Oddział InPost Gdańsk - wyślij przesyłkę z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział InPost Gdańsk - wyślij przesyłkę z domu

Najlepsza oferta InPost na terenie Gdańska. Kurier przyjedzie do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najtańszą ofertę kuriera InPost w Gdańsku! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier InPost już od 12,19 zł netto! Paczki online!  

inpost gdansk paczka inpost gdansk herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Informacja

W związku z aktualną sytuacją, wstrzymana została możliwość wysyłania przesyłek do i z Ukrainy, Białorusi i Rosji do odwołania.

Ze względu na dużą liczbę przesyłek, w przypadku przesyłek międzynarodowych termin doręczenia może ulec wydłużeniu.

Gdańsk stolicą pomorza

Gdańsk to miasto na prawach powiatu miasto wojewódzkie i stolica pomorza. Znajduje się na wybrzeżu w pólnocnej Polsce u ujścia Motławy do Wisły w rejonie Zatoki Gdańskiej. Ta dogodna lokalizacja daje Gdańskowi niepowtarzalną pozycję jednego z najważniejszych ośrodków gospodarki morskiej w Polsce. Gdańsk to także centrum kultury oraz centrum naukowe Polski. Znajduje się tu port morski, stocznie oraz wiele firm z branży gospodarki morskiej. Z racji swojej długiej historii posiada wiele zabytków ale także mnóstwo atrakcji turystcznych. Piekne plaże przyciagają co roku wielu turystów.

Usługi kurierskie w Gdańsku

Gdańsk to świetne miejsce do mieszkania, ale również prowadzenia biznesu. Od kliku lat znajduje sie w wielu rankingach na wysokich pozycjach pod tym względem. Kwitnie tu w szczególności sektor nowoczesnej przedsiębiorczości w tym rynek e commerce. Mieszkańcy Gdańska chętnie korzystaja z usług kurierskich, a firmy wysyłają w ten sposób swoje towary. Gdańsk to duży węzeł komunikacyjny wyposażony w autostrady, lotnisko oraz duży port morski. To wszytsko sprawia, że wiele firm transportowych i logistycznych posiada tu swoje oddziały. Swój oddział mieści również w Gdańsku kurier InPost - jedna z najważniejszych polskich firm kurierskich.

Oddział InPost Gdańsk - lokalizacja

Firmy Kurierskie Gdańsk

Kurier DPD Gdańsk
Kurier DHL Gdańsk
Kurier UPS Gdańsk

Kurier InPost w Gdańsku

Jeśli chesz zamówić kuriera InPost w Gdańsku, to najlepiej zrobic to za pośrednictwem AlleKurier.pl. Jako pośrednik kurierski oferujemy usługi wielu przewoźników w tym kuriera InPost. Naszą największą zaleta są jednak ceny. Są one nawet o 70% niższe niż bezpośrednio u firm kurierskich. Dodatkowo możesz dzięki naszemu formularzowi szybko wycenić swoją paczkę i wybrać najlepszą ofertę. Wszystko to zrobisz wygodnie w domu bez odwiedzania punktów nadawania ani dzwonienia na infolinie.

AlleKurier to wygoda zamawiania

Z nami zamówisz kuriera bezpośrednio pod wskazany przez Ciebie adres. Możesz zlecic odbiór paczki w domu, biurze lub gdziekolwiek gdzie Ci będzie wygodnie. Bez dodatkowych skomoplikowanych umów. U nas najniższe ceny obowiązują każdego nawet przy wysyłce pojedynczej paczki. Sprawdź sam jak szybko i tanio możesz zamówić kuriera. To bardzo proste. Zaoszczędź czas i pieniądze.

Zobacz jak zamówić kuriera InPost online

Oddział InPost Gdańsk Kontakt:

ul. Energetyczna 21

80-180 Kowale

InPost Gdańsk Infolinia:

tel. 722 444 000

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami