Oddział DPD Gdańsk - wyślij paczkę z domu

Najlepsza oferta DPD w Gdańsku. Kurier przyjedzie do Ciebie po przesyłkę! Wyceń paczkę i wybierz najtańszą ofertę kuriera DPD na terenie Gdańska! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier DPD już od 15,24 zł netto! Nadawaj paczki online!

Rodzaj przesyłki

Gdańsk największy na wybrzeżu

Gdańsk to jedno z największych miast w Polsce. Posiada prawa powiatu i leży w województwie pomorskim w północnej Polsce. Jego lokalizacja nad morzem u ujścia Motławy do Wisły nad Zatoką Gdańską stanowiła przez lata jak i obecnie istotną rolę jako ośrodka administracyjnego i gospodarczego całego wybrzeża ale również Polski. Gdańsk to centrum naukowe i kulturalne oraz stolica województwa pomorskiego. Jest także ważnym węzłem komunikacyjnym. Posiada duży port handlowy i liczne stocznie co stanowi go ważnym centrum gospodarki morskiej.

Usługi kurierskie w Gdańsku

Gdańsk to cenione miejsce przez inwestorów. Miejscowe szkoły wyższe kształcą tu doskonałą kadrę pracowniczą i zarządzającą. Dodatkowo jego lokalizacja oraz infrastruktura stanowią idealne warunki do prowadzenia działalności gospodarczej. Powstają tu liczne firmy, sklepy zarówno tradycyjne jak i nowoczesne internetowe. Mieszkańcy chętnie korzystają z takich usług. W związku z tym rynek usług kurierskich kwitnie. Właściciele sklepów nadają dużo paczek ze swoimi towarami i wyrobami, a mieszkańcy chętnie zamawiają je oraz wysyłają własne przedmioty do bliskich i rodziny.

Kurier DPD na terenie Gdańska

Na terenie Gdańska jak i całej Polski działa wiele firm kurierskich. Aby sprostać wciąż rosnącym oczekiwaniom co do ilości i jakości takich usług w Gdańsku, istnieje tam wiele oddziałów i placówek różnych przewoźników. Do najbardziej znanych należy niewątpliwie kurier DPD. W celu ułatwienia procesu zamawiania usług świadczonych przez te firmy powstał serwis AlleKurier.pl. Jest to pośrednik łączący klientów z firmami przewozowymi. Dzięki tej platformie można zamówić kuriera bez wychodzenia z domu, po odbiór paczki w dowolne miejsce.

AlleKurier ułatwia zamawianie

Korzystając z naszego kalkulatora powyżej można z łatwością wycenić przesyłkę. Podając wagę i wymiary paczki można otrzymać atrakcyjną ofertę od wszystkich firm kurierskich w tym kuriera DPD w Gdańsku. Nasze ceny są nawet do 70% niższe niż bezpośrednio u przewoźników. Korzystając z AlleKurier.pl można zamówić kuriera bezpośrednio do domu lub biura i to bez żadnych umów ani długich rozmów telefonicznych. Wszystko odbywa się online przy użyciu komputera lub telefonu komórkowego.

Oddział DPD Gdańsk - lokalizacja

Oddział DPD Gdańsk - Kontakt

ul. Starowiejska 33
80-180 Kowale

tel: 22 577-55-55

Firmy kurierskie Gdańsk

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto