Oddział DPD Białystok - wyślij paczkę z domu

Najlepsza oferta DPD w Białymstoku. Kurier przyjeżdża do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najtańszą ofertę kuriera DPD w Białymstoku! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier DPD już od 15,24 zł netto! Nadawaj paczki online!

Rodzaj przesyłki

Białystok największy na Podlasiu

Białystok to największe miasto województwa podlaskiego i jego stolica. Jest siedzibą władz regionalnych i powiatu białostockiego. To miasto w północno-wschodniej Polsce zamieszkuje prawie 300 tysięcy mieszkańców. Spośród wszystkich szesnastu miast wojewódzkich Białystok zajmuje drugie miejsce pod względem gęstości zaludnienia. Wspomniana wcześniej liczna ludności plasuje go na miejscu jedenastym w Polsce. Białystok to ważny ośrodek administracyjny, gospodarczy, naukowy i kulturalny w regionie. Wraz z przyległymi gminami wchodzi w skład aglomeracji białostockiej.

Usługi kurierskie w Białymstoku

Białystok to jeden z największych węzłów komunikacyjnych w Polsce a napewno największy w Polsce północno-wschodniej. Przez obszar miasta przebiega ważna linia kolejowa o znaczeniu europejskim. Białystok to dobre miejsce do prowadzenia biznesu. Istnieje tu wiele firm świadczących nowoczesne usługi w tym drogą internetowa. Mieszkańcy Białegostoku chętnie korzystają ze sklepów internetowych zamawiając wiele przedmiotów właśnie w ten sposób. Równie chętnie sami handlują z ludźmi z całego świata. Dlatego rynek usług kurierskich w Białymstoku przeżywa prawdziwe oblężenie.

Kurier DPD w Białymstoku

Białystok to duże miasto na północnym-wschodzie Polski. Działa tu wiele firm kurierskich w tym jeden z liderów tej branży - kurier DPD. Jednak nadawanie paczek bezpośrednio w oddziałach jest dość problematyczne. Podobnie zamawianie kuriera przez telefon. Czasami trzeba spędzić wiele cennych minut czekając na zgłoszenie się konsultanta. Dlatego powstał serwis AlleKurier.pl, który umożliwia zamawianie kuriera DPD online. Możesz łatwo wycenić paczkę w naszym formularzy na górze strony, a cały proces tra tylko kilka chwil!

AlleKurier obniża koszty wysyłki

Z serwisem AlleKurier nadasz przesyłkę kurierem DPD ale także każdym innym nawet do 70% taniej. Kurier przyjedzie w dowolne miejsce w Białymstoku po odbiór twojej przesyłki. Możesz zamówić kierowce bez wychodzenia z domu! To bardzo proste i szybkie. Nie wymagamy, żadnych umów, odwiedzania oddziałów ani dzwonienia. Z nami zamówisz kuriera przy użyciu internetu na telefonie lub komputerze.

Oddział DPD Białystok - lokalizacja

Oddział DPD Białystok - Kontakt

ul. Przędzalniana 29
15-688 Białystok

tel: 22 577-55-55

Firmy kurierskie Białystok

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto