Zwrot do Zygzak - jak nadać paczkę ze zwrotem do Zygzak?

Sklep internetowy Zygzak w swojej ofercie posiada bogaty asortyment ubrań dla kobiet. Znajdziemy tam nie tylko sukienki, ale także bluzy, bluzki, marynarki czy spódnice i spodnie. Każdy z nas jest już bardzo przyzwyczajony do przeglądania stron internetowych w poszukiwaniu konkretnych produktów. Jest to dla nas wygodne, dzięki czemu siedząc w domu, możemy poznać całą ofertę sklepu. Niestety mimo tych dogodności może zdarzyć się sytuacja, w której nie do końca będziemy zadowoleni z zakupów. Wtedy należy skorzystać ze zwrotu towaru. Jest to naprawdę proste i szybkie, a my nie musimy niczym się przejmować. Sprawdź nasz poradnik i zobacz, jak łatwo odesłać paczkę z nietrafionym zamówieniem.

Co można zwrócić do sklepu Zygzak?

Do sklepu Zygzak można zwrócić wszystkie produkty nie posiadające śladów nieprawidłowego użytkowania. Produkty muszą posiadać oryginalne metki i ewentualne zabezpieczenia. Konieczne jest, aby towar nie był uszkodzony ani prany, a także nie nosił żadnych zapachów. Jeżeli klient zamówił dany produkt według indywidualnych potrzeb - zmiana koloru rzeczy lub rozmiaru, to takie rzeczy nie podlegają zwrotowi.

Jak poprawnie spakować zwrot zamówienia?

Zwrot zapakuj w odpowiedniej wielkości karton. Umieść w nim wszystkie zwracane produkty, pamiętając, aby posiadały oryginalne metki. Do środka włóż także wydrukowany i wypełniony formularz zwrotu, dostępny na stronie Zygzak. Gdy umieścisz wszystkie rzeczy w paczce, zaklej ją dokładnie taśmą. Możesz także dodatkowo zabezpieczyć przesyłkę foliopakiem, aby bezpiecznie dotarła do siedziby sklepu. Jeżeli ponownie wykorzystujesz karton, w którym otrzymałeś zamówienie, to pamiętaj o usunięciu starych etykiet.

W jaki sposób nadać paczkę ze zwrotem?

Paczkę ze zwrotem do Zygzak możesz wysłać na dwa sposoby. Możesz tradycyjnie zaadresować paczkę na adres sklepu: ZYGZAK, ul. Hoffmanowej 19, 35-016 Rzeszów. Pamiętaj, by umieścić w paczce formularz zwrotu i paragon potwierdzający zakup. Drugim sposobem wysyłki jest skorzystanie z platformy Wygodne Zwroty. Na stronie tej sam zadecydujesz, w jaki sposób odeślesz swój zwrot. Poniżej przedstawiamy jak krok po kroku nadać zwrot poprzez Wygodne Zwroty.

Jak nadać zwrot krok po kroku do Zygzak?

Wejdź na Wygodne Zwroty i nadaj bezproblemowo swój zwrot:

  • Wejdź na platformę Wygodne Zwroty i wybierz sklep Zygzak, do którego zamierzasz zwrócić towar. 
  • Wypełnij formularz rejestracyjny zwrotu w systemie i opłać koszty przesyłki. W formularzu podaj jedynie parametry przesyłki, wybierz firmę kurierską i wprowadź swoje dane. Ta procedura obejmuje również brak konieczności drukowania etykiety i adresowania paczki. 
  • Nadaj paczkę w wybranym przez ciebie punkcie. Przynieś swoją paczkę do jednego z dostępnych 44 tysięcy punktów, takich jak Paczkomaty InPost czy popularne sklepy, np. Żabka, Stokrotka, Lidl, itp.
  • Po nadaniu paczki oczekuj  na zwrot środków. Zazwyczaj czas oczekiwania na zwrot pieniędzy wynosi 14 dni od momentu złożenia rezygnacji z umowy.
Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto