Zwrot do Tanie Sportowe - jak to działa?

Zakupy internetowe to spora oszczędność czasu. Nie musisz już spędzać godzin w centrach handlowych szukając idealnych butów czy ubrań. Poza tym możesz łatwo odesłać dany produkt, jeśli okaże się, że jednak z jakiegoś powodu nie do końca Ci on odpowiada. Jeśli jesteś klientem sklepu z odzieżą i obuwiem Tanie Sportowe i zastanawiasz się, jak prawidłowo nadać zwrot, nie masz się czym martwić! W dzisiejszym poradniku wyjaśniamy, jak dokładnie przebiega procedura zwrotu do Tanie Sportowe i o czym pamiętać, odsyłając swój towar do tego sklepu.

Jak dokonać zwrotu do Tanie Sportowe?

Zwroty w Tanie Sportowe są naprawdę bardzo proste! Możesz spokojnie odesłać zakupiony produkt bez podawania przyczyny w ciągu 15 dni od daty odebrania przesyłki z zamówionym towarem. Będzie Ci do tego potrzebny formularz zwrotu, który to znajdziesz w pudełku wraz z zakupionymi przedmiotami, choć możesz go również pobrać i wydrukować ze strony sklepu. Wypełnij formularz i dołącz go do przesyłki a następnie zdecyduj, w jaki sposób chcesz nadać swoją paczkę. Sklep nie wskazuje żadnego preferowanego sposobu nadania, zatem możesz spokojnie skorzystać np. z wybranej firmy kurierskiej.

Zwroty Tanie Sportowe - jakie produkty obejmują?

Możesz zwrócić wszystkie produkty zakupione w outlecie Tanie Sportowe pod warunkiem, że są one w nienaruszonym stanie i nie posiadają żadnych śladów użytkowania czy uszkodzeń. Muszą one również być w pełni ometkowane. Sklep ma pełne prawo do odrzucenia zwrotów produktów, które nie spełniają powyższych warunków.

Aby uniknąć uszkodzeń towaru podczas przesyłki, warto go dodatkowo zabezpieczyć. Skorzystaj z oryginalnego opakowania do wysyłki produktu, jeśli tylko masz taką możliwość. Całe pudełko dodatkowo owiń papierem i zaklej taśmą, aby na pewno nie otworzyło się w trakcie podróży.

Jak zaadresować przesyłkę do Tanie Sportowe?

Swoją przesyłkę ze zwrotem do Tanie Sportowe należy zaadresować jak poniżej:

Centrum Żoliborz - TANIEsportowe.pl
Plac Inwalidów 10
01-552 Warszawa

Pamiętaj, że sklep Tanie Sportowe nie zwraca kosztów nadania przesyłki zwrotnej, a jedynie odesłanego produktu. 

Czy można wymienić produkt zakupiony w Tanie Sportowe?

Wymiany w Tanie Sportowe są darmowe (nie licząc kosztu przesyłki oddawanego produktu) i dotyczą tylko tego samego produktu, ale w innym rozmiarze lub kolorze. Nie jest możliwa wymiana jednego modelu na inny.

Proces wymiany jest bardzo prosty. Wystarczy postępować tak, jak w przypadku zwrotu, a zamiast formularza zwrotu wykorzystać formularz wymiany (również znajdziesz go w swojej przesyłce, ale w razie czego możesz go też wydrukować ze strony sklepu). Możesz oczekiwać realizacji wymiany przed upływem 5 dni od daty wysłania przez Ciebie paczki ze zwracanym produktem. 

O sklepie Tanie Sportowe

Sklep Tanie Sportowe skupia się na sprzedaży obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych. Są to przede wszystkim produkty znanych marek, takich jak np. Adidas, Converse czy Nike. Sklep wyróżniają konkurencyjne ceny oraz gwarancja jakości i oryginalności oferowanego towaru.

Zobacz także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto