Kurier InPost Częstochowa - zamów bez wychodzenia z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Kurier InPost Częstochowa - zamów bez wychodzenia z domu

Najlepsza oferta InPost w Częstochowie. Kurier przyjeżdża do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najtańszą ofertę kuriera InPost w Częstochowie! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier InPost już od 12,19 zł netto! Paczki online!

inpost czestochowa paczka inpost czestochowa herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Drodzy Klienci!

Informujemy, że w związku z planowaną przerwą serwisową systemów Inpost w terminie 18.04.2021 godz. 22:00 - 19.04.2021 godz. 02:00 (4 godziny przerwy w nocy z niedzieli na poniedziałek), możliwość generowania zleceń na Inpost Kurier i Paczkomaty zostanie wyłączona. Prace podyktowane są troską o niezawodność systemów informatycznych Inpost. Przepraszamy za utrudnienia. Zespół Allekurier.

Kurier InPost Częstochowa najtaniej

Zamów kuriera InPost na terenie Częstochowy za pośrednictwem serwisu AlleKurier, a zrobisz to najtaniej! Umożliwiamy zamawianie usług kurierskich bez wychodzenia z domu. Możesz zlecić transport paczki, koperty lub palety z dowolnego miejsca w Częstochowie. Kurier zawiezie Twoja przesyłkę do każdego miejsca w Polsce lub za granicą. Nasze ceny są nawet do 70% niższe niż u przewoźników. Sprawdź naszą ofertę bez umów i trudnych procedur. Najniższe ceny dostępne już przy nadaniu pierwszej paczki! Usługi kurierskie w Częstochowie najtaniej z AlleKurier!

Oddział InPost Częstochowa - lokalizacja

Firmy Kurierskie Częstochowa

Kurier UPS Częstochowa
Kurier DPD Częstochowa
Kurier DHL Częstochowa

Zobacz jak zamówić kuriera InPost online

Oddział InPost Częstochowa Kontakt:

ul. Bór 59

42-200 Czestochowa

InPost Częstochowa Infolinia:

tel. 722 444 000

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami