Oddział UPS Kraków - wysyłaj przesyłki z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział UPS Kraków - wysyłaj przesyłki z domu

Najtańsza oferta UPS na terenie Krakowa. Wyceń przesyłkę i wybierz najlepszą ofertę kuriera UPS w Krakowie! Przesyłki już od 6,39 zł netto! Wysyłka UPS już od 20,23 zł netto! Złóż zlecenie już teraz!

ups krakow paczka ups krakow herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Informacja

W związku z aktualną sytuacją, wstrzymana została możliwość wysyłania przesyłek do i z Ukrainy, Białorusi i Rosji do odwołania.

Ze względu na dużą liczbę przesyłek, w przypadku przesyłek międzynarodowych termin doręczenia może ulec wydłużeniu.

Wysyłka UPS bez wychodzenia z domu

Z pomocą wszystkim mieszkańcom Krakowa ale i ludziom z całej Polski, którzy chcą nadać paczkę na terenie Krakowa lub wysłac swoja przesyłke własnie do tego miasta przychodzi internetowy pośrednik kurierski AlleKurier. Ta platforma umożliwia szybka wycene przesylki oraz nadanie jej za pomocą formularza wyceny. W kilka chwil każdy może zamówić kuriera i to nawet do 70% taniej niż bezpośrednio u przewoźników. Dzieki AlleKurier.pl możes zamówić kuriera UPS ze swojego komputera lub urządzenia mobilnego. Kurier przyjedzie po odbiór paczki pod drzwi twojego domu, do biura lub w dowolne miejsce, które wskażesz.

Kraków wysyła coraz więcej paczek

Duża ilość nowoczesnej powierzchni biurowej zaowocowała rozwojem działalności gospodarczej, a w szczególności działalności w sektorze ecommerce. W Krakowie pojawia się coraz więcej sklepów internetowych oraz innych firm prowadzących sprzedaż wysyłkową. Również mieszkańcy Krakowa, chętnie korzystają z możliwości zamawiania towarów online i przesyłania towarów na odległość. Wszystko to powoduje, że rynek usług kurierskich w Krakowie przeżywa prawdziwy rozkwit a wiele dużych firm zajmujących się transportem towarów na terenie Polski i Świata posiada tu swoje centra i oddziały.

W jaki sposób złożyć zlecenie na przesyłkę?

Oddział UPS Kraków Kontakt:

ul. Kosiarzy 6
30-731 Kraków

Infolinia UPS Kraków:

Tel. 22 4 894 877

Firmy Kurierskie Kraków

Kurier DPD Kraków
Kurier InPost Kraków
Kurier DHL Kraków

Kraków to wielki ośrodek miejski

Kraków jest drugim co do wielkości zarówno pod względem liczby ludności jak i powierzchni miastem w Rzeczypospolitej Polskiej. Jest również jednym z najstarszych miast w Polsce oraz wielkim ośrodkiem miejskim pełniącym istotną rolę w całej historii tego kraju. Miasto zamieszkuje około 750 tysięcy ludzi, a całą aglomerację ponad milion mieszkańców. Kraków to ważny ośrodek administracyjny małopolski pełniący rolę miasta wojewódzkiego. Jest również ważnym ośrodkiem edukacyjnym, kulturalnym, gospodarczym, naukowym oraz usług turystycznych. Zaraz po Warszawie Kraków posiada najwięcej nowoczesnej powierzchni biurowej na terenie Polski.

Wybierz AlleKurier.pl wysyłaj paczki taniej

Serwis AlleKurier pozwoli Ci zaoszczędzić wiele pieniędzy, a dodatkowo nie musisz odwiedzać oddziału firmy kurierskiej aby nadać paczkę. Wystarczy, że skorzystasz z naszej wyceniarki, podasz wymiary i wagę paczki oraz adres nadawcy i odbiorcy. Możesz dodatkowo wysłać paczkę za pobraniem lub ubezpieczyć przesyłkę jeśli wysyłasz coś wartościowego. Nie musisz podpisywać skomplikowanych umów, a najniższe ceny obowiązują już od pierwszej nadanej przesyłki.

Oddział UPS Kraków - lokalizacja

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami