Oddział InPost Białystok - wyślij przesyłkę z domu

Najtańsza oferta InPost w Białymstoku. Kurier podjedzie do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najlepszą ofertę kuriera InPost w Białymstoku! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier InPost już od 12,19 zł netto! Paczki online!

Rodzaj przesyłki

Białystok centrum gospodarczym

Białystok jest centrum gospodarczym ale i administracyjnym i naukowym Podlasia. To miasto wojewódzkie oraz na prawach powiatu, z którego przylegającymi gminami tworzy aglomerację białostocką. Sam Białystok zamieszkuje około 300 tysięcy osób jednak pod względem gęstości zaludnienia miasto to należy do czołówki miast w Polsce. Białystok to również miasto atrakcyjne kulturowo oraz posiadające status centrum naukowego regionu północno-wschodniej Polski. W stolicy Podlasia znajdują się wszystkie najważniejsze urzędy oraz siedziby lokalnych władz.

Kurierzy w Białymstoku

W Białymstoku działają liczne korporacje kurierskie. Obsługują one rosnące zapotrzebowanie na tego typu usługi. Mieszkańcy stolicy Podlasia zamawiają wiele przedmiotów przez internet, a działające tu firmy prowadzą sprzedaż wysyłkową. Swój oddział mieści tu również lider polskiego rynku tych usług czyli InPost. Wszystkie korporacje świadczą usługi na terenie całego Białegostoku i dostarczają przesyłki nadawane przez mieszkańców do wielu miejsc w Polsce i za granicą.

Oddział InPost Białystok - lokalizacja

Oddział InPost Białystok - Kontakt

ul. Sosnowa 128
15-887 Białystok

tel: 722 444 000

Firmy kurierskie Białystok

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto