Złap kuriera w najniższej cenie!

Złap kuriera i nadaj swoją paczkę taniej!

Chcesz nadać swoja pierwszą paczkę? Posiadasz przedmiot, który chcesz wysłać na drugi koniec Polski lub za granice? Prowadzisz biznes internetowy i chcesz obniżyć koszty dostawy? Nadaj paczkę korzystając z serwisu AlleKurier i złap kuriera nawet do 70% taniej! Wystarczy uzupełnić nasz krótki i bardzo prosty formularz wyceny usługi kurierskiej aby otrzymać fantastyczną ofertę. Będziesz zdziwiony jak atrakcyjne ceny przesyłek krajowych i międzynarodowych możemy Ci zaoferować. Zobacz poradnik jak zamówić kuriera po odbiór paczki na wskazany adres!

Możesz zamówić go do domu biura lub w dowolne miejsce gdzie wiesz, że w danych ustalonych godzinach będziesz akurat przebywać. Istnieje jeszcze opcja, która pozwoli na dodatkowe obniżenie kosztu przesyłki. Jeśli chcesz dodatkowo obniżyć cenę za usługę kurierską to możesz wybrać opcję dostarczenia swojej paczki do punktu odbioru przesyłek. Jeśli akurat mieszkasz lub pracujesz blisko takiego miejsca jest to doskonała możliwość do maksymalnego obniżenia kosztów przesyłki. Jest to świetne rozwiązanie dla sprzedawców internetowych. Mogą oni przez cały dzień zbierać zamówienia od klientów, a następnie codziennie wieczorem dostarczać swoje przesyłki do takiego punktu.

Złap kuriera z AlleKurier!

Serwis AlleKurier oferuje wiele możliwość taniego wysyłania paczek. Dzięki naszej wyceniarce każdy może dobrać właściwą ofertę dla siebie. Dla jednych klientów głównym aspektem, którym kierują się podczas wyboru oferty dla siebie będzie właśnie cena usługi. Jednak dla drugich może to być już na przykład czas realizacji dostawy.

Na szczęście i taką opcje można sprawdzić za pośrednictwem naszego formularza wyceny dostawy. Po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych informacji i kliknięciu przycisku "Wyceń przesyłkę" przy każdym z dostawców ukaże się informacja w jakim szacunkowym czasie realizują on dostawę przesyłki, jaką jesteśmy zainteresowani.

Może to być paczka z kosmetykami lub książkami. Może to być list z ważnymi dokumentami. Ale może to być również paleta pełna towaru do naszego sklepu stacjonarnego lub internetowego. Skorzystaj z naszego łatwego w obsłudze serwisu i złap kuriera, który dostarczy twój towar szybko, tanio i bez żadnych problemów! To właśnie zapewnia serwis AlleKurier!

Sprawdź cenniki firm kurierskich

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto