Oddział DPD Częstochowa - wyślij paczkę z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział DPD Częstochowa - wyślij paczkę z domu

Najtańsza oferta DPD w Częstochowie. Kurier przyjedzie do Ciebie po przesyłkę! Wyceń paczkę i wybierz najlepszą ofertę kuriera DPD w Częstochowie! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier DPD już od 15,24 zł netto! Nadawaj paczki online!

dpd czestochowa paczka dpd czestochowa herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Częstochowa centrum północnego Śląska

Częstochowa to miasto w województwie Śląskim położone nad rzeką Wartą. Jest to siedziba powiatu częstochowskiego i zamieszkuje ją ponad 230 tysięcy mieszkańców. Pod względem zajmowanej powierzchni oraz liczby ludności jest to 13 miasto w Polsce natomiast jeśli chodzi o miasta niewojewódzkie to zajmuje aż drugą pozycję. Jest najważniejszym miastem aglomeracji częstochowskiej oraz najistotniejszym centrum gospodarczym, administracyjnym i kulturalnym w północnej części województwa Śląskiego.

Usługi kurierskie w Częstochowie

Częstochowę przecinają najważniejsze drogi krajowe o znaczeniu ogólnopolskim. Tworzy to doskonałe warunki do transportu samochodowego. Dlatego też w Częstochowie dynamicznie rozwija się rynek usług kurierskich. Mieszkańcy Częstochowy są bardzo przedsiębiorczy. Korzystają z usług sklepów internetowych oraz sami prowadzą wiele z nich. Nadają wiele przesyłek kurierskich, a także zamawiają duża ilość paczkę z towarami na własny użytek. Dlatego też w Częstochowie swoje siedziby posiadają największe korporacje kurierskie takie jak między innymi kurier DPD

Zobacz jak zamówić kuriera DPD online

DPD Częstochowa Infolinia:

tel. 22 577-55-55

Firmy Kurierskie Częstochowa

Kurier UPS Częstochowa
Kurier InPost Częstochowa
Kurier DHL Częstochowa

Kurier DPD w Częstochowie

W Częstochowie znajduje się jeden z oddziałów kuriera DPD. Można w nim nadawać i odbierać paczki. Jednak aby nie musieć wychodzić z domu w tym celu powstał serwis AlleKurier.pl. Korzystając z naszych usług możesz zamówić kuriera po odbiór paczki bez wychodzenia z domu. Przyjedzie n pod wskazane w formularzu miejsce i odbierze Twoja przesyłkę. Wszystko zrobisz szybko przez internet bez dzwonienia i szukania oddziałów

AlleKurier obniża koszty paczek

Zamawiając kuriera DPD za pośrednictwem serwisu AlleKurier mogą Państwo zaoszczędzić nawet do 70%! Wystarczy wypełnić krótki formularz w górnej części naszej strony, podać wagę i wymiary paczki i poczekać kilka sekund na wynik kalkulacji. Nasza oferta jest naprawdę atrakcyjna. Nie musisz podpisywać z nami żadnych umów ani deklarować ile będziesz wysyłać paczek miesięcznie. Najniższe stawki dostępne są dla wszystkich. Nawet dla tych co wysyłają tylko jedną paczkę.

Oddział DPD Częstochowa - lokalizacja

Oddział DPD Częstochowa Kontakt:

ul. Hantkego 8

42-202 Czestochowa

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami