Oddział DPD Częstochowa - wyślij paczkę z domu

Najtańsza oferta DPD w Częstochowie. Kurier przyjedzie do Ciebie po przesyłkę! Wyceń paczkę i wybierz najlepszą ofertę kuriera DPD w Częstochowie! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier DPD już od 15,24 zł netto! Nadawaj paczki online!

Rodzaj przesyłki

Częstochowa centrum północnego Śląska

Częstochowa to miasto w województwie Śląskim położone nad rzeką Wartą. Jest to siedziba powiatu częstochowskiego i zamieszkuje ją ponad 230 tysięcy mieszkańców. Pod względem zajmowanej powierzchni oraz liczby ludności jest to 13 miasto w Polsce natomiast jeśli chodzi o miasta niewojewódzkie to zajmuje aż drugą pozycję. Jest najważniejszym miastem aglomeracji częstochowskiej oraz najistotniejszym centrum gospodarczym, administracyjnym i kulturalnym w północnej części województwa Śląskiego.

Usługi kurierskie w Częstochowie

Częstochowę przecinają najważniejsze drogi krajowe o znaczeniu ogólnopolskim. Tworzy to doskonałe warunki do transportu samochodowego. Dlatego też w Częstochowie dynamicznie rozwija się rynek usług kurierskich. Mieszkańcy Częstochowy są bardzo przedsiębiorczy. Korzystają z usług sklepów internetowych oraz sami prowadzą wiele z nich. Nadają wiele przesyłek kurierskich, a także zamawiają duża ilość paczkę z towarami na własny użytek. Dlatego też w Częstochowie swoje siedziby posiadają największe korporacje kurierskie takie jak między innymi kurier DPD

Zobacz jak zamówić kuriera DPD online

Oddział DPD Częstochowa - Kontakt

ul. Hantkego 8
42-202 Czestochowa

tel: 22 577-55-55

Firmy kurierskie Częstochowa

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto