Oddział InPost Białystok - wyślij przesyłkę z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział InPost Białystok - wyślij przesyłkę z domu

Najtańsza oferta InPost w Białymstoku. Kurier podjedzie do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najlepszą ofertę kuriera InPost w Białymstoku! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier InPost już od 12,19 zł netto! Paczki online!

inpost bialystok paczka inpost bialystok herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Świąteczne zmiany w przesyłkach kurierem DPD

Informujemy iż w okresie przedświątecznym i świątecznym nastąpią zmiany w funkcjonowaniu przesyłek w firmie kurierskiej DPD. Prosimy o zapoznanie się z pełnym komunikatem. Zespół AlleKurier.
Czytaj dalej...

Białystok centrum gospodarczym

Białystok jest centrum gospodarczym ale i administracyjnym i naukowym Podlasia. To miasto wojewódzkie oraz na prawach powiatu, z którego przylegającymi gminami tworzy aglomerację białostocką. Sam Białystok zamieszkuje około 300 tysięcy osób jednak pod względem gęstości zaludnienia miasto to należy do czołówki miast w Polsce. Białystok to również miasto atrakcyjne kulturowo oraz posiadające status centrum naukowego regionu północno-wschodniej Polski. W stolicy Podlasia znajdują się wszystkie najważniejsze urzędy oraz siedziby lokalnych władz.

Kurierzy w Białymstoku

W Białymstoku działają liczne korporacje kurierskie. Obsługują one rosnące zapotrzebowanie na tego typu usługi. Mieszkańcy stolicy Podlasia zamawiają wiele przedmiotów przez internet, a działające tu firmy prowadzą sprzedaż wysyłkową. Swój oddział mieści tu również lider polskiego rynku tych usług czyli InPost. Wszystkie korporacje świadczą usługi na terenie całego Białegostoku i dostarczają przesyłki nadawane przez mieszkańców do wielu miejsc w Polsce i za granicą.

Oddział InPost Białystok - lokalizacja

InPost Białystok Infolinia:

tel. 722 444 000

Firmy Kurierskie Białystok

Kurier DPD Białystok
Kurier DHL Białystok
Kurier UPS Białystok

Kurier InPost w Białymstoku

Na obszarze Białegostoku działają kurierzy wielu firm. Również kurier InPost prowadzi tu swoją działalność oraz posiada punktu nadawania i odbioru przesyłek. Aby jednak nie było potrzeby szukania i odwiedzania takich punktów w celu nadania paczki powstał serwis AlleKurier.pl. Przy pomocy tej platformy można łatwo zamówić kuriera online przez internet. Nie trzeba wychodzić z domu ani dzwonić na żadna infolinie żeby nadać przesyłkę. Wystarczy kilka prostych kroków aby wycenić paczkę i zamówić kuriera.

AlleKurier to tani kurier InPost

W formularzy wyceny powyżej można łatwo wycenić swoja paczkę. Należy podać jej wagę oraz podstawowe wymiary. Można również zaznaczyć dodatkowe ubezpieczenie lub opcje "za pobraniem". Następni w kilka sekund nasz system przedstawi Ci najlepsza ofertę. Wybierz odpowiadającego Ci przewoźnika, np. kuriera InPost i zobacz ile możesz zaoszczędzić. Nasze ceny są o 70% niższe niż bezpośrednio u przewoźników. Zamów kuriera InPost lub innego na terenie Białegostoku za ułamek normalnej ceny.

Zobacz jak zamówić kuriera InPost online

Oddział InPost Białystok Kontakt:

ul. Sosnowa 128

15-887 Białystok

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami