Zwrot Limango - najlepszy sposób na reklamacje

Sklep internetowy Limango oferuje swoim klientom produkty topowych marek. Asortyment  rozpoczyna się na odzieży dla całej rodziny, a kończy na wyposażeniu domu oraz sprzętach AGD. Dodatkowo sklep dba o przyjazną dla konsumenta wysyłkę oraz możliwość zwrotu zakupionego towaru. Przeczytaj artykuł i dowiedz się jaki jest najlepszy sposób jeśli chodzi o zwrot Limango.

zwrot do limango

Jakie produkty można zwrócić do sklepu?

Prawie wszystkie produkty dostępne w sklepie można zwrócić bez podawania przyczyny reklamacji. Jedynie nie ma możliwości zwrotu produktów dostarczanych w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych. Przykładem takich przedmiotów są, np. kosmetyki, bielizna lub artykuły spożywcze.

Jak zrobić w Limango zwroty?

W Limango zwroty są niezwykle proste. Najlepszym sposobem na reklamację produktów zakupionych w sklepie internetowym Limango jest wykorzystanie strony wygodnezwroty.pl. Na stronie dostępne są szczegółowe informacje, jak w łatwy i szybki sposób dokonać zwrotu zakupu. Wszystkie kroki procesu reklamacji są wyjaśnione w sposób przejrzysty i prosty do wykonania, co minimalizuje możliwość popełnienia błędów.

Zwrot Limango - poradnik krok po kroku

Poniższe kroki zapewnią Ci bezproblemową reklamację i pozwolą na szybki zwrot pieniędzy:

  1. Otwórz stronę wygodnezwroty.pl i wybierz sklep Limango. 
  2. Załóż konto lub wypełnij dane kontaktowe oraz potwierdź adres e-mail. 
  3. Następnie, zgodnie z instrukcjami, wypełnij formularz zwrotu. 
  4. Po wypełnieniu formularza należy wydrukować etykietę zwrotu i zamocować ją na paczce z zwracanym produktem.
  5. Wybierz formę wysyłki, która jest dla Ciebie najlepsza - można skorzystać z usług firmy kurierskiej, poczty lub z urządzenia Paczkomat®.
  6. Po otrzymaniu zwrotu, sklep Limango dokonuje zwrotu pieniędzy za produkt, zgodnie z ustalonymi warunkami (otrzymanie pieniędzy na konto do 14 dni).

zwrot Limango krok po kroku

Gdzie nadać zwrot do Limango?

Zwrot do Limango możesz wykonać na stronie wygodnezwroty.pl. Po zalogowaniu się na platformie należy wybrać sklep Limango jako miejsce, do którego chcesz zwrócić produkt. System automatycznie wygeneruje etykietę adresową, którą należy umieścić na zapakowanej paczce. 

Jak zapakować przesyłkę do zwrotu?

Starannie zapakuj zwracany produkt, tak aby uniknąć jego uszkodzenia w transporcie. Przedmiot można zapakować w karton lub kopertę, którą należy dodatkowo zakleić taśmą klejącą. Jeśli oryginalne opakowanie jest uszkodzone lub zagubione, należy użyć odpowiedniego materiału do pakowania, takiego jak bąbelkowa folia, papierowe wypełnienie, styropian lub podobny materiał, który zabezpieczy produkt przed uszkodzeniami. Nie zapomnij dodać dokumentu potwierdzającego zakup, może to być faktura, paragon lub numer zamówienia. Ponadto pamiętaj o umieszczeniu etykiety, dzięki której paczka trafi do producenta.

Ile jest czasu na zwrot?

Czego nie można zwrócić?

Jaki jest adres do zwrotu?

Kiedy można odmówić przyjęcia zwrotu towaru?

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto