Oddział DHL Kalisz - wysyłaj paczki z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział DHL Kalisz - wysyłaj paczki z domu

Zamawiając za pośrednictwem AlleKurier.pl kuriera DHL w Kaliszu możesz zaoszczedzić nawet do 70% Nadaj paczkę bez wychodzenia z domu.

dhl kalisz paczka dhl kalisz herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Informacja

W związku z aktualną sytuacją, wstrzymana została możliwość wysyłania przesyłek do i z Ukrainy, Białorusi i Rosji do odwołania.

Ze względu na dużą liczbę przesyłek, w przypadku przesyłek międzynarodowych termin doręczenia może ulec wydłużeniu.

Kalisz – miasto dobrze usytuowane

Kalisz to miasto usytuowane w środkowo-zachodniej Polsce. Leży w pobliżu trzech sporych miast wojewódzkich: Poznania, Wrocławia i Łodzi. Z uwagi na liczbę mieszkańców, która oscyluje w granicach 100 000 czyni go to jednym z miast centralnych w regionie. Pomimo, że nie posiada własnego portu lotniczego jest dość dobrze usytuowane pod kątem komunikacyjnym, gdyż przechodzi przez niego ważna pod względem państwowym linia kolejowa numer 14. Kalisz znajduje się też stosunkowo blisko autostrady A2.

Stale wzrastająca przedsiębiorczość Kalisza

Kalisz jest silnym ośrodkiem kultury, administracji i edukacji. Miasto jest aktywne na wielu płaszczyznach, przez co stało się miejscem chętnie przyciągającym inwestorów oraz małych przedsiębiorców. Z uwagi na pozyskanie środków unijnych na innowacje, Kalisz nieustannie się rozwija. Jest to także miasto przyjazne technologii oraz przedsiębiorczości. Warto zaznaczyć, że w mieście udział osób, które są zatrudnione są w sektorze prywatnym wzrasta i jest obecnie wysoki. Wynika z tego między innymi coraz większe zainteresowanie usługami kurierskimi.

DHL Kalisz Infolinia:

tel. 42 6 345 345

Firmy Kurierskie Kalisz

Kurier DPD Kalisz
Kurier InPost Kalisz
Kurier UPS Kalisz

DHL Kalisz - lokalizacja

Kurier DHL Kalisz

Mieszkańcy Kalisza mogą teraz znacznie uprościć sobie korzystanie z usług kurierskich, gdyż serwis AlleKurier.pl umożliwia nadawanie przesyłek bez wychodzenia z domu. Daje też pewność wyboru najkorzystniejszej oferty kurierskiej na terenie Kalisza. Każdy Klient ma możliwość dokonania ekspresowej wyceny przesyłki i to w oparciu o podstawowe dane. Istnieje możliwość nadania paczki z dowolnego miejsca bez konieczności odwiedzania siedziby DHL w Kaliszu. To zdecydowanie ułatwia proces wysyłki.

Paczka bez zbędnych formalności

Ważne jest, że korzystając z usług firmy AlleKurier.pl przedsiębiorca czy osoba prywatna nie musi martwić się o podpisywanie umowy, gdyż nie jest to konieczne. Wypełnienie krótkiego formularza wystarczy, aby mieć możliwość nadania przesyłki bez zbędnych zobowiązań. Ponadto Klient może mieć pewność, że zostanie obsłużony kompleksowo i uzyska oczekiwaną pomoc. Jeśli osoba nadająca przesyłkę jest zainteresowana dodatkowymi udogodnieniami, jak na przykład ubezpieczenie wysyłanych produktów – również ma możliwość skorzystania z takiej opcji.

Oddział DHL Kalisz Kontakt:

ul. Obozowa 62 A

62-800 Kalisz

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami