Oddział DPD Kalisz - wyślij paczkę z domu

Zamów kuriera DPD w Kaliszu aby odebrał Twoją paczkę i dostarczył w dowolnie wybrane miejsce. To wszystko nawet do 70% taniej!

Rodzaj przesyłki

Kalisz liderem regionu

Kalisz to historyczna stolica Wielkopolski. Obecnie jest drugim po Poznaniu największym miastem tego województwa. Jest to miasto na prawach powiatu, gdzie znajdują się siedziby władz powiatu kaliskiego. Kalisz jest centrum aglomeracji kalisko ostrowskiej oraz siedzibą kurii diecezji kaliskiej. Jest to miasto o wysoko rozwiniętej infrastrukturze kulturalnej oraz centrum kulturalne regionu. Działa tu wiele muzeów, filharmonia oraz wiele galerii. Kalisz posiada świetnie rozwinięty sektor mediowy charaktaryzujący sie dużą ilością lokalnych gazet, telewizją i radiem lokalnym.

Rynek usług kurierskich w Kaliszu

W Kaliszu krzyżują się ważne drogi krajowe oraz linie kolejowe. Istnieje tu bardzo dobra infratruktura transportowa oraz infrastruktura do prowadzenia działalności gospodarczej. Mieszkańcy Kalisza prowadzą wiele firm oraz nowoczesnych przedsiębiorstw z sektora e-commerce. Doskonale rozwija się tu ryunek usług kurierskich gdyż istniejące tu sklepy prowadzą wzmożoną działaność sprzedaży internetowej. Mieszkańcy zamawiają wiele towarów na własny użytek z dostawą do domu oraz sami wysyłają różne przedmioty do miejsc w całej Polsce i na Świecie.

Oddział DPD Kalisz - Kontakt

ul. Wrocławska 152/186
62-800 Kalisz

tel: 22 577-55-55

Firmy kurierskie Kalisz

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto