Platforma sprzedażowa IAI Shop - jak działa?

IAI Shop, znany dziś pod nową nazwą IdoSell Shop to jedna z popularniejszych platform sprzedażowych na rynku polskim. IAI Shop to rodzime oprogramowanie funkcjonujące na podstawie modelu SaaS (Software as a Service), które jest w pełni gotowym systemem umożliwiającym stworzenie własnego e-sklepu i prowadzenie sprzedaży internetowej. Sklep IAI Shop obecny jest w Internecie już niemal dwie dekady i cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród sprzedawców i ekspertów branży e-commerce, a jednym z jego większych atutów jest jego stały rozwój, który pozwala na coraz lepsze dostosowywanie jego możliwości do dynamicznie zmieniającej się sytuacji w handlu on-line. System IAI Shop jest na co dzień wykorzystywany przez kilka tysięcy polskich e-sklepów. Czym wyróżnia się IAI Shop? Jak funkcjonalności tej platformy sprzedażowej mogą pomóc Ci w rozwoju Twojego sklepu internetowego?

Co sklep IAI Shop oferuje sprzedawcom?

Sklep IAI Shop to gotowe rozwiązanie zawierające liczne wyspecjalizowane dodatki wspierające handel w sieci, co oznacza, że sprzedający nie musi budować go, aktualizować czy rozbudowywać na własną rękę, ani ponosić kosztów związanych z utrzymaniem własnego serwera. Kupując IAI Shop w praktyce otrzymuje się gotowy e-sklep ze wszystkimi funkcjonalnościami, a wdrożenie systemu zajmuje niewiele czasu. Za comiesięczny abonament uzyskasz więc gotowy sklep internetowy o dowolnym wyglądzie z zainstalowanymi już aplikacjami i wtyczkami, które pozwalają zoptymalizować obsługę sprzedaży, prowadzić wielokanałowy akcje marketingowe, organizować pracę magazynów i zarządzać logistyką, płatnościami i bazą klientów.

W zamian za opłatę subskrypcyjną otrzymasz też stałą pomoc techniczną i wsparcie ze strony specjalistów IAI Shop. Panel administracyjny IAI Shop umożliwia błyskawiczną i łatwą integrację e-sklepu z różnymi systemami płatności i bankami, firmami kurierskimi takimi jak AlleKurier, porównywarkami cen, serwisami opinii, katalogami firm, a także innymi platformami sprzedażowymi, m.in. Allegro, Amazon, eBay. To rozwiązania, które nie tylko pozwalają oszczędzić czas, ale też pieniądze. Tanie i bezpieczne dostawy towaru do klienta można zorganizować w dosłownie kilka kliknięć w interfejsie.

Sklep IAI Shop pozwala też sprawnie łączyć zarządzanie e-shopem z administrowaniem sklepem stacjonarnym. IAI Shop jest ponadto przystosowany do sprzedaży międzynarodowej, umożliwia integrację z PayPal i modyfikacje stawek VAT, a to pozwala sprzedawcom prowadzącym swój biznes w formule IAI Shop sprawnie wejść na nowe rynki.

Na każdym etapie działania sklepu internetowego możliwa jest też migracja do IAI Shop z każdego dowolnego systemu SaaS z zachowaniem wszystkich danych, warunków płatności, rozwiązań logistycznych itp.

IAI Shop

Czym IAI Shop wyróżnia się na tle konkurencji?

Sklep IAI Shop wybija się na tle innych systemów do obsługi sprzedaży internetowej swoją wydajnością oraz ogromnymi możliwościami w zakresie optymalizacji wszystkich procesów sprzedaży – sprzedający ma do dyspozycji kilka tysięcy różnych narzędzi, które ułatwiają np. prowadzenie zautomatyzowanych i spersonalizowanych akcji marketingowych (m.in. rekomendacje produktowe), pozycjonowanie sklepu, obsługę stoków magazynowych, obsługę płatności itp.

Sporym atutem IAI Shop jest też możliwość prowadzenia kliku e-sklepów o różnych profilach z poziomu jednego konta i panelu administracyjnego. Sklep IAI Shop funkcjonuje też w formule one page shop idealnej pod tzw. szybkie zakupy i tworzenie produktowego landing page.

IAI shop jest ponadto zbudowany w technologii RWD (Responsive Web Design), a więc e-sklep prowadzony na tym SaaS będzie dostosowywał swój layout do rozmiaru ekranu, poszerzając grono klientów o użytkowników urządzeń mobilnych. IAI Shop pozwala także sprzedawcom na uruchomienie dedykowanej aplikacji zakupowej.

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto