Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Kurier UPS Kalisz - nadaj paczkę przez internet

Nadawanie paczek na stronie AlleKurier.pl to oszczędność nawet do 70% na kosztach przesyłki. Wypełnij formularz online i poznaj cenę za swoje zlecenie.

ups kalisz paczka ups kalisz herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Utrudnienia w transporcie

Szanowni Państwo, W związku z ograniczeniami wprowadzanymi w wielu krajach, oraz wynikającymi z nich utrudnieniami w transporcie uprzejmie informujemy, że szacowane terminy doręczeń paczek podawane na naszej stronie mogą ulec zmianie. Wszystkie aktualizacje na temat czasowych ograniczeń oraz utrudnień w doręczeniach będą publikowane w Aktualnościach na naszej stronie internetowej

Kurier UPS Kalisz

W Kaliszu istnieje wiele możliwości zamówienia kuriera. Można próbować dodzwonić się na infolinię firmy kurierskiej lub nadać paczkę bezpośrednio w oddziale. Jednak najłatwiejszym i najszybszym sposobem jest zamówienie kuriera online na stronie AlleKurier.pl. Wystarczy wycenić przesyłkę w formularzu powyżej i opłacić wybrane zlecenie szybkim przelewem. Kurier UPS lub inny wybrany spośród naszej bogatej ofery odbierze paczkę na terenie Kalisza i okolic i dostarczy we wskazane miejsce. Możesz również zamówić kuriera z dowolnego miejsca w Polsce aby dostarczył Twoją przesyłkę kurierską do domu lub biura w Kaliszu.

Firmy Kurierskie Kalisz

Kurier DHL Kalisz
Kurier DPD Kalisz
Kurier InPost Kalisz

UPS Kalisz - lokalizacja

Oddział UPS Kalisz Kontakt:

ul. Częstochowska 140c

62-800 Kalisz

UPS Kalisz Infolinia:

tel. 22-4-894-877

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami