Oddział UPS Kraków - wysyłaj przesyłki z domu


Najtańsza oferta UPS na terenie Krakowa. Wyceń przesyłkę i wybierz najlepszą ofertę kuriera UPS w Krakowie! Przesyłki już od 6,39 zł netto! Wysyłka UPS już od 20,23 zł netto! Złóż zlecenie już teraz!

Waga i wymiary
kgcmx cmx cm

Wysyłka UPS bez wychodzenia z domu

Z pomocą wszystkim mieszkańcom Krakowa ale i ludziom z całej Polski, którzy chcą nadać paczkę na terenie Krakowa lub wysłac swoja przesyłke własnie do tego miasta przychodzi internetowy pośrednik kurierski AlleKurier. Ta platforma umożliwia szybka wycene przesylki oraz nadanie jej za pomocą formularza wyceny. W kilka chwil każdy może zamówić kuriera i to nawet do 70% taniej niż bezpośrednio u przewoźników. Dzieki AlleKurier.pl możes zamówić kuriera UPS ze swojego komputera lub urządzenia mobilnego. Kurier przyjedzie po odbiór paczki pod drzwi twojego domu, do biura lub w dowolne miejsce, które wskażesz.

Kraków wysyła coraz więcej paczek

Duża ilość nowoczesnej powierzchni biurowej zaowocowała rozwojem działalności gospodarczej, a w szczególności działalności w sektorze ecommerce. W Krakowie pojawia się coraz więcej sklepów internetowych oraz innych firm prowadzących sprzedaż wysyłkową. Również mieszkańcy Krakowa, chętnie korzystają z możliwości zamawiania towarów online i przesyłania towarów na odległość. Wszystko to powoduje, że rynek usług kurierskich w Krakowie przeżywa prawdziwy rozkwit a wiele dużych firm zajmujących się transportem towarów na terenie Polski i Świata posiada tu swoje centra i oddziały.

W jaki sposób złożyć zlecenie na przesyłkę?

Oddział UPS Kraków - Kontakt

Miejscowość: Kraków

tel: 22-4-894-877

Firmy kurierskie Kraków

info

Serwis Allekurier.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.