Oddział DHL Białystok - wysyłaj paczki z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział DHL Białystok - wysyłaj paczki z domu

Najlepsza oferta DHL w Białymstoku. Kurier przyjedzie do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najtańszą ofertę kuriera DHL w Białymstoku! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier DHL już od 22,59 zł netto! Nadawaj paczki online!

dhl bialystok paczka dhl bialystok herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Informacja

W związku z aktualną sytuacją, wstrzymana została możliwość wysyłania przesyłek do i z Ukrainy, Białorusi i Rosji do odwołania.

Ze względu na dużą liczbę przesyłek, w przypadku przesyłek międzynarodowych termin doręczenia może ulec wydłużeniu.

Białystok liderem regionu

Białystok to największe miasto w północno-wschodniej Polsce. Zamieszkuje je prawie 300 tys. mieszkańców. Jest siedziba władz regionalnych województwa podlaskiego oraz miastem na prawach powiatu. Białystok jest drugim najgęściej zaludnionym miastem w Polsce. Natomiast pod względem liczby mieszkańców jest pierwszym miastem poza pierwszą dziesiątką. Białystok jest centrum gospodarczym, naukowym i administracyjnym Podlasia. To również ważny ośrodek kulturowy i turystyczny. Jest centrum aglomeracji białostockiej, która współtworzy wraz z otaczającymi go gminami.

Rynek usług kurierskich w Białymstoku

Białystok to na północnym-wschodzie jeden z najważniejszych węzłów komunikacyjnych w Polsce. Do miasta prowadzą liczne drogi istotne z punktu widzenia krajowej komunikacji oraz linia kolejowa o znaczeniu europejskim. Takie istotne aspekty powodują, że Białystok jest dobrym miejscem do prowadzenia działalności gospodarczej. Powstaje tu dużo firm a obywatele miasta są bardzo aktywni zawodowo. Kwitnie tu również rynek usług kurierskich. Największe firmy przewozowe dostarczają paczki nadawane przez mieszkańców oraz towary pomiędzy przedsiębiorcami, a ich klientami.

Oddział DHL Białystok - lokalizacja

DHL Białystok Infolinia:

tel. 85 868 17 26

Firmy Kurierskie Białystok

Kurier DPD Białystok
Kurier InPost Białystok
Kurier UPS Białystok

Kurier DHL w Białymstoku

Na terenie Białegostoku swoje usługi kurierskie prowadzi kilka największych światowych i polskich firm. Swój oddział mieści tu również jeden z najistotniejszych graczy na tym rynku czyli kurier DHL. Jednak nie musisz go szukać ani odwiedzać jeśli chcesz tanio nadać paczkę. Skorzystaj z serwisu AlleKurier.pl i nadaj swoją paczkę taniej. Użyj formularza wyceny u góry strony i sprawdź ofertę na swoją paczkę. Możesz zamówić kuriera DHL lub innego nie wychodząc z domu, łatwo przy użyciu komputera lub telefonu.

AlleKurier to tani kurier DHL

Nasza oferta jest tańsza nawet o 70% niż oferta bezpośrednio u przewoźnika. Zapewniamy szybki czas realizacji i bezproblemowe nadawanie paczek. Wszystko można zrobić online na naszej stronie. Nie wymagamy podpisywania umów ani deklarowania ilości nadawanych przesyłek. Z nami zamówisz kuriera pod wskazany adres w Białymstoku a firma kurierska dowiezie Twoja przesyłkę w dowolnie wybrane przez Ciebie miejsca. Zacznij oszczędzać pieniądze przedewszystkim czas! 

Zobacz jak zamówić kuriera DHL online

Oddział DHL Białystok Kontakt:

ul. Łyski 80A

16-070 Choroszcz

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami