Oddział DPD Gdańsk - wyślij paczkę z domu


Najlepsza oferta DPD w Gdańsku. Kurier przyjedzie do Ciebie po przesyłkę! Wyceń paczkę i wybierz najtańszą ofertę kuriera DPD na terenie Gdańska! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier DPD już od 15,24 zł netto! Nadawaj paczki online!

Waga i wymiary
kgcmx cmx cm

Gdańsk największy na wybrzeżu

Gdańsk to jedno z największych miast w Polsce. Posiada prawa powiatu i leży w województwie pomorskim w północnej Polsce. Jego lokalizacja nad morzem u ujścia Motławy do Wisły nad Zatoką Gdańską stanowiła przez lata jak i obecnie istotną rolę jako ośrodka administracyjnego i gospodarczego całego wybrzeża ale również Polski. Gdańsk to centrum naukowe i kulturalne oraz stolica województwa pomorskiego. Jest także ważnym węzłem komunikacyjnym. Posiada duży port handlowy i liczne stocznie co stanowi go ważnym centrum gospodarki morskiej.

Usługi kurierskie w Gdańsku

Gdańsk to cenione miejsce przez inwestorów. Miejscowe szkoły wyższe kształcą tu doskonałą kadrę pracowniczą i zarządzającą. Dodatkowo jego lokalizacja oraz infrastruktura stanowią idealne warunki do prowadzenia działalności gospodarczej. Powstają tu liczne firmy, sklepy zarówno tradycyjne jak i nowoczesne internetowe. Mieszkańcy chętnie korzystają z takich usług. W związku z tym rynek usług kurierskich kwitnie. Właściciele sklepów nadają dużo paczek ze swoimi towarami i wyrobami, a mieszkańcy chętnie zamawiają je oraz wysyłają własne przedmioty do bliskich i rodziny.

Kurier DPD na terenie Gdańska

Na terenie Gdańska jak i całej Polski działa wiele firm kurierskich. Aby sprostać wciąż rosnącym oczekiwaniom co do ilości i jakości takich usług w Gdańsku, istnieje tam wiele oddziałów i placówek różnych przewoźników. Do najbardziej znanych należy niewątpliwie kurier DPD. W celu ułatwienia procesu zamawiania usług świadczonych przez te firmy powstał serwis AlleKurier.pl. Jest to pośrednik łączący klientów z firmami przewozowymi. Dzięki tej platformie można zamówić kuriera bez wychodzenia z domu, po odbiór paczki w dowolne miejsce.

AlleKurier ułatwia zamawianie

Korzystając z naszego kalkulatora powyżej można z łatwością wycenić przesyłkę. Podając wagę i wymiary paczki można otrzymać atrakcyjną ofertę od wszystkich firm kurierskich w tym kuriera DPD w Gdańsku. Nasze ceny są nawet do 70% niższe niż bezpośrednio u przewoźników. Korzystając z AlleKurier.pl można zamówić kuriera bezpośrednio do domu lub biura i to bez żadnych umów ani długich rozmów telefonicznych. Wszystko odbywa się online przy użyciu komputera lub telefonu komórkowego.

Oddział DPD Gdańsk - lokalizacja

Oddział DPD Gdańsk - Kontakt

ul. Starowiejska 33
80-180 Kowale

tel: 22 577-55-55

Firmy kurierskie Gdańsk

info

Serwis Allekurier.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.