Zwrot Ubranco - jak odesłać swoje zakupy do tego sklepu?

Zakupy online to obecnie spora wygoda i ułatwienie. Dzięki nim możemy spokojnie zaopatrzyć się w potrzebne nam produkty lub spełnić swoje modowe zachcianki bez potrzeby wychodzenia z domu. Co więcej, nie ma żadnych przeszkód przed tym, aby zwrócić zakupione produkty, jeśli nie spełniły one w pełni naszych oczekiwań. W dzisiejszym artykule przybliżymy wszystkie najważniejsze kwestie związane z dokonywaniem zwrotów do butiku Ubranco.

Podstawowe informacje o Ubranco

Ubranco to młody sklep odzieżowy, funkcjonujący online od 2019 roku. Oferta tego butiku obejmuje przede wszystkim ubrania damskie, w tym w szczególności charakterystyczne dla niego sukienki z motywem kwiatowym. Styl sklepu Ubranco mieści się głównie w modelach basic, które niemniej czerpią dużo z obecnych trendów, dzięki czemu oferowane ubrania są stylowe i pełne osobowości.

Możesz się łatwo skontaktować z właścicielami sklepu Ubranco pisząc pod adres kontakt@ubranco.pl lub dzwoniąc na infolinię pod numerem 798441339 (jest ona czynna w godzinach 9:00 – 18:00 od poniedziałku do piątku oraz 10:00 – 13:00 w soboty).

Jak wykonać zwrot do Ubranco?

Jeśli zamówiłaś produkt w Ubranco, który okazał się nie odpowiadać Twoim oczekiwaniom lub z jakiegoś innego powodu chcesz go zwrócić, możesz to zrobić z łatwością. Masz na to 14 dni od momentu odebrania przesyłki z zamówionym towarem od kuriera. Aby prawidłowo dokonać zwrotu, wykorzystaj do tego formularz, który znajdziesz w przesyłce razem z towarem. Jeśli gdzieś Ci się zawieruszył możesz go również spokojnie pobrać ze strony sklepu (w zakładce “zwroty”). Swoją przesyłkę zaadresuj jak poniżej: 

Ubranco sp. z o.o.

ul. Kornela Makuszyńskiego 1 lokal 1C

62-050 Mosina

Ubranco zwroty - sposoby nadania

Możesz nadać swoją paczkę w wybrany, najbardziej odpowiadający ci sposób. Oto kilka naszych propozycji:

  • Przesyłka tradycyjna poprzez Pocztę Polską,
  • Nadanie paczki z wykorzystaniem usług dowolnego kuriera,
  • Przesyłka zrealizowana za pośrednictwem serwisu wygodnezwroty.pl.

Weź pod uwagę, że nie jest możliwe dokonanie zwrotu do Ubranco poprzez wysyłkę do paczkomatu lub za pobraniem.

Jak prawidłowo zapakować swoją przesyłkę?

Nie musisz wykorzystywać kartonowego pudełka do wykonania zwrotu - spokojnie możesz się do tego posłużyć grubszą kopertą lub foliopakiem, w którym przyszedł do Ciebie produkt. Nadal pamiętaj jednak o odpowiednim zabezpieczeniu towaru! Aby nie uszkodził się on podczas transportu, skorzystaj dodatkowo np. z folii bąbelkowej w przypadku bardziej delikatnych produktów. Całość opakowania dodatkowo starannie zabezpiecz taśmą klejącą.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto