Oddział DPD Kalisz - wyślij paczkę z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział DPD Kalisz - wyślij paczkę z domu

Zamów kuriera DPD w Kaliszu aby odebrał Twoją paczkę i dostarczył w dowolnie wybrane miejsce. To wszystko nawet do 70% taniej!

dpd kalisz paczka dpd kalisz herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Kalisz liderem regionu

Kalisz to historyczna stolica Wielkopolski. Obecnie jest drugim po Poznaniu największym miastem tego województwa. Jest to miasto na prawach powiatu, gdzie znajdują się siedziby władz powiatu kaliskiego. Kalisz jest centrum aglomeracji kalisko ostrowskiej oraz siedzibą kurii diecezji kaliskiej. Jest to miasto o wysoko rozwiniętej infrastrukturze kulturalnej oraz centrum kulturalne regionu. Działa tu wiele muzeów, filharmonia oraz wiele galerii. Kalisz posiada świetnie rozwinięty sektor mediowy charaktaryzujący sie dużą ilością lokalnych gazet, telewizją i radiem lokalnym.

Rynek usług kurierskich w Kaliszu

W Kaliszu krzyżują się ważne drogi krajowe oraz linie kolejowe. Istnieje tu bardzo dobra infratruktura transportowa oraz infrastruktura do prowadzenia działalności gospodarczej. Mieszkańcy Kalisza prowadzą wiele firm oraz nowoczesnych przedsiębiorstw z sektora e-commerce. Doskonale rozwija się tu ryunek usług kurierskich gdyż istniejące tu sklepy prowadzą wzmożoną działaność sprzedaży internetowej. Mieszkańcy zamawiają wiele towarów na własny użytek z dostawą do domu oraz sami wysyłają różne przedmioty do miejsc w całej Polsce i na Świecie.

DPD Kalisz Infolinia:

tel. 22 577-55-55

Firmy Kurierskie Kalisz

Kurier DHL Kalisz
Kurier InPost Kalisz
Kurier UPS Kalisz

DPD Kalisz - lokalizacja

Kurier DPD Kalisz

Do najwazniejszych firm transportowych w Kaliszu nalezy zaliczyć kuriera DPD. Ta firma ulokowała w mieście swój oddział, który obsługuje lokalnych mieszkańców. Można w nim nadać lub odebrać paczkę, czy złożyc reklamację. Jednak zdecydowanie lepszym sposobem na nadanie paczki lub zamówinie dostawy swojego towaru do domu jest strona AlleKurier.pl. Można na niej bezpłatnie wycenić swoją przesyłkę, a następnie zamówić kuriera w dowolne miejsce po odbiór paczki.

AlleKurier i DPD w Kaliszu

Nasza oferta jest bardzo atrakcyjna. Oferujemy ceny niższe do 70% niż bezpośrednio u przwoźnika. Nasz system w kilka sekund wyceni paczkę, a Ty po jej opłaceniu możesz spokojnie oczekiwać na kuriera. Nie musisz wychodzić z domu ani podpisywać z nami żadnych umów. Nasza świetna oferta jest dostępna dla każdego. Możesz z niej wygodnie skorzystać używając komputera lub smartfona z dostępem do internetu.

Oddział DPD Kalisz Kontakt:

ul. Wrocławska 152/186

62-800 Kalisz

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami