Oddział DHL Kraków - wysyłaj paczki z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział DHL Kraków - wysyłaj paczki z domu

Najtańsza oferta DHL na terenie Krakowa. Wyceń przesyłkę i wybierz najlepszą ofertę kuriera DHL w Krakowie! Przesyłki już od 6,39 zł netto! Wysyłka DHL już od 14,90 zł netto! Wysyłaj paczki online!

dhl krakow paczka dhl krakow herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Wysyłka kurierem DHL bez wychodzenia z domu

Aby jak najbardziej ułatwić mieszkańcom działalność w obrębie zamawiania i nadawania przesyłek powstał serwis AlleKurier.pl. Jest to pośrednik usług kurierskich, który umożliwia szybkie nadawanie przesyłek. Bez wychodzenia z domu możesz zamówić kuriera po odbiór swojej przesyłki. W naszej ofercie są największe i najlepsze firmy kurierskie z Polski i ze Świata w tym firma kurierska DHL. Możesz wysłać paczkę bez odwiedzania oddziału czy punktu nadawania i doręczeń. Kurier przyjedzie odebrac Twoją przesyłkę oraz dostarczy paczkę nadaną do Ciebie do Twoich rąk.

Kraków centrum gospodarczym

Wszystkie aspekty, w których Kraków wiedzie prym i należy do liderów powodują, że jest świetnym miejscem zarówno do mieszkania jak i prowadzenia działalności. Nieustanny nacisk na innowacje oraz nowoczesne powierzchnie biurowe sprawiają, że dynamicznie rozwija się tu sektor usług ecommerce. Powstają liczne sklepy internetowe, a mieszkańcy chętnie korzystają z usług online. W związku z tym zapotrzebowanie na usługi kurierskie nie maleje. Codziennie mieszkańcy Krakowa nadają i zamawiają setki, a nawet tysiące paczek. Swoje siedziby i oddziały mieszczą tu największe firmy kurierskie i logistyczne, w tym jeden z liderów tego rynku czyli kurier DHL.

Zobacz jak złożyć zlecenie wysyłki online

Infolinia DHL Kraków:

Tel. 42 6 345 345

Oddział DHL Kraków II Kontakt:

Staniątki 735

32-005 Niepołomice

Firmy Kurierskie Kraków

Kurier DPD Kraków
Kurier UPS Kraków
Kurier InPost Kraków

Kraków to nowoczesne europejskie miasto

Kraków posiada długą i bogatą historię. Od momentu powstania jest nieustannie jednym z najważniejszych polskich miast. Zaraz po Warszawie jest również największym miastem pod względem zajmowanej powierzchni oraz pod względem liczby mieszkańców. Cała aglomeracja krakowska to ponad milion mieszkańców natomiast sam Kraków liczy około 750 tysięcy mieszkańców. Jako miasto powiatowe i wojewódzkie pełni ważną role administracyjną i gospodarczą. Ponadto pełni funkcje ośrodka edukacyjnego, kulturalnego, naukowego, a z racji dużej ilośc atrakcji oraz swojej bogatej historii jest również centrum usług turystycznych i rozrywkowych. Posiada także olbrzymią powierzchnię najnowocześniejszych biur.

Wybierz kuriera DHL za pośrednictwem AlleKurier

Udostępniamy wszystkim mieszkańcom nowoczesną platformę internetową do zamawiania kurierów. Wystarczy, że w naszym formularzu wyceny podasz wymiary oraz wagę swojej paczki, a także dane odbiorcy i nadawcy. Nasza wyceniarka w klika chwil przedstawi Ci atrakcyjną ofertę, tańszą nawet do 70% niż bezpośrednio u przewoźników. Z nami zamówisz kuriera szybko i bez wychodzenia z domu. Nie musisz podpisywać żadnych umów, a atrakcyjna oferta obowiązuje nawet przy nadawaniu pierwszej przesyłki.

Oddział DHL Kraków - lokalizacja

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami