Oddział DHL Gdańsk - wysyłaj paczki z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział DHL Gdańsk - wysyłaj paczki z domu

Najlepsza oferta DHL na terenie Gdańska. Kurier przyjedzie do Ciebie po przesyłkę! Wyceń paczkę i wybierz najtańszą ofertę kuriera DHL w Gdańsku! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier DHL już od 22,59 zł netto! Nadawaj paczki online!  

dhl gdansk paczka dhl gdansk herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Informacja

W związku z aktualną sytuacją, wstrzymana została możliwość wysyłania przesyłek do i z Ukrainy, Białorusi i Rosji do odwołania.

Ze względu na dużą liczbę przesyłek, w przypadku przesyłek międzynarodowych termin doręczenia może ulec wydłużeniu.

Gdańsk liderem województwa pomorskiego

Gdańsk to stolica województwa pomorskiego i miasto na prawach powiatu. Leży w północnej Polsce na wybrzeżu nad Zatoką Gdańską u ujścia Motławy do Wisły. Taka lokalizacja przez lata wpływała na Gdańsk dając mu pozycje jednego z liderów administracyjnych i gospodarczych w Polsce i na jej wybrzeżu. Gdańsk to także centrum kulturalne i naukowe. Liczne przedsiębiorstwa z sektora gospodarki morskiej oraz stocznie i port morski stawiaja go w gronie liderów tej dziedziny nie tylko w  Poslce, ale i w obrębie całego morza Bałtyckiego. 

Przesyłki kurierskie Gdańsk

Gdańsk posiada doskonałą infratrukturę do rozwoju przedsiębiorczości i biznesu. Jest również ważnym węzłem komunikacyjnym. prowadzą tu autostrady, liczne drogi wojewódzkie. Znajduje się lotnisko oraz port morski. Wszystkie te fakty powoduja, że świadczenie usług kurierskich jest bardzo efektywne. Mieszkańcy Gdańska chętnie korzystaja z takich usług. Jest tu również wiele sklepów internetowych relizujących swoje wysyłki do wielu miejsc w Polsce. Dlatego też wiele firm kurierskich ma tu swoje oddziały i siedziby. Do liderów rynku tych usług należy napewno kurier DHL.

Zobacz jak zamówić kuriera DHL online

DHL Gdańsk Infolinia:

tel. 42 6 345 345

Firmy Kurierskie Gdańsk

Kurier DPD Gdańsk
Kurier InPost Gdańsk
Kurier UPS Gdańsk

Kurier DHL w Gdańsku

Kurier DHL świadczy swoje cenione usługi dla wszystkich obywateli Gdańska. Dostarcza towary na jego terenie, ale też do różnych miejsc w Polsce i na Świecie. Aby móc łatwo zamówić kuriera DHL, ale także każdego innego najlepiej skorzystać z AlleKurier.pl. Jest to serwis do zamawiania kurierów pośredniczący w ich usługach. Wypełniając krótki formularz można otrzymać świetną ofertę na każdy rodzaj wysyłki. Czy to paczki, koperty, a nawet palety. Zrobisz to nie wychodząc z domu, a kurier podjedzie pod wskazany adres.

AlleKurier pomaga w Gdańsku

Nasza oferta cenowa jest nawet o 70% niższa niż w przypadku nadawania paczki w punkcie obsługi. Dzięki naszej platformie już nigdy nie bedziesz musiał wychodzic z domu w celu nadania przesyłki. Koniec z szukaniem oddziałów czy wydzwanianiem na infolinie. Z nami zrobisz wszystko szybko i bez zbędnych formalności. Nie wymagamy żadnych umów ani deklaracji. U nas najniższe ceny obowiązują juz od pierwszej nadanej przesyłki!

Oddział DHL Gdańsk - lokalizacja

Oddział DHL Gdańsk Kontakt:

ul. Starowiejska 35

80-180 Kowale

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami