Oddział DHL Gdańsk - wysyłaj paczki z domu

Najlepsza oferta DHL na terenie Gdańska. Kurier przyjedzie do Ciebie po przesyłkę! Wyceń paczkę i wybierz najtańszą ofertę kuriera DHL w Gdańsku! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier DHL już od 22,59 zł netto! Nadawaj paczki online! 

Rodzaj przesyłki

Gdańsk liderem województwa pomorskiego

Gdańsk to stolica województwa pomorskiego i miasto na prawach powiatu. Leży w północnej Polsce na wybrzeżu nad Zatoką Gdańską u ujścia Motławy do Wisły. Taka lokalizacja przez lata wpływała na Gdańsk dając mu pozycje jednego z liderów administracyjnych i gospodarczych w Polsce i na jej wybrzeżu. Gdańsk to także centrum kulturalne i naukowe. Liczne przedsiębiorstwa z sektora gospodarki morskiej oraz stocznie i port morski stawiaja go w gronie liderów tej dziedziny nie tylko w  Poslce, ale i w obrębie całego morza Bałtyckiego. 

Przesyłki kurierskie Gdańsk

Gdańsk posiada doskonałą infratrukturę do rozwoju przedsiębiorczości i biznesu. Jest również ważnym węzłem komunikacyjnym. prowadzą tu autostrady, liczne drogi wojewódzkie. Znajduje się lotnisko oraz port morski. Wszystkie te fakty powoduja, że świadczenie usług kurierskich jest bardzo efektywne. Mieszkańcy Gdańska chętnie korzystaja z takich usług. Jest tu również wiele sklepów internetowych relizujących swoje wysyłki do wielu miejsc w Polsce. Dlatego też wiele firm kurierskich ma tu swoje oddziały i siedziby. Do liderów rynku tych usług należy napewno kurier DHL.

Zobacz jak zamówić kuriera DHL online

Oddział DHL Gdańsk - Kontakt

ul. Starowiejska 35
80-180 Kowale

tel: 85 868 17 26

Firmy kurierskie Gdańsk

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto