Zwroty do Stone Skirts - to nic trudnego!

Stone Skirts to sklep odzieżowy wyróżniający się swoją ofertą obejmującą produkty powstające w 100% w Polsce. Na stronie internetowej sklepu możesz zamówić różne ubrania, takie jak komplety dresowe, sukienki i spódnice oraz wiele innych. W razie potrzeby masz też możliwość odesłania produktów, które okazały się w jakiś sposób nie odpowiadać Twoim oczekiwaniom. Aby mieć pewność, że nadałaś swój zwrot prawidłowo, warto się upewnić, jak ta procedura działa w danym sklepie. Zwrot do Stone Skirts to żaden problem - przekonaj się o tym z poniższego artykułu!

Zwrot Stone Skirts - jak to działa?

Nie musisz się kontaktować ze sklepem Stone Skirts, aby nadać do niego zwrot. Sprzedawca powinien tylko otrzymać dokument z wszystkimi potrzebnymi do realizacji zwrotu informacjami przed upływem 14 dni od momentu odebrania przez Ciebie przesyłki zakupem. Taki dokument, czyli formularz zwrotu, najlepiej jest nadesłać w wersji papierowej wraz ze zwracanym towarem przed upływem powyższego terminu.

Wzór formularza znajdziesz na stronie sklepu Stone Skirts, w zakładce na temat zwrotów, wymian i reklamacji. Pamiętaj, aby wypełnić go w sposób czytelny oraz umieścić na nim swój podpis. Dołącz formularz do odsyłanej paczki wraz z paragonem i całość zaadresuj na: Stone Skirts, UL. WASILKOWSKA 85/1, 15-136 Białystok.

Jak nadać zwrot do Stone Skirts - krok po kroku

Oto podsumowanie wszystkich najważniejszych kroków składających się na zwrot w sklepie Stone Skirts:

  1. Wydrukuj i wypełnij formularz zwrotu według wzoru dostępnego na stronie sklepu,
  2. Przygotuj paczkę, pamiętając o tym, aby dołączyć do niej formularz oraz paragon i starannie zapakuj oraz zabezpiecz całość przesyłki,
  3. Zaadresuj przesyłkę bezpośrednio na adres sklepu,
  4. Nadaj paczkę wybranym sposobem np. za pomocą kuriera lub Poczty Polskiej. Możesz też skorzystać z platformy wygodnezwroty.pl, która to ułatwia nadanie paczki, przeprowadzając Cię przez wszystkie etapy tego procesu i zajmując się za Ciebie wszystkimi związanymi z tym formalnościami. 

Jakie produkty podlegają zwrotowi?

Możesz zwracać wszystkie produkty zakupione w Stone Skirts, o ile:

  • nie posiadają one żadnych śladów użytkowania (produkty nie mogą być zabrudzone ani w żaden sposób uszkodzone)
  • są do nich dołączone wszystkie oryginalne metki

Zwrot towaru, który nie spełnia powyższych warunków, może zostać odrzucony przez sklep. Z tego powodu zwróć szczególną uwagę przymierzając ubrania, aby np. nie ubrudzić ich makijażem oraz aby zachować wszelkie elementy dołączone do nabytych produktów.

Jak działają wymiany w Stone Skirts?

W sklepie Stone Skirts możesz również dokonać wymiany. Aby to zrobić, złóż najpierw nowe zamówienie, ale nie opłacaj go - zamiast tego należy wybrać formę płatności “WYMIANA”.

Do nadawania paczki z wymienianym produktem wykorzystaj ten sam wzór formularza, co do wymiany, wypełniając tym razem oczywiście pola dotyczące wymiany. Tak, jak ma to miejsce w przypadku zwrotu, zadbaj o nienaganny stan odsyłanego produktu oraz o jego prawidłowe zabezpieczenie. Wymiany w Stone Skirts wysyłamy na ten sam adres, co zwroty.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto