Oddział DHL Białystok - wysyłaj paczki z domu

Najlepsza oferta DHL w Białymstoku. Kurier przyjedzie do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najtańszą ofertę kuriera DHL w Białymstoku! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier DHL już od 22,59 zł netto! Nadawaj paczki online!

Rodzaj przesyłki

Białystok liderem regionu

Białystok to największe miasto w północno-wschodniej Polsce. Zamieszkuje je prawie 300 tys. mieszkańców. Jest siedziba władz regionalnych województwa podlaskiego oraz miastem na prawach powiatu. Białystok jest drugim najgęściej zaludnionym miastem w Polsce. Natomiast pod względem liczby mieszkańców jest pierwszym miastem poza pierwszą dziesiątką. Białystok jest centrum gospodarczym, naukowym i administracyjnym Podlasia. To również ważny ośrodek kulturowy i turystyczny. Jest centrum aglomeracji białostockiej, która współtworzy wraz z otaczającymi go gminami.

Rynek usług kurierskich w Białymstoku

Białystok to na północnym-wschodzie jeden z najważniejszych węzłów komunikacyjnych w Polsce. Do miasta prowadzą liczne drogi istotne z punktu widzenia krajowej komunikacji oraz linia kolejowa o znaczeniu europejskim. Takie istotne aspekty powodują, że Białystok jest dobrym miejscem do prowadzenia działalności gospodarczej. Powstaje tu dużo firm a obywatele miasta są bardzo aktywni zawodowo. Kwitnie tu również rynek usług kurierskich. Największe firmy przewozowe dostarczają paczki nadawane przez mieszkańców oraz towary pomiędzy przedsiębiorcami, a ich klientami.

Oddział DHL Białystok - lokalizacja

Oddział DHL Białystok - Kontakt

ul. Łyski 80A
16-070 Choroszcz

tel: 85 868 17 26

Firmy kurierskie Białystok

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto