Kurier UPS Kraków - zamów bez wychodzenia z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Kurier UPS Kraków - zamów bez wychodzenia z domu

Najtańsza oferta UPS na terenie Krakowa. Kurier przyjeżdża Do Ciebie po paczkę! Wyceń przesyłkę i wybierz najlepszą ofertę kuriera UPS w Krakowie! Przesyłki kurierskie już od 5,89 zł netto! Kurier UPS już od 16,94 zł netto! Nadawaj paczki online!

ups krakow paczka ups krakow herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Zamów kuriera UPS bez wychodzenia z domu

Z pomocą wszystkim mieszkańcom Krakowa ale i ludziom z całej Polski, którzy chcą nadać paczkę na terenie Krakowa lub wysłac swoja przesyłke własnie do tego miasta przychodzi internetowy pośrednik kurierski AlleKurier. Ta platforma umożliwia szybka wycene przesylki oraz nadanie jej za pomocą formularza wyceny. W kilka chwil każdy może zamówić kuriera i to nawet do 70% taniej niż bezpośrednio u przewoźników. Dzieki AlleKurier.pl możes zamówić kuriera UPS ze swojego komputera lub urządzenia mobilnego. Kurier przyjedzie po odbiór paczki pod drzwi twojego domu, do biura lub w dowolne miejsce, które wskażesz.

Krakowskie usługi kurierskie

Duża ilość nowoczesnej powierzchni biurowej zaowocowała rozwojem działalności gospodarczej, a w szczególności działalności w sektorze ecommerce. W Krakowie pojawia się coraz więcej sklepów internetowych oraz innych firm prowadzących sprzedaż wysyłkową. Również mieszkańcy Krakowa, chętnie korzystają z możliwości zamawiania towarów online i przesyłania towarów na odległość. Wszystko to powoduje, że rynek usług kurierskich w Krakowie przeżywa prawdziwy rozkwit a wiele dużych firm zajmujących się transportem towarów na terenie Polski i Świata posiada tu swoje centra i oddziały.

Zobacz jak zamówić kuriera online

Oddział UPS Kraków Kontakt:

ul. Kosiarzy 6
30-731 Kraków

Infolinia UPS Kraków:

Tel. 22 4 894 877

Firmy Kurierskie Kraków

Kurier DPD Kraków
Kurier InPost Kraków
Kurier DHL Kraków

Kraków to wielki ośrodek miejski

Kraków jest drugim co do wielkości zarówno pod względem liczby ludności jak i powierzchni miastem w Rzeczypospolitej Polskiej. Jest również jednym z najstarszych miast w Polsce oraz wielkim ośrodkiem miejskim pełniącym istotną rolę w całej historii tego kraju. Miasto zamieszkuje około 750 tysięcy ludzi, a całą aglomerację ponad milion mieszkańców. Kraków to ważny ośrodek administracyjny małopolski pełniący rolę miasta wojewódzkiego. Jest również ważnym ośrodkiem edukacyjnym, kulturalnym, gospodarczym, naukowym oraz usług turystycznych. Zaraz po Warszawie Kraków posiada najwięcej nowoczesnej powierzchni biurowej na terenie Polski.

Skorzystaj z AlleKurier.pl i zamów kuriera taniej

Serwis AlleKurier pozwoli Ci zaoszczędzić wiele pieniędzy, a dodatkowo nie musisz odwiedzać oddziału firmy kurierskiej aby nadać paczkę. Wystarczy, że skorzystasz z naszej wyceniarki, podasz wymiary i wagę paczki oraz adres nadawcy i odbiorcy. Możesz dodatkowo wysłać paczkę za pobraniem lub ubezpieczyć przesyłkę jeśli wysyłasz coś wartościowego. Nie musisz podpisywać skomplikowanych umów, a najniższe ceny obowiązują już od pierwszej nadanej przesyłki.

Oddział UPS Kraków - lokalizacja

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami