Zwrot Kubota - jak działają zwroty do sklepu Kubota?

Internet to dobre miejsce na zakup nietuzinkowych, jedynych w swoim rodzaju produktów. Sklep Kubota to zdecydowanie jeden z najlepszych przykładów tego, że obuwie nie musi być nudne. Oferuje on wyjątkowe klapki w niepowtarzalnych wzorach, które ponadto można spersonalizować według własnych preferencji. Jeśli jesteś klientem sklepu Kubota, ale zamówiony produkt nie odpowiada w pełni Twoim oczekiwaniom, nie ma żadnych przeszkód w tym, aby go zwrócić. Zajrzyj do poniższego artykułu, aby mieć pewność, że dobrze wykonasz zwrot do Kubota i nie zapomnisz o niczym istotnym!

Jak odstąpić od umowy zawartej ze sklepem Kubota?

Aby odstąpić od umowy zawartej ze sklepem Kubota, należy poinformować sklep o chęci zwrotu, najlepiej pisząc na adres mailowy store@kubotastore.pl, nie później niż w ciągu 14 dni od otrzymania towaru. Sprzedawca zobowiązuje się w ciągu 24 godzin udzielić informacji, że takie oświadczenie od klienta otrzymał. W wyniku tego umowa zostaje uznana za niezawartą. Od tego momentu klient ma 14 dni na odesłanie towaru z powrotem do sprzedawcy.

Aby dopełnić procedurę zwrotu, należy przygotować formularz zwrotu, według wzoru dostępnego na stronie sklepu Kubota. Klient powinien wypełnić formularz wszystkimi potrzebnymi danymi, a następnie dołączyć go do paczki wraz ze zwracanym towarem lub wysłać go do sprzedawcy drogą mailową.

Jakie są sposoby zwrotu w sklepie Kubota?

Należy mieć na uwadze, że w sklepie Kubota klient dokonuje zwrotu na własny koszt. Z tego powodu nie jest możliwe odesłanie towaru za pomocą serwisu szybkiezwroty.pl. Zamiast tego możesz skorzystać z opcji zwrotu poprzez wybraną firmę kurierską np. InPost czy DHL lub poprzez Pocztę Polską. Swoją paczkę zaadresuj na: Kubota (magazyn), ul. Traktorowa 128 A046, 91-204 Łódź.

Inny serwis, który ułatwia wykonywanie zwrotów, to wygdonezwroty.pl. Możesz z niego skorzystać również odsyłając produkty do sklepu Kubota, jako że w odróżnieniu od Szybkich Zwrotów, na wygdodnezwroty.pl opłacasz nadanie paczki bezpośrednio na stronie.

Co podlega zwrotowi w Kubota?

W sklepie Kubota możesz zwrócić jedynie produkty, które nie noszą żadnych śladów użytkowania. Towar powinien też posiadać wszystkie etykiety, jeśli takowe zostały do niego oryginalnie dołączone. Zwróć też uwagę, że zwrotowi nie podlegają produkty będące częścią zakupionego zestawu. Należy odsyłać tylko i wyłącznie całość zestawu, aby zwrot został rozpatrzony pozytywnie.

Informacje o sklepie Kubota

Firma Kubota zasłynęła ze sprzedaży swoich słynnych klapek, którą prowadzi na rynku polskim już od 1994 roku. Obecnie w ofercie sklepu Kubota znajdziemy obuwie, odzież i akcesoria, w tym również personalizowane klapki. Możliwość personalizacji pozwala na zakup produktu z np. logiem swojej własnej firmy, dzięki czemu tego typu wyrób stał się popularnym gadżetem wręczanym na różne okazje pracownikom oraz klientom różnych firm. Kubota prowadzi sprzedaż na własnej stronie kubotastore.pl, jak i również na platformach takich jak Allegro oraz w sklepach stacjonarnych.

Zobacz także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto