Oddział DHL Częstochowa - wysyłaj paczki z domu

Najlepsza oferta DHL w Częstochowie. Kurier przyjedzie do Ciebie po przesyłkę! Wyceń paczkę i wybierz najtańszą ofertę kuriera DHL w Częstochowie! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier DHL już od 22,59 zł netto! Nadawaj paczki online!

Rodzaj przesyłki

Aglomeracja Częstochowa

Częstochowa jest położona nad rzeką warta w północnej części województwa Śląskiego. Miasto zamieszkuję niecałe 250 tysięcy osób. Jest to również główne miasto powiatu częstochowskiego. Pod względem liczby ludności oraz powierzchni, którą zajmuje Częstochowa, znajduje się na 13 lokacie wśród wszystkich polskich miast. Nieco inaczej sprawa się ma jeśli weźmiemy pod uwagę tylko miasta niewojewódzkie. Wtedy Częstochowa jest drugim największym miastem. Na północy województwa Sląskiego stanowi ważne centrum gospodarki, administracji, nauki i kultury. Jest to również główne miasto częstochowskiej aglomeracji.

Kurierzy w Częstochowie

Częstochowa to ważny z punktu widzenia transportu węzeł komunikacyjny. Przez Częstochowę prowadzą ważne drogi krajowe. Umożliwia to rozwój transportu samochodowego. Ten aspekt bardzo pozytywnie wpływa na rynek usług kurierskich w tym mieście. Dzięki dobrej infrastrukturze firmy kurierskie mogą w łatwiejszy sposób spełnić oczekiwania klientów co do szybkości i jakości wykonywania swoich usług. W związku z tym również wiele firm transportowych posiada swoje punkty obsługi klienta i oddziały w Częstochowie. Jedną z takich firm jest DHL posiadające tu spory oddział.

Kurier DHL w Częstochowie

Jeśli chcesz szybko i sprawnie zamówić kuriera DHL to nawet nie musisz wychodzić z domu. Również rozmowa telefoniczna nie będzie wymagana. Wszystko możesz zrobić online przez internet. Wystarczy tylko skorzystać z pomocy serwisu AlleKurier.pl. Udostępniamy prosty i przyjazny w obsłudze formularz wyceny, który znajduje się powyżej. Możesz użyć go do wyceny swojej paczki. Dzięki temu zamówisz kuriera bez wychodzenia z domu, a on przyjedzie we wskazane przez Ciebie miejsce po odbiór przesyłki.

Obniż koszty z AlleKurier

Nasza oferta jest nawet do 70% tańsza niż bezpośrednio u firm kurierskich. Z nami zamówisz kuriera na terenie Częstochowy za ułamek nominalnej ceny. Bez podpisywania umów, bez szukania oddziałów i bez dzwonienia na infolinie. Wystarczy podać wymiary i wagę przesyłki aby sprawdzić ile będzie kosztowała jej wysyłka. Sprawdź, a na pewno się nie rozczarujesz. Zacznij nadawać paczki taniej z AlleKurier.

Zobacz jak zamówić kuriera DHL online

Oddział DHL Częstochowa - Kontakt

ul. Bór 66 GH
42-200 Czestochowa

tel. 42 6 345 345

Firmy kurierskie Częstochowa

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto