Oddział DHL Kraków - wysyłaj paczki z domu

Najtańsza oferta DHL na terenie Krakowa. Wyceń przesyłkę i wybierz najlepszą ofertę kuriera DHL w Krakowie! Przesyłki już od 6,39 zł netto! Wysyłka DHL już od 14,90 zł netto! Wysyłaj paczki online!

Rodzaj przesyłki

Wysyłka kurierem DHL bez wychodzenia z domu

Aby jak najbardziej ułatwić mieszkańcom działalność w obrębie zamawiania i nadawania przesyłek powstał serwis AlleKurier.pl. Jest to pośrednik usług kurierskich, który umożliwia szybkie nadawanie przesyłek. Bez wychodzenia z domu możesz zamówić kuriera po odbiór swojej przesyłki. W naszej ofercie są największe i najlepsze firmy kurierskie z Polski i ze Świata w tym firma kurierska DHL. Możesz wysłać paczkę bez odwiedzania oddziału czy punktu nadawania i doręczeń. Kurier</strong> przyjedzie odebrac Twoją przesyłkę oraz dostarczy paczkę nadaną do Ciebie do Twoich rąk.

Kraków centrum gospodarczym

Wszystkie aspekty, w których Kraków wiedzie prym i należy do liderów powodują, że jest świetnym miejscem zarówno do mieszkania jak i prowadzenia działalności. Nieustanny nacisk na innowacje oraz nowoczesne powierzchnie biurowe sprawiają, że dynamicznie rozwija się tu sektor usług ecommerce. Powstają liczne sklepy internetowe, a mieszkańcy chętnie korzystają z usług online. W związku z tym zapotrzebowanie na usługi kurierskie nie maleje. Codziennie mieszkańcy Krakowa nadają i zamawiają setki, a nawet tysiące paczek. Swoje siedziby i oddziały mieszczą tu największe firmy kurierskie i logistyczne, w tym jeden z liderów tego rynku czyli kurier DHL.

Zobacz jak złożyć zlecenie wysyłki online

Oddział DHL Kraków - Kontakt

Miejscowość: Kraków

tel: 85 868 17 26

Firmy kurierskie Kraków

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto