dane i ureguluj opłatę za wysyłkę. Cała procedura odbywa się bez potrzeby drukowania etykiety czy adresowania paczki. 
 • Zleć nadanie paczki w wybranym punkcie. Dostarcz paczkę do jednego z 44 tysięcy punktów odbioru, takich jak Paczkomat InPost czy sklepy, np. Żabka, Stokrotka, Lidl, itp. 
 • Oczekuj na zwrot środków, które powinny zostać zwrócone na Twoje konto w ciągu 14 dni.

Zwrot samodzielny:

 • wypełnij formularz zwrotu lub napisz go odręcznie i umieść w przesyłce;
 • spakuj zwracane produkty;
 • nadaj paczkę według własnych potrzeb możesz skorzystać z usług Poczty Polskiej i odesłać zwrot paczką pocztową. Ważne, żeby skorzystać z rejestrowanej formy zwrotu;
 • oczekuj zwrotu wydanych środków.

Sklep w ciągu 14 dni od otrzymania paczki rozpatrzy ją i zwróci pieniądze wybraną przez ciebie metodą.

Zwrot przez kreator:

 • Zaloguj się na swoje konto w sklepie i wybierz zamówienie, które chcesz zwrócić;
 • Określ sposób zwrotu pieniędzy, a następnie doda i wydrukuj zgłoszenie zwrotu. Na ostatniej stronie zwrotu będzie kod nadania, który trzeba zapisać na przesyłce zwrotnej;
 • Nadaj zwrot w dowolnym paczkomacie za pomocą kodu nadania;
 • Czekaj na zwrot środków.

Czym jest platforma PayPo?

Platforma PayPo umożliwia korzystanie z odroczonych form płatności. Dzięki tej stronie zapłacisz za swoje zamówienie w ciągu 30 dni. Cały proces jest całkowicie bezpieczny i nie obciąża klienta dodatkowymi kosztami.

Ile jest dni na zwrot produktów?

Na zwrot zakupów do Royal Fashion klienci mają aż 365 dni! Po zadeklarowaniu chęci zwrotu produkty należy odesłać w ciągu 14 dni.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto